9. 5. svátek má Ctibor

Zápisy do příbramských školek budou již za měsíc

7. dubna 2022   (10:19)
Zápisy do příbramských školek budou již za měsíc
foto: ilustrační, Pixabay

Ve většině mateřských škol v Příbrami je termín zápisů pro školní rok 2022/2023 vyhlášen na čtvrtek 5. května.


Za měsíc se v příbramských mateřských školách uskuteční zápisy pro další školní rok. Letos přijdou rodiče s dětmi do školek osobně, kromě občanského průkazu a rodného listu svého potomka by s sebou měli mít také lékařské potvrzení o řádném očkování a vyplněnou žádost o přijetí. Tiskopisy jsou k dispozici přímo v mateřských školách nebo na jejich webových stránkách. Předškolní vzdělávání je povinné pro děti narozené od 1. září 2016 do 31. srpna 2017, v jejich případě není nutné doložit dokument o očkování.

Termín zápisu je ve všech příbramských MŠ téměř jednotný, a to ve čtvrtek 5. května mezi 10.00 a 16.00. Výjimkou je Waldorfská škola, kde se můžete k docházce přihlásit o pár dní později, konkrétně 7. května v čase 10.00–16.00. Rodiče, kteří na zápis nebudou moci přijít, dodají potřebné dokumenty elektronicky např. do datové schránky škol. Děti od 3 do 6 let, případně mladší, přijímá také soukromá MŠ All Stars School. O zápisech podrobněji informují stránky www.allstarsschool.cz.
Jak to funguje v MŠ ve Školní 131, mohou malí adepti zjistit i na vlastní kůži. Škola nabízí pravidelné dopolední seznamování každé dubnové úterý mezi 10.00 a 11.00. I další školky zvou na dny otevřených dveří. Prohlédnout si MŠ v ulici 28. října, kde si děti pohrají a podívají se na pohádku O pejskovi a kočičce, je možné 7. dubna od 9.30 do 11.00. Několik termínů pro dny otevřených dveří vyhlásila na duben MŠ Jana Drdy, 6. dubna je pro veřejnost otevřena MŠ pod Svatou Horou. Blíže se o školách, jejich přístupu ke vzdělávání, příp. volné kapacitě pro příští školní rok dozvíte na jednotlivých webech (přehled uvádíme níže).
Jak to funguje v MŠ ve Školní 131, mohou malí …
foto: město Příbram

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková








Související


Další články

Den matek klepe na dveře: Máš dárek, nebo zase jen výmluvu? Den matek klepe na dveře: Máš dárek, nebo zase jen výmluvu? Existují dny, na které si člověk vzpomene sám od sebe – narozeniny, Vánoce, první … NEPŘEHLÉDNĚTE Počet výjezdů dál roste. Středočeský kraj bude obnovovat vozový park nákupem nových sanitek Počet výjezdů dál roste. Středočeský kraj bude obnovovat vozový park nákupem nových sanitek Středočeští krajští radní odsouhlasili nákup 40 sanitek pro záchrannou službu v letech … ZDRAVOTNICTVÍ Ředitelka ZŠ, Příbram VII, 28. října 1 Renata Nováková: „Naší prioritou je bezpečné a zdravé prostředí pro děti“ Ředitelka ZŠ, Příbram VII, 28. října 1 Renata Nováková: „Naší prioritou je bezpečné a zdravé prostředí pro děti“ Jak vypadá škola, která staví na uměleckém zaměření a zároveň klade důraz na výkon i … ROZHOVOR Bobři v Brdech pokračují v díle. Vytvořili krajinu plnou tůní a života Bobři v Brdech pokračují v díle. Vytvořili krajinu plnou tůní a života Brdské bobry si už každý bude navždy spojovat s tím, jak přehradili Klabavu pod … POZNÁVÁME BRDY Pietní akt u Slivice připomene poslední bitvu druhé světové války v Evropě Pietní akt u Slivice připomene poslední bitvu druhé světové války v Evropě U Památníku Vítězství na Slivici se v neděli 10. května uskuteční pietní akt věnovaný … HISTORIE Výjimečná příležitost: Reprezentativní obchodní prostor 200 m² přímo na náměstí v Příbrami Výjimečná příležitost: Reprezentativní obchodní prostor 200 m² přímo na náměstí v Příbrami V samotném centru Příbrami se nově nabízí k pronájmu atraktivní prostor o velikosti … PR Užitková vozidla na D4 přecházejí na ekologické biopalivo. Emise klesnou až o 75 procent Užitková vozidla na D4 přecházejí na ekologické biopalivo. Emise klesnou až o 75 procent Údržba nové dálnice D4 míří k výrazně ekologičtějšímu provozu. Společnost Via Salis … DOPRAVA Tipy na víkend: Vyzkoušejte si práci architekta, přivítejte jaro nebo zajděte na koncert! Tipy na víkend: Vyzkoušejte si práci architekta, přivítejte jaro nebo zajděte na koncert! Tento víkend bude v Galerii Františka Drtikola připraven zajímavý program pro malé i … AKTUÁLNĚ Rožmitálská Družina zámku Růže láká na šerm i vystoupení pro královnu Johanku Rožmitálská Družina zámku Růže láká na šerm i vystoupení pro královnu Johanku Šermířské skupiny zažívají v Česku rostoucí zájem – nejen jako forma historické … NEPŘEHLÉDNĚTE
Hotel Belveder čekají změny. Novým ředitelem se stává Tomáš Bezouška Hotel Belveder čekají změny. Novým ředitelem se stává Tomáš Bezouška Hotel Belveder, jedna z tradičních ubytovacích kapacit v Příbrami, prochází v … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz