19. 3. svátek má Josef




Další ročník tradiční Vrškamýcké pivoslávy opět proběhne u zříceniny hradu

5. srpna 2022   (08:21)
Další ročník tradiční Vrškamýcké pivoslávy opět proběhne u zříceniny hradu
foto: pribram.cz / Tomáš Pečenka

O pestrost pivní nabídky se bude starat sedm regionálních minipivovarů.


V září se uskuteční již 8. ročník tradiční kulturně-pivovarské akce s názvem Vrškamýcká pivosláva. Druhou zářijovou sobotu se pod zdmi zříceniny hradu Vrškamýk v Kamýku nad Vltavou opět od 13 hodin představí několik pivovarů se svým zlatavým mokem a doplní je bohatý kulturní program. O pestrost pivní nabídky se bude starat sedm regionálních minipivovarů. Některé se na akci už představily v minulých ročnících.

Ještě více změn se dočká kulturní program. O zábavu během dne se postarají šermíři, kejklíři, kouzelník i sokolník. Po celé odpoledne bude v dřevostavbách pod hradem hrát živá country-folk kapela. Večer pak na pódiu přímo pod hradbami vystoupí Wocaties Band, dále pak skotská rocková kapela Chip&Co a na závěr zoopunková legenda Peshata.
Návštěvníci se mohou těšit na vepřovou kýtu na rožni, luxusní burgery a mnoho dalších dobrot. Pro dětské návštěvníky budou připraveny zábavné hry. V dolní části areálu se také nachází historické hřiště a celým areálem vede naučná stezka. A konečně to, co spoluutváří název této akce, bude možnost ochutnat mnoho druhů piv z regionálních minipivovarů přímo z rukou sládků.
Návštěvníci se mohou těšit na vepřovou kýtu na …
foto: obec Kamýk nad Vltavou

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka








Související


Další články

Který městský problém si podle vás zaslouží „černého Petra“? Který městský problém si podle vás zaslouží „černého Petra“? Příbram funguje dál svým běžným rytmem, ale řada problémů zůstává otevřená. Na přání … ANKETA Řidič při couvání porazil ženu v Příbrami Řidič při couvání porazil ženu v Příbrami Ve čtvrtek 19. března odpoledne vyjížděli záchranáři k nahlášené nehodě se … AKTUÁLNĚ Ceny benzinu a nafty jdou stále nahoru. Nejlevněji natankujete stále u Silmetu a u značky Prim Ceny benzinu a nafty jdou stále nahoru. Nejlevněji natankujete stále u Silmetu a u značky Prim Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 38,50 Kč do 40,90 … AKTUÁLNĚ Policie hledá jedenapadesátiletou ženu Policie hledá jedenapadesátiletou ženu Příbramští kriminalisté vyhlásili pátrání po 51leté ženě, která bydlí v chráněném … FOTO Baník zná soupeře pro čtvrtfinále: Čeká ho derby a start série v pátek Baník zná soupeře pro čtvrtfinále: Čeká ho derby a start série v pátek Sezona jde do svého vrcholu a HC Baník Příbram má za sebou úspěšné osmifinále, ve … SPORT Farmářské trhy se vrací do Příbrami. Sezona startuje už tuto sobotu Farmářské trhy se vrací do Příbrami. Sezona startuje už tuto sobotu Oblíbené farmářské trhy jsou zpět. Sezona 2026 odstartuje už tuto sobotu 21. března na … NEPŘEHLÉDNĚTE Radek Galaš: „True crime je trend. Ale nesmí z nás dělat fanoušky vrahů.“ Radek Galaš: „True crime je trend. Ale nesmí z nás dělat fanoušky vrahů.“ Mgr. Radek Galaš, ředitel Muzea Policie České republiky, působí jako člověk, který se … ROZHOVOR Pro psy smrtelný virus se šíří mezi divokými prasaty. První případy už jsou blízko Příbramska Pro psy smrtelný virus se šíří mezi divokými prasaty. První případy už jsou blízko Příbramska Státní veterinární správa (SVS) spolu s Českomoravskou mysliveckou jednotou varují … AKTUÁLNĚ Čtvrtfinále play off? Město může připravit HC Baník o domácí výhodu Čtvrtfinále play off? Město může připravit HC Baník o domácí výhodu HC Baník Příbram stojí před vrcholem sezony – prvním zápasem čtvrtfinále play off, … SPORT
Čapek by se zaradoval. Kiwanis klub pořádal ples a vybíral na charitu   Čapek by se zaradoval. Kiwanis klub pořádal ples a vybíral na charitu   Kdo přišel, odcházel spokojený. Taneční večer příbramského Kiwanis klubu se v Podlesí … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz