27. 4. svátek má Jaroslav




Na strakonické přeletělo auto přes střechu, dva zranění

3. května 2021   (20:06)
Na strakonické přeletělo auto přes střechu, dva zranění
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Záchranné složky vyjížděly v pondělí večer k dopravní nehodě na silnici I/4 u obce Buk na Příbramsku.


Zraněním dvou osob skončila dopravní nehoda u obce Buk na Příbramsku. Oznámení přijala záchranná služba krátce po devatenácté hodině. Dle oznamovatele ve voze cestovaly dvě osoby, z nichž jedna utrpěla poranění v oblasti hlavy. Na místo vyjely záchranné složky.

Po příjezdu záchranářů bylo zjištěno, že řidič jedoucí ve směru na Prahu dostal smyk, po kterém se vozidlo přetočilo přes střechu a skončilo mimo vozovku. Podle mluvčího hasičů Jaroslava Gabriela nebylo nutné posádku z vozidla vyprošťovat, oba cestující byli po příjezdu mimo vozidlo. „Provedli jsme protipožární opatření a zajistili únik provozních kapalin,“ řekl Gabriel.
Okolnosti nehody šetří policie. „Řidič se podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu s negativním výsledkem,“ řekla pribram.cz policejní mluvčí Jana Šteinerová s tím, že je doprava řízena kyvadlově.
Okolnosti nehody šetří policie. „Řidič se …
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka








Další články

Sportovní miliony v ohni debat: ostré výroky, kritika fotbalu a otázka, co s hokejem Sportovní miliony v ohni debat: ostré výroky, kritika fotbalu a otázka, co s hokejem Zastupitelstvo města Příbrami projednalo návrh na rozdělení programových dotací pro … POLITIKA Příbram zažila ekologický ‚festival práce‘. 498 dětí, 40 Bobcatů a sad, který roste před očima Příbram zažila ekologický ‚festival práce‘. 498 dětí, 40 Bobcatů a sad, který roste před očima Svatohorský sad se v pátek proměnil v jedno z nejživějších míst v Příbrami. Konal se … Rakovina, která zabíjí rychle. Teď má první účinný lék Rakovina, která zabíjí rychle. Teď má první účinný lék Rakovina slinivky patří k nejnebezpečnějším nádorům současnosti. Většina pacientů se o … NEPŘEHLÉDNĚTE Vernisáž nového dílu projektu Nekonečné plátno v Galerii OPE Vernisáž nového dílu projektu Nekonečné plátno v Galerii OPE Ve čtvrtek 30. dubna v 16:00 hodin bude v Galerii OPE v Památníku Vojna slavnostně … KULTURA Brdská lesní bitva: Když se síla koní potká s tradicí Brdská lesní bitva: Když se síla koní potká s tradicí Stovky návštěvníků, zaplněná parkoviště a dechberoucí výkony chladnokrevníků v srdci … FOTOGALERIE Dobříšští ochránci přírody můžou s pomocí nového dronu zachraňovat nejen srnčata, ale i hnízda vzácných opeřenců Dobříšští ochránci přírody můžou s pomocí nového dronu zachraňovat nejen srnčata, ale i hnízda vzácných opeřenců Přírodovědný spolek Dobříš vstupuje do nadcházející sezóny s významnou novinkou, která … AKTUÁLNĚ Z Příbrami do ekvádorské džungle: Karolína Urbanová našla nový domov, syna i životní směr Z Příbrami do ekvádorské džungle: Karolína Urbanová našla nový domov, syna i životní směr Karolína Urbanová pochází z Příbrami a její jméno před lety rezonovalo internetem pod … LIFESTYLE Výstava na náměstí T.G.M. v Příbrami připomíná hornickou minulost města Výstava na náměstí T.G.M. v Příbrami připomíná hornickou minulost města Hornickou minulost města připomíná venkovní výstava, která je k vidění na náměstí T. … NEPŘEHLÉDNĚTE Aby chleba zůstal na dosah: dotace pro malé obchody jsou zpět Aby chleba zůstal na dosah: dotace pro malé obchody jsou zpět Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo i letos výzvu dotačního programu Obchůdek … NEPŘEHLÉDNĚTE
Sucho se v Česku podepisuje i na lesích. Vítr situaci dál zhoršuje Sucho se v Česku podepisuje i na lesích. Vítr situaci dál zhoršuje Česko se potýká s narůstajícím suchem, které začíná výrazně zasahovat i lesní … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz