16. 9. svátek má Ludmila

Chystá se doslova zvířecí víkend

16. srpna 2019   (19:56)
Chystá se doslova zvířecí víkend

Závody v kynologii, Mejdan pro faunu Sedlčany, Den pro zvíře nebo Eko Novák. To vše se na nás chystá v jeden den.


Že se prázdniny už blíží ke svému konci? Nezoufejte, i tak si přeci tento víkend můžete užít. A my vám opět, jako každý týden, poradíme jak na to.

Sobotní dopoledne už snad ani nejde zahájit jinak, než cestou na farmářské trhy, které se opět konají v areálu Hořejší Obory. Dát si tu můžete kávu nebo nakoupit regionální výrobky. Potom se můžete vydat na Nový rybník, kde proběhne akce Eko Novák, a to od 10 do 15 hodin. Půjde o den plný her a soutěží pro celou rodinu, tématem bude recyklace odpadů. A v tom samém areálu můžete od 21 hodin do půlnoci navštívit také noční minigolf.

Aby toho nebylo málo, v sobotu v lesoparku proběhne charitativní akce Den pro zvíře. Zúčastnit se budete moci například běhu přes lesopark, přednášek, či různých ukázek. Zábava by měla být zaručena pro celou rodinu.  Na Dobříš se v ten samý den konají závody ve sportovní kynologii CACIT Dobříš 2019. Zajímavou doprovodnou aktivitou u závodů je noční běh zámeckým parkem.

A u zvířat zůstaneme i nadále, jen se přesuneme do Sedlčan. Tam se v sobotu uskuteční Mejdan pro faunu Sedlčany. Program začíná už ve 12 hodin, kdy vrcholí finále Brdské ligy. Vstup na celou akci je zdarma.

V neděli pak opět můžete navštívit sklepení pod Svatou Horou a nebo se zajít podívat do kina. Od 16 hodin na Toy story 4: Příběh hraček ve 3D a od 19 hodin na českou pohádku Hodinářův učeň.
 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text: red
foto: pixabay

autor: kapDalší články

Příbram zateplí některé budovy, náklady pokryje z úspor energií Příbram zateplí některé budovy, náklady pokryje z úspor energií Zateplena má být například střecha auly v Základní škole Březové Hory nebo budova na náměstí T. G. Masaryka, v níž sídlí odbor sociálních věcí. 16. září 2019   (08:54) Na Vrškamýcké pivoslávě byl k mání i orosený Hulvát Na Vrškamýcké pivoslávě byl k mání i orosený Hulvát V sobotu 14. září se v areálu zříceniny gotického hradu Vrškamýk konal pátý ročník pivoslávy 16. září 2019   (06:27) Svatohorská Šalmaj: Den plný hudby, tanců, loutek a šermu Svatohorská Šalmaj: Den plný hudby, tanců, loutek a šermu Celodenní veselí přilákalo spoustu pocestných 15. září 2019   (17:19) Březohorští hasiči udržují spolupráci s kolegy z Nizozemska Březohorští hasiči udržují spolupráci s kolegy z Nizozemska Ve čtvrtek 29. srpna v brzkých ranních hodinách vyrazila osmičlenná skupina členů SDH Březové Hory na čtyřdenní cestu do zahraničí. Cílem bylo partnerské město Hoorn v Severním Holandsku. 15. září 2019   (14:55) Požár rodinného domu ve Voznici způsobil dvoumilionovou škodu Požár rodinného domu ve Voznici způsobil dvoumilionovou škodu V nedýchatelném prostředí hořícího domu zahynuli dva psi. 15. září 2019   (12:14) Mladoboleslavští zařadili klukům na cestu zpátky k Litavce šestku Mladoboleslavští zařadili klukům na cestu zpátky k Litavce šestku FK Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 6:0 (3:0). V sobotu 14. září zavítala v 9. kole FORTUNA:LIGY Příbram do města automobilového průmyslu 15. září 2019   (11:57) Rozpadá se až 45 procent manželství.  Jak jsou na tom rodiny v Příbrami? Rozpadá se až 45 procent manželství. Jak jsou na tom rodiny v Příbrami? Rozpadá se velké procento rodin. Přesto podle Českého statistického úřadu v posledních letech rozvodovost klesá 15. září 2019   (09:45) Příbram je již 60 let městem se stálou divadelní scénou Příbram je již 60 let městem se stálou divadelní scénou Divadlo, které několikrát měnilo název (Městské divadlo, Divadlo Příbram, Krajské divadlo až po současný Divadlo Antonína Dvořáka podle slavného hudebního skladatele, ne prvního ředitele), je v současnosti významnou regionální divadelní scénou. 15. září 2019   (07:42) Na autobusovém nádraží v Příbrami vyhasl lidský život, okolnosti úmrtí šetří kriminální policie Na autobusovém nádraží v Příbrami vyhasl lidský život, okolnosti úmrtí šetří kriminální policie Policisté se snažili muže zachránit. 14. září 2019   (21:50) Rodinný dům zachvátily plameny, desítky hasičů bojovaly s ohněm Rodinný dům zachvátily plameny, desítky hasičů bojovaly s ohněm Uvnitř budovy byla propanbutanová lahev, hasiči zasahovali v dýchacích přístrojích. 14. září 2019   (21:17)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz