28. 10. je státní svátek
Živě: Zasedání zastupitelstva v Příbrami

11. října 2021   (15:53)
foto, video: MěÚ Příbram

Dnešní zastupitelstvo by mělo být krátké, nabídne jen 17 bodů.


Žádné bouřlivé diskuze se nedají očekávat v rámci dnešního jednání příbramských zastupitelů. Kromě toho, že se bude odehrávat již v čase po volbách, nenabízí na svém programu žádné, na první pohled, kontroverzní body.

Zastupitelé se tak budou zabývat například závěrečnými účty Dobrovolného svazku obcí, Svazku obcí Podbrdského regionu, či Svazku obcí pro vodovody a kanalizace. Schvalovat budou také výběrové řízení na výpůjčky z Fondu zápůjček města Příbram, či stav požární ochrany ve městě.
Jeden z bodů se také týká poskytnutí finančního příspěvku na investiční záměr v areálu SK Spartak Příbram. Na programu najdeme i stálice, kterými jsou výkupy a odprodeje pozemků v katastru města.

Opět budeme celý průběh sledovat, abychom vás mohli informovat o všem důležitém.

 
Program:

1. a) Zahájení, ověření zápisu z minulého ZM, určení ověřovatelů
b) Schválení programu jednání
c) Informace rady města
2. Závěrečný účet Dobrovolného svazku obcí ORP Příbram za rok 2020
3. Závěrečný účet Svazku obcí Podbrdského regionu za rok 2020
4. Závěrečný účet Svazku obcí pro vodovody a kanalizace za rok 2020
5. 1. výběrové řízení v roce 2021 na poskytování zápůjček z Fondu zápůjček města Příbram
6. Stav požární ochrany ve městě Příbram za 1. pololetí 2021
7. Galerie Františka Drtikola Příbram – dodatek č. 1 zřizovací listiny
8. Žádost o souhlas města s poskytnutím finančních prostředků z vlastního rozpočtu
na spolufinancování plánovaného investičního záměru spolku SK SPARTAK Příbram
9. Prodej části pozemku p. č. 971/1, jehož součástí je stavba č. p. 266, Příbram I a pozemku p. č.
972/3, to vše v k. ú. Příbram
10. Žádost o směnu části pozemku p. č. 32/1 za pozemek p. č. 32/2, oba v katastrálním území Zavržice
11. Žádost o prodej části pozemku p. č. 321/1 o výměře cca 950 m2 a části pozemku p. č. 318/2
o výměře cca 560 m2, oba v katastrálním území Žežice
12. Žádost o prodej části pozemku p. č. 321/1 o výměře cca 1025 m2 z celkové výměry 4818 m2 v katastrálním území Žežice
13. Dvě žádosti o prodej části pozemku p. č. 715/137 v katastrálním území Březové Hory
14. Žádost o prodej části pozemku p. č. 158 v katastrálním území Kozičín
15. Návrh na výkup pozemků p. č. 2333/131 a p. č. 3183/16, oba v k. ú. Příbram
16. Různé
17. Diskuze, interpelace, závěr

 


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Jakub Pečenka

Další články

Kvůli dopingu jsem se ocitl na hraně života a smrti, říká mistr světa v kulturistice Kvůli dopingu jsem se ocitl na hraně života a smrti, říká mistr světa v kulturistice Petr Pevan Vaniš z Počepic patří k nejúspěšnějším a nejznámějším kulturistům naší … Knihovna Jana Drdy zpřístupní sklady knih půjčovny pro dospělé Knihovna Jana Drdy zpřístupní sklady knih půjčovny pro dospělé Sklady se otevřou každé první pondělí v měsíci mezi 9.00 a 17.00. V dalších týdnech … Hudební víkend v Příbrami: Elektro jízda, crossover i Mozart Hudební víkend v Příbrami: Elektro jízda, crossover i Mozart Víkendové koncerty odehrají v klubu Junior Ventolin, Gaia Mesiah a Megaphone, v … Pohonné hmoty ve Středočeském kraji dál zdražují, nafta je poprvé od roku 2014 nad 35 Kč/l Pohonné hmoty ve Středočeském kraji dál zdražují, nafta je poprvé od roku 2014 nad 35 Kč/l Benzin je o 8,47 koruny na litru dražší než před rokem, za naftu tehdy motoristé … Dnes si připomínáme vznik samostatného československého státu Dnes si připomínáme vznik samostatného československého státu Den vzniku Československa, 28. října 1918, je nejvýznamnějším svátkem České republiky. … Spuštění rezervačního systému městské chaty Granit klepe na dveře Spuštění rezervačního systému městské chaty Granit klepe na dveře Ubytovat se v nově zrekonstruovaných interiérech chaty Granit bude prostřednictvím … 52. ročník HF A. Dvořáka Příbram byl zakončen famózním koncertem 52. ročník HF A. Dvořáka Příbram byl zakončen famózním koncertem O nádherný závěr se postarala Moravská filharmonie Olomouc pod taktovkou Jakuba … Hasiči před Dušičkami varovali před používáním svíček v plastu Hasiči před Dušičkami varovali před používáním svíček v plastu Plast může vzplanout a oheň se pak na hřbitově rozšíří třeba na okrasné dřeviny a může … Podívejte se, jak vypadala liduprázdná Příbram v době zákazu nočního vycházení Podívejte se, jak vypadala liduprázdná Příbram v době zákazu nočního vycházení Zítra to bude přesně rok, kdy byl v rámci covidových opatření vydán zákaz nočního …
Zemřel dlouholetý člen skupin Spirituál kvintet a C&K Vocal Jiří Cerha Zemřel dlouholetý člen skupin Spirituál kvintet a C&K Vocal Jiří Cerha Cerha byl také autorem mnoha scénických hudeb pro Divadlo v Příbrami.
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz