7. 12. svátek má Ambrož

Chystá se doslova zvířecí víkend

16. srpna 2019   (19:56)
Chystá se doslova zvířecí víkend

Závody v kynologii, Mejdan pro faunu Sedlčany, Den pro zvíře nebo Eko Novák. To vše se na nás chystá v jeden den.Že se prázdniny už blíží ke svému konci? Nezoufejte, i tak si přeci tento víkend můžete užít. A my vám opět, jako každý týden, poradíme jak na to.

Sobotní dopoledne už snad ani nejde zahájit jinak, než cestou na farmářské trhy, které se opět konají v areálu Hořejší Obory. Dát si tu můžete kávu nebo nakoupit regionální výrobky. Potom se můžete vydat na Nový rybník, kde proběhne akce Eko Novák, a to od 10 do 15 hodin. Půjde o den plný her a soutěží pro celou rodinu, tématem bude recyklace odpadů. A v tom samém areálu můžete od 21 hodin do půlnoci navštívit také noční minigolf.

Aby toho nebylo málo, v sobotu v lesoparku proběhne charitativní akce Den pro zvíře. Zúčastnit se budete moci například běhu přes lesopark, přednášek, či různých ukázek. Zábava by měla být zaručena pro celou rodinu.  Na Dobříš se v ten samý den konají závody ve sportovní kynologii CACIT Dobříš 2019. Zajímavou doprovodnou aktivitou u závodů je noční běh zámeckým parkem.

A u zvířat zůstaneme i nadále, jen se přesuneme do Sedlčan. Tam se v sobotu uskuteční Mejdan pro faunu Sedlčany. Program začíná už ve 12 hodin, kdy vrcholí finále Brdské ligy. Vstup na celou akci je zdarma.

V neděli pak opět můžete navštívit sklepení pod Svatou Horou a nebo se zajít podívat do kina. Od 16 hodin na Toy story 4: Příběh hraček ve 3D a od 19 hodin na českou pohádku Hodinářův učeň.
 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: red
autor: kap

Další články

Středočeský kraj by uvítal shodu odborníků na vánočním volnu ve školách Středočeský kraj by uvítal shodu odborníků na vánočním volnu ve školách Například školy v Příbrami zatím ředitelská volna nevyhlásily, procento nakažených … Starosta: Město příští rok získá 994 milionů a utratí 1,143 miliardy Starosta: Město příští rok získá 994 milionů a utratí 1,143 miliardy Starosta Příbrami Jan Konvalinka se ohlíží za včerejším jednání zastupitelstva. V Příbrami se v příštím roce zdraží vodné a stočné o tři procenta V Příbrami se v příštím roce zdraží vodné a stočné o tři procenta Při průměrné spotřebě 90 litrů na osobu a den zaplatí příští rok tříčlenná domácnost … Policisté pátrají po řidiči, který u Hluboše způsobil dopravní nehodu Policisté pátrají po řidiči, který u Hluboše způsobil dopravní nehodu K události došlo 20. listopadu v ranních hodinách. Příbramské divadlo uvede známou hudební komedii Limonádový Joe Příbramské divadlo uvede známou hudební komedii Limonádový Joe Slavnou parodii na westerny se souborem nastudoval Milan Schejbal, v hlavních rolích … Zastupitelé Příbrami schválili záměr prodeje pozemku u archivu pro stavbu bytů Zastupitelé Příbrami schválili záměr prodeje pozemku u archivu pro stavbu bytů Podmínky prodeje vedení radnice ještě upřesní a znovu předloží zastupitelstvu. Příbram bude letos opět hospodařit se schodkovým rozpočtem Příbram bude letos opět hospodařit se schodkovým rozpočtem Návrh rozpočtu dnes schválili zastupitelé. O Vánocích mrznout nebude, teploty se udrží mírně nad nulou, očekávají meteorologové O Vánocích mrznout nebude, teploty se udrží mírně nad nulou, očekávají meteorologové Podle meteorologů nás pravděpodobně čekají opět Vánoce na blátě. ŽIVĚ: Zasedání zastupitelstva v Příbrami ŽIVĚ: Zasedání zastupitelstva v Příbrami Nejdůležitějším bodem bude návrh rozpočtu na příští rok.
Starosta: Duševní polotovar přeřezal na příbramském náměstí kabeláž k vánoční dekoraci Starosta: Duševní polotovar přeřezal na příbramském náměstí kabeláž k vánoční dekoraci Trojici pachatelů zaznamenala kamera. Městská policie žádá veřejnost o pomoc při …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz