Chystá se doslova zvířecí víkend

16. srpna 2019   (19:56)
Chystá se doslova zvířecí víkend

Závody v kynologii, Mejdan pro faunu Sedlčany, Den pro zvíře nebo Eko Novák. To vše se na nás chystá v jeden den.Že se prázdniny už blíží ke svému konci? Nezoufejte, i tak si přeci tento víkend můžete užít. A my vám opět, jako každý týden, poradíme jak na to.

Sobotní dopoledne už snad ani nejde zahájit jinak, než cestou na farmářské trhy, které se opět konají v areálu Hořejší Obory. Dát si tu můžete kávu nebo nakoupit regionální výrobky. Potom se můžete vydat na Nový rybník, kde proběhne akce Eko Novák, a to od 10 do 15 hodin. Půjde o den plný her a soutěží pro celou rodinu, tématem bude recyklace odpadů. A v tom samém areálu můžete od 21 hodin do půlnoci navštívit také noční minigolf.

Aby toho nebylo málo, v sobotu v lesoparku proběhne charitativní akce Den pro zvíře. Zúčastnit se budete moci například běhu přes lesopark, přednášek, či různých ukázek. Zábava by měla být zaručena pro celou rodinu.  Na Dobříš se v ten samý den konají závody ve sportovní kynologii CACIT Dobříš 2019. Zajímavou doprovodnou aktivitou u závodů je noční běh zámeckým parkem.

A u zvířat zůstaneme i nadále, jen se přesuneme do Sedlčan. Tam se v sobotu uskuteční Mejdan pro faunu Sedlčany. Program začíná už ve 12 hodin, kdy vrcholí finále Brdské ligy. Vstup na celou akci je zdarma.

V neděli pak opět můžete navštívit sklepení pod Svatou Horou a nebo se zajít podívat do kina. Od 16 hodin na Toy story 4: Příběh hraček ve 3D a od 19 hodin na českou pohádku Hodinářův učeň.
 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text: red
foto: pixabay

autor: kap

Další články

Současný přístup vedení státu je z mého pohledu zásadním selháním, říká starosta Dobříše Současný přístup vedení státu je z mého pohledu zásadním selháním, říká starosta Dobříše Policisté pátrají po svědcích havárie osobního vozidla u Chraštic Policisté pátrají po svědcích havárie osobního vozidla u Chraštic Po návratu z dobříšského tábora zjistili u vedoucího nákazu covidem, osmdesát lidí míří do karantény Po návratu z dobříšského tábora zjistili u vedoucího nákazu covidem, osmdesát lidí míří do karantény Při rozhovorech jsem viděla desítky plačících odsouzených, říká vězeňská kaplanka Při rozhovorech jsem viděla desítky plačících odsouzených, říká vězeňská kaplanka Slovinsko opět zařadilo Česko mezi středně rizikové, Češi musí do karantény Slovinsko opět zařadilo Česko mezi středně rizikové, Češi musí do karantény Od 6. srpna 2020 byla Česká republika opět zařazena na takzvaný žlutý seznam s povinností pro cestující podrobit se 14 denní karanténě po vstupu do Slovinska. 7. srpna 2020   (08:32) Město není závodní dráha. To, co zde někteří řidiči-piloti předvádí, jde za hranu, říká starosta Příbrami Město není závodní dráha. To, co zde někteří řidiči-piloti předvádí, jde za hranu, říká starosta Příbrami Městská policie začala v Příbrami využívat nové zařízení k měření rychlosti vozidel. Známe jejich stanoviště. 7. srpna 2020   (06:00) Poprvé v historii přivítá hvožďanský špejchar návštěvníky. Rekonstrukce stála už 10 milionů korun Poprvé v historii přivítá hvožďanský špejchar návštěvníky. Rekonstrukce stála už 10 milionů korun Obnova hlavní části hvožďanského špejcharu, který patří ke gotické tvrzi, se chýlí ke konci. V sobotu 5. září památka poprvé ve své historii přivítá veřejnost. Součástí slavnostního otevření je program pro děti i dospělé. 6. srpna 2020   (17:00) Strakonická silnice byla uzavřena. Po střetu tří aut začalo jedno hořet Strakonická silnice byla uzavřena. Po střetu tří aut začalo jedno hořet Čtvrteční odpoledne přineslo opět komplikace na silnici I/4 u odbočky na Orlickou přehradu. 6. srpna 2020   (13:48) Dohodáři dostanou kompenzační bonus za dopady šíření koronaviru Dohodáři dostanou kompenzační bonus za dopady šíření koronaviru Pracovníci na dohodu mohou žádat o 350 korun na den za období od 12. března do 8. června 6. srpna 2020   (12:16)
Slepička ukončil kariéru. Chce trénovat a hrát v nižších soutěžích Slepička ukončil kariéru. Chce trénovat a hrát v nižších soutěžích Příbramský odchovanec již nebude působit jako hráč ligového mužstva. 6. srpna 2020   (11:08)
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz