18. 4. svátek má Valérie
Zpravodajství   »   Doprava   |   Dopravní nehody   |   Z regionů   |   Požáry

AKTUÁLNĚ: Ranní dopravu na Příbram blokuje požár pracovního stroje

AKTUALIZOVÁNO
24. srpna 2018   (06:40)
AKTUÁLNĚ: Ranní dopravu na Příbram blokuje požár pracovního stroje

Projíždějící pracovní vozidlo UDS vzplálo na okraji obce Bohutín


Silnici č. 18  směrem na Příbram nyní na začátku obce Bohutín blokuje požár bagru. Na místě zasahují Hasiči HZS Středočeského kraje ÚO Příbram a dobrovolní hasiči z Bohutína. Vzhledem k probíhajícím likvidačním pracím je silnice v místě události zcela uzavřena. Z Rožmitálu pod Třemšínem lze místo objet přes obec Vysoká a od Příbrami v Bohutíně ulicí okolo školy.

AKTUALIZOVÁNO:
Tiskový mluvčí HZS Středočeského kraje por. Ing. Ladislav Holomčík nám telefonicky k události sdělil: „Lokalizace ohniska požáru pod motorovou částí vozidla Tatra byla provedena za pomoci vysokotlakého a jednoho proudu C v 6:30 hodin. Příčinou vzplanutí byla technická závada na pracovním stroji - spadnutí izolace a její následné zahoření. Předběžná vyčíslená škoda byla stanovena ve výši 50 tisíc Kč a včasným zásahem hasičů byly uchráněny hodnoty ve výši 200 tisíc Kč. Při události nedošlo ke zranění osob."

O jedné z předchozích událostí na příbramských silnicích jsme psali v článku: Jízdní pruh na na Dobříši uzavřela dopravní nehoda, hasiči likvidují uniklé provozní kapaliny

Silnici č. 18  směrem na Příbram nyní na …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: jap
info: Tiskový mluvčí HZS Středočeského kraje por. Ing. Ladislav Holomčík

autor: mipDalší články

Na Velký pátek si nakoupíte. Na Velikonoční pondělí však zůstanou obchody zavřené Na Velký pátek si nakoupíte. Na Velikonoční pondělí však zůstanou obchody zavřené Obchodním domům to přikazuje zákon. 18. dubna 2019   (21:42) Zeleným čtvrtkem začíná hlavní část Velikonoc, proč je ale zelený? Zeleným čtvrtkem začíná hlavní část Velikonoc, proč je ale zelený? Velikonoce od loňska nabídnou hned 4 dny, kdy nemusíme do práce. 18. dubna 2019   (18:18) Hasiči likvidují požár skládky větví, došlo k rozšíření ohně i na stromy Hasiči likvidují požár skládky větví, došlo k rozšíření ohně i na stromy Příčinou požáru mohlo být i samovznícení 18. dubna 2019   (16:16) Hasiči bojují s požárem lesa, na pomoc povolali vrtulník s bambi vakem Hasiči bojují s požárem lesa, na pomoc povolali vrtulník s bambi vakem Byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu 18. dubna 2019   (15:43) AKTUALIZOVÁNO Neznámý pachatel odcizil baterie od mobilních semaforů Neznámý pachatel odcizil baterie od mobilních semaforů Došlo ke krádežím na dopravním značení a pouličním osvětlení. 18. dubna 2019   (14:03) Velikonoční nákupy vrcholí. U Tesca si připravte pevné nervy Velikonoční nákupy vrcholí. U Tesca si připravte pevné nervy Situace velmi připomíná dobu před Štědrým dnem. 18. dubna 2019   (10:48) Příbramské hokejistky mají tah na branku Příbramské hokejistky mají tah na branku Město Příbram má řadu sportovců a klubů získávajících nejvyšší ocenění na české i světové sportovní scéně. Mezi ně patří také hokejistky HC Příbram, které jsou mistry České republiky. 18. dubna 2019   (09:34) S novou smlouvou o provozovateli MHD Příbram se cestující dočkají zásadních změn S novou smlouvou o provozovateli MHD Příbram se cestující dočkají zásadních změn Změny se nebudou týkat pouze samotných autobusů, ale také autobusových zastávek, z nichž některé budou vybaveny elektronickými informačními tabulemi. 18. dubna 2019   (07:36) Foto dne: Příbramské kašny jsou od úterý odzimované Foto dne: Příbramské kašny jsou od úterý odzimované Technické služby čekaly s odkrytím na vhodné počasí bez večerních mrazů. 18. dubna 2019   (06:01) FOTO Naše ochutnávka Lisabonu všemi smysly Naše ochutnávka Lisabonu všemi smysly Ve dnech 1. – 5. dubna 2019 studenti Integrované střední školy hotelového provozu, obchodu a služeb Příbram vycestovali na poznávací zájezd do portugalského Lisabonu a slíbili, že se po návratu podělí o své zážitky. Tady jsou. 17. dubna 2019   (18:25)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz