Milovníci dobrého jídla a pití si přijdou na své. Na konci prázdnin bude Piknik na Nováku

12. července 2020   (19:52)
Milovníci dobrého jídla a pití si přijdou na své. Na konci prázdnin bude Piknik na Nováku

Organizátoři a stánkaři, kterých bude na akci více než v minulých letech, připraví bohatou nabídku ze všech světových kuchyní.


V sobotu 29. srpna se v Příbrami v areálu Nového rybníku opět sejdou milovníci dobrého a kvalitního jídla, vína a dalších pochutin. Připraven bude 3. ročník food&beer festivalu Piknik na Nováku.

Organizátoři a stánkaři, kterých bude více než v minulých letech, připraví bohatou nabídku ze všech světových kuchyní. "Z minulých ročníků máme zkušenosti a také si bereme ponaučení a proto chystáme několik menších vylepšení. Jedním ze zásadních bude širší nabídka hlavních jídel. Velkou změnou bude také placení na stáncích. Chechtáky vystřídají klasické koruny," přiblížila za organizační tým Bára Dražanová.
Kromě stánků s jídlem bude připravena také široká nabídka z vinného lístku. O dobré pití se postará několik minipivovarů z okolí Příbramska, chybět nebude kvalitní káva a něco sladkého na zub.
Stánky budou na Nováku umístěny podobně jako v minulém roce. Chybět nebudou Foodtracky nebo chillout zóna. K jídlu a pití bude hrát několik Dj's.
V areálu bude dostatek míst k sezení a také košů na odpadky, které v minulých letech byly dimenzovány nedostatečně.

Celým dnem bude provázet známá moderátorka Romana Navarová a připraveno bude také několik překvapení a novinek, které budeme postupně zveřejňovat.
Akce začíná v 10 hodin a potrvá až do večera. Vstupné na akci je 50,- Kč. Děti do 12 let mají vstup zdarma.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
facebook.com - Piknik na Nováku
foto: Jakub Pečenka_fotografie z loňského ročníku_soutěž v pojídání ovocných kneflíků

autor: Jakub Pečenka

Další články

Většina lidí by podle ankety souhlasila s povinností roušek v obchodech Většina lidí by podle ankety souhlasila s povinností roušek v obchodech Po nových cyklotrasách se v Brdech projedou turisté již v polovině srpna Po nových cyklotrasách se v Brdech projedou turisté již v polovině srpna Snadnější orientaci cyklistům umožní nové značení tras v nejmladší chráněné krajinné oblasti v Brdech. 4. srpna 2020   (09:38) Pivo teklo proudem, pod pódiem panovalo pogo. Z Kozárovic to dunělo Pivo teklo proudem, pod pódiem panovalo pogo. Z Kozárovic to dunělo Kultura Kraj podpořil petici za prohlášení kamenného mostu v Dobříši za kulturní památku Kraj podpořil petici za prohlášení kamenného mostu v Dobříši za kulturní památku Most byl podle petice vybudovaný kolem roku 1830 jako miniaturní replika Karlova mostu v Praze. 3. srpna 2020   (19:12) Chcete zažít pro lidské ucho neslyšitelné netopýří signály? Chcete zažít pro lidské ucho neslyšitelné netopýří signály? O posledním prázdninovém víkendu si můžete prohlédnout zblízka jediné létající savce – netopýry. Zajímavý program bude připraven pro děti i dospělé, nebude chybět ultrazvukový detektor, který zachytí pro lidské ucho neslyšitelné netopýří signály. 3. srpna 2020   (17:24) Příbramská nemocnice hledá vrchní sestru na urologické oddělení Příbramská nemocnice hledá vrchní sestru na urologické oddělení Výběrové řízení potrvá do konce srpna tohoto roku. 3. srpna 2020   (14:57) PR Strakonická zažívá další komplikace. Řidič superbu skončil za svodidly na střeše Strakonická zažívá další komplikace. Řidič superbu skončil za svodidly na střeše Doprava Nakaženou dívku zaskočily nenávistné reakce: Vyhrožovali mi, že mě pobodají nebo rozbijí hlavu Nakaženou dívku zaskočily nenávistné reakce: Vyhrožovali mi, že mě pobodají nebo rozbijí hlavu U Lazska narazil taxík do stromu, řidiče odvezli do nemocnice U Lazska narazil taxík do stromu, řidiče odvezli do nemocnice Hasiči museli zraněného muže z vozidla vyprostit. 3. srpna 2020   (08:39)
Fanoušci vojenských a historických aut zbystřete: Až sto vozů se předvede v Rožmitále pod Třemšínem Fanoušci vojenských a historických aut zbystřete: Až sto vozů se předvede v Rožmitále pod Třemšínem Druhý srpnový víkend se do Rožmitálu pod Třemšínem sjedou vojenská a historická vozidla. Hlavní program se odehraje během soboty 8. srpna, kdy posádky čeká orientační závod, návštěvníky pak zábavné odpoledne s hudbou. 3. srpna 2020   (06:16)
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz