19. 1. svátek má Doubravka
Chystá se doslova zvířecí víkend

16. srpna 2019   (19:56)
Chystá se doslova zvířecí víkend

Závody v kynologii, Mejdan pro faunu Sedlčany, Den pro zvíře nebo Eko Novák. To vše se na nás chystá v jeden den.


Že se prázdniny už blíží ke svému konci? Nezoufejte, i tak si přeci tento víkend můžete užít. A my vám opět, jako každý týden, poradíme jak na to.

Sobotní dopoledne už snad ani nejde zahájit jinak, než cestou na farmářské trhy, které se opět konají v areálu Hořejší Obory. Dát si tu můžete kávu nebo nakoupit regionální výrobky. Potom se můžete vydat na Nový rybník, kde proběhne akce Eko Novák, a to od 10 do 15 hodin. Půjde o den plný her a soutěží pro celou rodinu, tématem bude recyklace odpadů. A v tom samém areálu můžete od 21 hodin do půlnoci navštívit také noční minigolf.

Aby toho nebylo málo, v sobotu v lesoparku proběhne charitativní akce Den pro zvíře. Zúčastnit se budete moci například běhu přes lesopark, přednášek, či různých ukázek. Zábava by měla být zaručena pro celou rodinu.  Na Dobříš se v ten samý den konají závody ve sportovní kynologii CACIT Dobříš 2019. Zajímavou doprovodnou aktivitou u závodů je noční běh zámeckým parkem.

A u zvířat zůstaneme i nadále, jen se přesuneme do Sedlčan. Tam se v sobotu uskuteční Mejdan pro faunu Sedlčany. Program začíná už ve 12 hodin, kdy vrcholí finále Brdské ligy. Vstup na celou akci je zdarma.

V neděli pak opět můžete navštívit sklepení pod Svatou Horou a nebo se zajít podívat do kina. Od 16 hodin na Toy story 4: Příběh hraček ve 3D a od 19 hodin na českou pohádku Hodinářův učeň.
 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text: red
foto: pixabay

autor: kapDalší články

Děti z milínské základní školy se učí i ve skleníku. Pěstují strelicie, ale i muškáty do oken Děti z milínské základní školy se učí i ve skleníku. Pěstují strelicie, ale i muškáty do oken Součástí skleníku je i moderní přírodovědná učebna s mikroskopy a binokulárními lupami 19. ledna 2020   (15:50) Příbramské divadlo přinese lepší požitek nedoslýchavým divákům Příbramské divadlo přinese lepší požitek nedoslýchavým divákům V rámci rekonstrukce hlediště dojde k instalaci speciální zvukové smyčky pro nedoslýchavé 19. ledna 2020   (12:26) Blíží se konec platnosti dálničních známek Blíží se konec platnosti dálničních známek Platnost loňských dálničních známek k poslednímu lednovému dni končí. Od roku 2021 budou už jen elektronické 19. ledna 2020   (09:23) Po čtyřech letech se otevře Junior klub, bude bezbariérový Po čtyřech letech se otevře Junior klub, bude bezbariérový Spravovat ho budou Sportovní zařízení města ve spolupráci s Městským kulturním centrem. 19. ledna 2020   (06:56) Letní sídlo T. G. Masaryka čeká rekonstrukce Letní sídlo T. G. Masaryka čeká rekonstrukce Renovace hlubošského zámku, který byl v roce 1958 prohlášen za kulturní památku, se prodraží o 50 milionů korun 18. ledna 2020   (19:31) Zbyněk Prousek poradí, jak se bránit obchodním praktikám „šmejdů“ Zbyněk Prousek poradí, jak se bránit obchodním praktikám „šmejdů“ Každodenně se setkáváme s případy, kdy jsou povětšinou naši senioři zlákáni, oklamáni a okradeni takzvanými „šmejdy“. V Příbrami bude o této problematice přednášet Zbyněk Prousek. 18. ledna 2020   (17:16) Městští strážníci zadrželi pachatele, který se vloupal do knihovny Městští strážníci zadrželi pachatele, který se vloupal do knihovny Díky rychlému zásahu městských strážníků nestačil nic odcizit. 18. ledna 2020   (14:23) Dotkněte se, nakoukněte, zatočte s kličkou. Do příbramské galerie dorazila výstava Divadla bratří Formanů Dotkněte se, nakoukněte, zatočte s kličkou. Do příbramské galerie dorazila výstava Divadla bratří Formanů V jedinečný svět fantazie a hry se Galerie Františka Drtikola promění v neděli 19. ledna při slavnostní vernisáži 18. ledna 2020   (13:10) Chřipka útočí ze všech stran, již má první oběť. Jak se nenakazit? Chřipka útočí ze všech stran, již má první oběť. Jak se nenakazit? Hygienici zaznamenali raketový vzestup chřipky 18. ledna 2020   (10:09) Jan Konvalinka: Rekonstrukce příbramského akvaparku se může oddálit o roky Jan Konvalinka: Rekonstrukce příbramského akvaparku se může oddálit o roky Proti rekonstrukci s předpokládanými náklady 440 milionů korun se v minulých dnech postavila ODS i Piráti 18. ledna 2020   (08:09)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz