16. 4. svátek má Irena




Ceny pohonných hmot na Příbramsku přesahují celorepublikový průměr

18. února 2021   (08:41)
Ceny pohonných hmot na Příbramsku přesahují celorepublikový průměr
foto: pribram.cz, CCS

Průměrná cena benzinu Natural 95 v celé ČR je 28,78 Kč za litr, u nafty 27,65 Kč. Na Příbramsku nakoupíte litr Naturalu 95 v průměru za 28,98 Kč, naftu pak za 27,99 korun.


Litr nejprodávanějšího benzinu Natural 95 se aktuálně u čerpacích stanic ve Středočeském kraji prodává v průměru za 29,04 Kč, před týdnem byl o 19 haléřů levnější. O 12 haléřů na litru zdražila nafta, za litr teď řidiči dají průměrně 28,11 Kč. Podle údajů společnosti CCS, která ceny sleduje, je benzin o tři koruny na litru levnější než před rokem, za naftu tehdy motoristé platili o 3,62 Kč na litru více.

Nejlevnější benzin v kraji prodávají na Rakovnicku, kde litr v průměru stojí 28,41 Kč. Za naftu platí motoristé nejméně na Mělnicku, litr tam vyjde průměrně na 27,34 Kč. Nejvíc platí za benzin řidiči na Benešovsku, kde litr stojí průměrně 29,60 Kč. Nafta je v kraji nejdražší na Berounsku, litr se tam prodává průměrně za 29,05 Kč. Na Příbramsku nakoupíte litr Naturalu v průměru za 28,98 Kč, naftu pak za 27,99 korun.
Průměrná cena benzinu Natural 95 v celé ČR je 28,78 Kč za litr, u nafty 27,65 Kč. Nejlevnější paliva natankují řidiči v Karlovarském kraji, kde je litr benzinu v průměru za 28,47 Kč. Naftu tam prodávají průměrně za 27,19 Kč. Naopak nejdražší paliva nabízejí pumpy v Praze, kde litr benzinu stojí průměrně 29,17 Kč. Nafta se tam tankuje za 28,47 Kč za litr.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
CCS
autor: Tomáš Pečenka








Další články

Benzin i nafta zlevnily o koruny. Nejlevněji natankujete stále u Silmetu Benzin i nafta zlevnily o koruny. Nejlevněji natankujete stále u Silmetu Za benzin Natural 95 zaplatíte v Příbrami v rozmezí od 38,99 Kč do 41,59 Kč za litr. … AKTUÁLNĚ V Husově ulici náklaďák poškodil semafor V Husově ulici náklaďák poškodil semafor Ve čtvrtek 16. dubna po 15. hodině chvíli brzdila provoz v dopravní špičce nehoda. FOTO Drbákov–Albertovy skály: nejkrásnější vyhlídky středního Povltaví. Náročnější okruh, ale odměna stojí za to Drbákov–Albertovy skály: nejkrásnější vyhlídky středního Povltaví. Náročnější okruh, ale odměna stojí za to Skály, tisy, prudké svahy a výhledy, které vám zůstanou v hlavě ještě dlouho po … TIP NA VÝLET Zrod nové tradice? Březnický špacír zve na první kroky Zrod nové tradice? Březnický špacír zve na první kroky První ročníky bývají vždy trochu nejisté. Neví se, kolik lidí dorazí, jaké bude … NEPŘEHLÉDNĚTE Po jarním nádechu přinese studená fronta citelné ochlazení, hrozí i mrazy, na horách i sníh Po jarním nádechu přinese studená fronta citelné ochlazení, hrozí i mrazy, na horách i sníh Po několika dnech, kdy jaro konečně ukázalo přívětivější tvář, přijde výrazný obrat. … AKTUÁLNĚ Kraj chce koupit školní budovu v Příbrami za 54 milionů. Město požaduje tvrdé podmínky Kraj chce koupit školní budovu v Příbrami za 54 milionů. Město požaduje tvrdé podmínky Středočeský kraj chce od města Příbrami odkoupit budovu střední školy v ulici Gen. R. … AKTUÁLNĚ První bleší trhy roku 2026 lákají na poklady z druhé ruky První bleší trhy roku 2026 lákají na poklady z druhé ruky Město vstupuje do třetí sezóny oblíbených bleších trhů, které doplňují tradiční … NEPŘEHLÉDNĚTE Senior přejel do protisměru a srazil se s protijedoucím autem Senior přejel do protisměru a srazil se s protijedoucím autem U dopravní nehody před Čenkovem zasahovali ve středu 15. dubna odpoledne záchranáři. … AKTUALIZOVÁNO Hasiči ve Středočeském kraji loni evidovali 2670 požárů, nejvíce hořelo na Příbramsku Hasiči ve Středočeském kraji loni evidovali 2670 požárů, nejvíce hořelo na Příbramsku Hasiči ve Středočeském kraji minulý rok evidovali 2670 požárů, což bylo meziročně o … NEPŘEHLÉDNĚTE
Sucho se prohlubuje. Podle hydrologů už stromy trpí vodním šokem Sucho se prohlubuje. Podle hydrologů už stromy trpí vodním šokem Jaro zatím nepřináší krajině tolik potřebnou vláhu. Hydrologická i meteorologická data … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz