17. 4. svátek má Rudolf




Co chcete vědět o Novák Festu?

12. června 2019   (14:22)
Co chcete vědět o Novák Festu?

V neděli 16. června 2019 se koná Novák Fest, akce, která je určena pro celé rodiny, a která svým programem zaujme každého sportovce, umělce, vědce i vyznavače adrenalinu. Program je daný, dnes se zaměříme na nejčastější dotazy.



Kde najdu program celé akce?
Novák Fest se koná v areálu Nového rybníka v neděli 16. června v čase od 10 do 18 hodin. Stejně jako v minulém roce, i letos se můžete těšit na pestrý program, jímž nás provede skvělý moderátor Marcel Forejt. Areál bude v tento den rozdělen do několika zón – Adrenalin zóna, Skatepark, Sportovní zóna, Tvůrčí zóna a Zóna pro nejmenší v letním kině. Program bude probíhat také na dvou pódiích. Kromě toho po celý den najdete v areálu bohatou nabídku občerstvení, bude bezplatně půjčováno sportovní vybavení, je připraveno snížené vstupné na Adventure golf, zavítat můžete do mini ZOO, vyzkoušet in-line dráhu, děti si mohou zahrát Hornickou hru a pro dospěláky je připraven festival regionálních minipivovarů.

Je akce zpoplatněna?
Celý program Novák Festu je pro veřejnost zdarma.

Která brána bude otevřena?
Přijít můžete z kterékoliv strany, v letošním roce budou otevřeny všechny brány v celém areálu.

Mohu přijet na kole?
S ohledem na počet návštěvníků a bezpečnost je nemožné vjet do areálu s kolem. Kola bude možné odložit v prostoru za infostánky u vstupů, nezapomeňte si tedy vzít na kolo zámek.

Jak je to s parkováním?
S pořádáním obdobných akcí souvisí také určitá dopravní omezení. K parkování můžete využít parkoviště na Flusárně, u viaduktu, dále pak parkoviště u zimního stadionu, aquaparku či kulturního domu. Omezení bude v tento den v Milínské ulici, v úseku od kruhového objezdu k odbočce na Brodskou ulici – provoz bude veden pouze jedním směrem a část komunikace bude sloužit jako parkoviště.

Budou opět zálohované kelímky?
Ano, kelímky na pití budou i tentokrát zálohované, nezapomeňte si tedy s sebou vzít 50 korun na vratnou zálohu. Minimalizujme spolu množství plastových odpadů.

Kuřáci s omezením?
Budou vymezeny zóny, ve kterých budou umístěny popelníky. Jinak v celém areálu bude kouření zakázáno.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Eva Švehlová
DiS.
autor: top








Další články

Tipy na víkend: Farmářské i bleší trhy, festival chutí i bohatý kulturní program Tipy na víkend: Farmářské i bleší trhy, festival chutí i bohatý kulturní program Tento víkend se v Příbrami budou opět konat farmářské trhy, podívat se můžete i na … NEPŘEHLÉDNĚTE TASTY STREET FOOD FESTIVAL míří do Příbrami už tuto sobotu TASTY STREET FOOD FESTIVAL míří do Příbrami už tuto sobotu Už 18. dubna se Náměstí T. G. Masaryka od 10:00 do 19:00 promění v ráj všech milovníků … KOMERČNÍ SDĚLENÍ V Příbrami začal Dvořákův festival, letos se posluchači přenesou do Británie V Příbrami začal Dvořákův festival, letos se posluchači přenesou do Británie Plzeňská filharmonie spolu s britskou violoncellistkou Laurou van der Heijdenovou … KULTURA Jak dopadl Speed Marathon na Příbramsku? Jaké jsou postihy za překročení rychlosti? Jak dopadl Speed Marathon na Příbramsku? Jaké jsou postihy za překročení rychlosti? Policisté na příbramských silnicích v rámci celostátní akce Speed Marathon ve středu … AKTUÁLNĚ Řidiči si sami ukázali na problémová místa. Přesto stovky z nich šláply na plyn víc, než měly Řidiči si sami ukázali na problémová místa. Přesto stovky z nich šláply na plyn víc, než měly I když sami řidiči mohli navrhovat místa k měření rychlosti, bezmála tři sta z nich … VIDEO Máte doma octomilky? Tohle je důvod — a řešení, které opravdu funguje Máte doma octomilky? Tohle je důvod — a řešení, které opravdu funguje Octomilky. Malé, otravné a neuvěřitelně rychlé. Stačí jeden přezrálý banán, otevřená … ZAJÍMAVOSTI Benzin i nafta zlevnily o koruny. Nejlevněji natankujete stále u Silmetu Benzin i nafta zlevnily o koruny. Nejlevněji natankujete stále u Silmetu Za benzin Natural 95 zaplatíte v Příbrami v rozmezí od 38,99 Kč do 41,59 Kč za litr. … AKTUÁLNĚ V Husově ulici náklaďák poškodil semafor V Husově ulici náklaďák poškodil semafor Ve čtvrtek 16. dubna po 15. hodině chvíli brzdila provoz v dopravní špičce nehoda. FOTO Drbákov–Albertovy skály: nejkrásnější vyhlídky středního Povltaví. Náročnější okruh, ale odměna stojí za to Drbákov–Albertovy skály: nejkrásnější vyhlídky středního Povltaví. Náročnější okruh, ale odměna stojí za to Skály, tisy, prudké svahy a výhledy, které vám zůstanou v hlavě ještě dlouho po … TIP NA VÝLET
Zrod nové tradice? Březnický špacír zve na první kroky Zrod nové tradice? Březnický špacír zve na první kroky První ročníky bývají vždy trochu nejisté. Neví se, kolik lidí dorazí, jaké bude … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz