29. 4. svátek má Robert




Máte nepřizpůsobivého psa?

27. srpna 2021   (11:05)
Máte nepřizpůsobivého psa?
foto: pribram.cz/Tomáš Pečenka

Pes je nejlepší přítel člověka, o tom není pochyb. Nicméně, nejlepší přítel musí být vychovaný, aby svému majiteli a okolí nepřidělával starosti. Město Příbram pořádá seminář, který napomůže předcházet problémovému chování psů.


Od začátku srpna je ve městě otevřen nový psí park, který je vhodným místem na socializaci psů. Právě na tomto místě se 18. září uskuteční seminář „Vychovaný pes je bezpečný pes“, který je určen laické kynologické veřejnosti. „Problémové chování psů na veřejnosti může přinést zásadní komplikace. Abychom pomohli majitelům psů případným konfliktům předejít, pořádáme výše zmíněný seminář. Přihlášení účastníci se pod dohledem psovoda, který má zkušenosti s výcvikem policejních psů a napravováním problémového chování psů, seznámí se základními povely pro ovladatelnost a poslušnost. Dále bude majitel psa seznámen s právními dokumenty, které upravují pohyb psů ve městě Příbram,“ uvádí k připravovanému semináři, který se koná v rámci programu prevence kriminality Lucie Máchová.

Seminář je pro veřejnost zdarma, ovšem je třeba se z důvodu omezené kapacity předem objednat na telefonním čísle 770 142 769. S sebou si poté nezapomeňte vzít: vodítko, obojek, pamlsky, popř. hračky, které má pes rád, vodu pro psa včetně misky. Pes, který se semináře zúčastní, nesmí být ze zdravotních důvodů nakrmený.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz/MěÚ Příbram
autor: Tomáš Pečenka








Další články

Srážka auta s motocyklem u Buše: Dva zranění skončili v pražské nemocnici Srážka auta s motocyklem u Buše: Dva zranění skončili v pražské nemocnici Dopravní nehoda dnes v podvečer zkomplikovala provoz na silnici 102 u odbočky na obec … AKTUALIZOVÁNO Hranice s rozumem: V potocích je třetina vody, příroda je jako troud Hranice s rozumem: V potocích je třetina vody, příroda je jako troud Pálení čarodějnic je za dveřmi. Zatímco většina z nás se těší na tradici, pro hasiče … NEPŘEHLÉDNĚTE Pecen z Pece rozžhaví Řimbabu. Čarodějnice letos provoní čerstvý chléb Pecen z Pece rozžhaví Řimbabu. Čarodějnice letos provoní čerstvý chléb Oheň, západ slunce a vůně chleba z rozpálené pece. Tak budou letos vypadat Čarodějnice … NEPŘEHLÉDNĚTE Příbramsko ve 30 sekundách: 30 sekund. Jeden detail. Jedna lokalita, obec... Příbramsko ve 30 sekundách: 30 sekund. Jeden detail. Jedna lokalita, obec... Příbramsko známe všichni. Ale známe ho opravdu. Pokračujeme v naší sérii krátkých … VIDEO Při zásahu v nemocnici měla policie zadržet i ředitele. Zdravotnická péče je i nadále poskytována v plném rozsahu Při zásahu v nemocnici měla policie zadržet i ředitele. Zdravotnická péče je i nadále poskytována v plném rozsahu Na středočeském krajském úřadě a v Oblastní nemocnici Příbram zasahovala v úterý 28. … AKTUÁLNĚ Brdský vrchol Praha nově zdobí další dřevěný označník s reliéfem jelena Brdský vrchol Praha nově zdobí další dřevěný označník s reliéfem jelena Turistická oblast Brdy a Podbrdsko představila v pondělí 27. dubna nový označník na … FOTO Festival květin v OBI již od pátku 1.5. do neděle 3.5. Již tradičně s osazováním truhlíků a zeminou zdarma Festival květin v OBI již od pátku 1.5. do neděle 3.5. Již tradičně s osazováním truhlíků a zeminou zdarma V OBI poradí při výběru květin, se substrátem zdarma je i osadí do přinesených nebo … KOMERČNÍ SDĚLENÍ /VIDEO/ Pro zraněného cyklistu letěl do Lázu vrtulník /VIDEO/ Pro zraněného cyklistu letěl do Lázu vrtulník V úterý 28. dubna v 16:15 přijala policie oznámení od záchranné služby o nehodě … AKTUALIZOVÁNO Mrazy v následujících dnech ohrozí ovocné stromy i zemědělské plodiny Mrazy v následujících dnech ohrozí ovocné stromy i zemědělské plodiny V následujících dnech předpovídají meteorologové výrazné ochlazení, které může … AKTUÁLNĚ
Policie vtrhla do příbramské nemocnice. Detektivové NCOZ odnášejí dokumenty i kamery Policie vtrhla do příbramské nemocnice. Detektivové NCOZ odnášejí dokumenty i kamery V příbramské nemocnici dnes dopoledne zasahují detektivové Národní centrály proti … BLESKOVÁ ZPRÁVA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz