3. 5. svátek má Alexej

Zloději se zaměřili na uzavřené restaurace, nepohrdli ani hračkami

7. dubna 2020   (15:00)
Zloději se zaměřili na uzavřené restaurace, nepohrdli ani hračkami
foto: pribram.cz, PČR

Zlodějům hrozí po dobu nouzového stavu v Česku neobvykle vysoká trestní sazba. Za drobné krádeže mohou nyní čtyři zloději skončit až osm let za mřížemi.


Na případy krádeží dnes upozornili policisté z Příbrami. Ve dvou případech došlo k vykradení restaurací, jiní zloději si odnesli z obchodu stavebnice.

V době od 30. března do 3. dubna vnikl zatím nezjištěný pachatel do restaurace v Křepenicích a odcizil zde deset čokoládových tyčinek, deset sušenek, čtyři piva, čtyři džusy, dva zásobníky na žvýkačky a drobné hračky. Škoda činila celkem 15 tisíc korun.
Jiný zloděj se vloupal pod rouškou tmy ze 4. na 5. dubna do jedné dobříšské restaurace. Z vnitřních prostor si odnesl osm lahví alkoholu, finanční hotovost a hodinky. V tomto případě byla škoda ve výši téměř sedmi tisíc korun.
V neděli 5. dubna přišli v odpoledních hodinách do jedné příbramské prodejny dva muži ve věku 29 a 31 let. V oddělení hraček si vyhlédli stavebnice Lego, sedm si jich nandali do dárkové tašky a následně odešli z obchodu bez zaplacení. Způsobená škoda činila pět tisíc korun. Kriminalisté jim následující den sdělili obvinění z trestného činu krádeže, kdy jim nyní hrozí až osmiletý trest odnětí svobody.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
PČR
autor: Tomáš Pečenka








Další články

Zoopark Jeleni Homole hlásí spor o přístupovou cestu. Majitel podal podnět na státní zastupitelství Zoopark Jeleni Homole hlásí spor o přístupovou cestu. Majitel podal podnět na státní zastupitelství Zoopark Jeleni Homole zveřejnil prohlášení, ve kterém upozorňuje na spor s novým … ZVÍŘATA Až do nebes v Příbrami: Monika Absolonová vystoupí ve sportovní hale Až do nebes v Příbrami: Monika Absolonová vystoupí ve sportovní hale Příbram se může těšit na výjimečný hudební večer. Monika Absolonová vystoupí 17. … KULTURA Černá sobota na Příbramsku: Další auto skončilo na střeše u Milína Černá sobota na Příbramsku: Další auto skončilo na střeše u Milína Série nehod s vozy převrácenými na střechu pokračuje. Po odpolední havárii u Sedlčan … AKTUÁLNĚ Podvodníci se vydávají i za příbramskou policii! Lidem berou úspory přímo po telefonu Podvodníci se vydávají i za příbramskou policii! Lidem berou úspory přímo po telefonu Kriminalita páchaná v kyberprostoru neustává a drzost podvodníků roste. Nově se … NEPŘEHLÉDNĚTE Nehoda u Libíně: Auto skončilo na střeše, zraněnou ženu transportovali do Příbrami Nehoda u Libíně: Auto skončilo na střeše, zraněnou ženu transportovali do Příbrami Odpolední havárie u obce Libíň na Sedlčansku si vyžádala zásah záchranářů, policistů i … AKTUALIZOVÁNO Nový trávník u sochy „PŘÍBRAM JAKO NA DLANI“ vyvolal diskusi Nový trávník u sochy „PŘÍBRAM JAKO NA DLANI“ vyvolal diskusi V uplynulých dnech probíhaly v okolí sochy PŘÍBRAM JAKO NA DLANI terénní úpravy, … NÁZOR Překonali jsme hranici, o které se nám dřív ani nesnilo. Na Facebooku nás je už přes 34 000! Překonali jsme hranici, o které se nám dřív ani nesnilo. Na Facebooku nás je už přes 34 000! 34 000 lidí. 34 000 příběhů. 34 000 důvodů, proč to celé dává smysl. A my si toho … NEPŘEHLÉDNĚTE Ředitelka ZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 273 Šárka Bodnárová: „Každé dítě má jiný talent, naším úkolem je ho rozvíjet“ Ředitelka ZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 273 Šárka Bodnárová: „Každé dítě má jiný talent, naším úkolem je ho rozvíjet“ Základní škola Příbram II, Jiráskovy sady 273 je tradiční komunitní škola umístěná v … ROZHOVOR Hrušně a jabloně: Když Brdy rozkvétají vzpomínkami Hrušně a jabloně: Když Brdy rozkvétají vzpomínkami Když bloudíme napříč záběhelskými, padrťskými pláněmi, míjíme Kolvín nebo se … POZNÁVÁME BRDY
Příbram otočila zápas s Dynamem! Důležité vítězství drží naději na baráž Příbram otočila zápas s Dynamem! Důležité vítězství drží naději na baráž Příbram si doma připsala cenné tři body. Proti Dynamu České Budějovice sice prohrávala … SPORT
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz