Na Dobříši přejelo auto do protisměru a čelně narazilo do autobusu. Spolujezdec na místě zemřel
NEJČTENĚJŠÍ
13. ledna 2024 (17:36)
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka
Při nehodě se zranily další dvě osoby. Jednu z nich ve vážném stavu přepravil do pražské nemocnice vrtulník leteckých záchranářů.
Policisté šetří okolnosti tragické dopravní nehody, která se stala dnes odpoledne v ulici Partyzána Svobody na Dobříši. Podle jejich mluvčího Pavla Truxy zde přejel řidič osobního vozidla značky Fiat Punto do protisměru, kde se čelně střetl s autobusem. Řidič auta utrpěl těžká poranění, jeho spolujezdec na místě zemřel. Zranění utrpěl také řidič autobusu. Komunikace byla v místě nehody obousměrně uzavřena.
Nehoda se stala deset minut po šestnácté hodině. „Z dosud nezjištěných příčin zde přejel řidič osobního vozidla do protisměru, načež čelně narazil do autobusu. Jeho dvaatřicetiletý spolujezdec na místě zemřel, řidič utrpěl vážná poranění,“ řekl pribram.cz Truxa s tím, že veškeré okolnosti nehody jsou předmětem právě probíhajícího šetření.
Podle mluvčího středočeských záchranářů Marka Hylebranta byl na místo přivolán vrtulník leteckých záchranářů. „Jeden z mužů přes veškerou snahu na místě zemřel. Řidič vozidla utrpěl vážná poranění, se kterými byl s napojením na umělou plicní ventilaci letecky přepraven do Fakultní nemocnice v pražském Motole. Řidiče autobusu transportujeme pozemní cestou do příbramské nemocnice,“ dodal pro pribram.cz Hylebrant.
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka
Související
•U Příbrami se střetlo nákladní auto s autobusem, tři zranění
•Benzin ve Středočeském kraji od minulého týdne mírně zdražil, nafta zlevnila
•Muž, který se zákazem řízení ujížděl policii, byl zfetovaný. Policie nyní zveřejnila video, jak jeho zběsilou jízdu ukončila
Další články
Glow up není jen o vzhledu. Skutečná změna začíná úplně jinde
Sociální sítě jsou plné proměn „před a po“, které slibují rychlý glow up. Realita ale …
LIFESTYLE
Malá radost ve velkém stresu: Jak si Příbramáci dobíjejí baterky? Řekněte svůj názor
Stres. Slovo, které dnes slyšíme častěji než „dobrý den“. Práce, povinnosti, neustálé …
ANKETA
Meteorologové vydali výstrahu před silnými bouřkami
Odpoledne a v noci se přes některé naše území přeženou silné bouřky s přívalovými …
AKTUÁLNĚ
Představenstvo nemocnice odvolalo z vedení Stanislava Holobradu
MUDr. Stanislav Holobrada byl odvolán z funkce předsedy představenstva Oblastní …
Příbram vypíše novou zakázku na čistírnu, zhotovitel by mohl být znám v září
Příbram vypíše novou zakázku na rekonstrukci čistírny odpadních vod. Původní tendr za …
AKTUÁLNĚ
MOTOTECHNA, jak ji neznáte! V neděli se místo promění na sousedský dvůr
Prostor před bývalou Mototechnou u Boženy Němcové většina lidí míjí bez povšimnutí. …
AKTUÁLNĚ
Scrollujete víc, než si myslíte? Vědci varují: krátká videa nám přepisují mozek
Myslíte si, že máte svůj mobil pod kontrolou? Že pár minut na Reels, TikToku nebo …
LIFESTYLE
PANIKA U HRANIC! Smrtící nákaza se blíží k Česku: africký mor prasat už jen desítky kilometrů od hranic
Situace kolem afrického moru prasat (AMP) se v příhraničí dramaticky zhoršuje. …
AKTUÁLNĚ
Krevní challenge přinesla přes 200 odběrů, studenti darovali téměř 100 litrů krve
Do Krevní challenge se zapojily střední školy z Příbramska. Během několika měsíců se …
Změna počasí je za dveřmi. Přinese studená fronta tolik očekávané srážky?
Tenhle týden začal příjemnými letními teplotami, ale blíží se změna počasí. Podle …
AKTUÁLNĚ






