7. 3. svátek má Tomáš

Asistenti prevence kriminality zorganizovali úklid v okolí ubytoven Pod čertovým pahorkem

24. července 2014   (15:22)
Asistenti prevence kriminality zorganizovali úklid v okolí ubytoven Pod čertovým pahorkem
foto: pribram.cz

Do úklidu se zapojily převážně děti.



U garáží, které blízce sousedí s ubytovnami Pod Čertovým pahorkem v Příbrami, se v úterý 22. července 2014 uskutečnil úklid odpadků. Tuto akci zorganizovali asistenti prevence kriminality Václava Cajthamlová a Vladimír Pompa, kteří na území města Příbram od jara tohoto roku působí. Úklidové akce se účastnili samotní obyvatelé ubytoven, převážně pak děti.

Vybavení zapůjčili TS

Vybavení jako jsou rukavice, pytle na odpad a také nářadí na úklid zapůjčily Technické služby města Příbram. V okolí ubytoven děti uklízely PET lahve, papíry, sklo, nápojové kartony a další nepořádek. Asistentka prevence kriminality paní Cajthamlová nalezla také injekční stříkačku, o čemž ihned vyrozuměla strážníky městské policie. „V takovém případě jsme povinni volat buď městskou policii, nebo pracovníky centra Magdaléna,“ řekla Cajthamlová.

Počin asistentů prevence kriminality, který se v úterý v okolí ubytoven uskutečnil, ocenil na dálku telefonicky také starosta Pavel Pikrt (ČSSD). „Velice si vážím toho, jak se noví asistenti prevence kriminality sami angažují. Věřím, že podobných akcí bude v našem městě ještě přibývat a jejich práce se bude i nadále zúročovat. Poděkování tak patří nejen asistentům, ale také všem, kteří se na úklidu aktivně podíleli,“ řekl starosta.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: red








Další články

Karafiát není symbolem ideologie. Mezinárodní den žen má hlubší kořeny, než si mnozí myslí Karafiát není symbolem ideologie. Mezinárodní den žen má hlubší kořeny, než si mnozí myslí Když se řekne Mezinárodní den žen, těm starším se okamžitě vybaví červený karafiát, … Hepatitida A dál roste. Příbram hlásí první letošní případy — a čísla překvapí Hepatitida A dál roste. Příbram hlásí první letošní případy — a čísla překvapí Hepatitida typu A se dál šíří Českem a počet případů letos opět rychle roste. Jen od … ZDRAVOTNICTVÍ Nad McDonald's v Příbrami zasahovali hasiči Nad McDonald's v Příbrami zasahovali hasiči V sobotu odpoledne hasiči likvidovali požár suché trávy nad prodejnou McDonald's … AKTUALIZOVÁNO Příbram představila investiční plány na rok 2026. Dodavatelům je přiblížila prostřednictvím projektu Meet the Buyer Příbram představila investiční plány na rok 2026. Dodavatelům je přiblížila prostřednictvím projektu Meet the Buyer Město Příbram i letos představilo své plánované investice prostřednictvím projektu … /PÁTRANÍ/ Muže hledá policie i kamarádi, rád se toulá po Brdech /PÁTRANÍ/ Muže hledá policie i kamarádi, rád se toulá po Brdech Od 5. března je vyhlášeno pátrání po muži z Berounska. FOTO Rozpadá se milínský mančaft? Z milínského hřiště odcházejí klíčoví hráči Rozpadá se milínský mančaft? Z milínského hřiště odcházejí klíčoví hráči Fotbalový klub z Milína vstupuje do jarní části sezony s výraznými změnami v kádru. … Příbram poprvé doma na jaře. Jízda, šance, tyč v nastavení — s Jihlavou remíza 1:1 Příbram poprvé doma na jaře. Jízda, šance, tyč v nastavení — s Jihlavou remíza 1:1 Fotbalisté Příbrami se ve druhém jarním kole poprvé představili domácím fanouškům a … VIDEO První čáp černý už je doma v Brdech. Je prvním svého druhu na našem území První čáp černý už je doma v Brdech. Je prvním svého druhu na našem území Brdy hlásí mimořádnou zprávu. Do zdejších lesů se vrátil čáp černý a podle dosavadních … POZNÁVÁME BRDY Putování Lázského nemehla po Brdech míří už po čtrnácté na vrch Popleta Putování Lázského nemehla po Brdech míří už po čtrnácté na vrch Popleta Tradiční jarní pochod s humorem a pohodovou atmosférou se vrací. Už v sobotu 7. března … POZNÁVÁME BRDY
RE/MAX Nova roste: Chci makléřům vytvořit podmínky, které jinde nenajdou, říká Jan Kvída RE/MAX Nova roste: Chci makléřům vytvořit podmínky, které jinde nenajdou, říká Jan Kvída Když před třemi měsíci vstupovala kancelář RE/MAX Nova na příbramský realitní trh, … PR
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz