15. 10. svátek má Tereza

Zakončení hokejové sezóny se mimo jiných zúčastnil i legendární brankář Dominik Hašek.

10. dubna 2019   (09:05)
Dalších 5 fotografií v galeriiZakončení hokejové sezóny se mimo jiných zúčastnil i legendární brankář Dominik Hašek.

Celá akce se nesla ve sportovním duchu s charitativním podtextem. Vybrané vstupné putuje Spolku Ichtyóza.


Jméno Jaroslav Krůta je v příbramských sportovních kruzích známé především díky akcím jako zmiňované Zakončení sezóny 2018-2019. Tyto akce mají vždy charitativní podtext a tentokrát byla částka 15 600 korun vybraná na dobrovolném vstupném určena Spolku Ichtyóza.
 
Spolek Ichtyóza založila v roce 2016 Hana Kadlecová, jejíž syn Martin touto nevyléčitelnou kožní chorobou trpí a společně s dalšími členy spolku byl utkání přítomen. „Jsme velmi rádi za jakoukoliv pomoc. Děti si tuto sportovní akci užívají, a navíc je jim s jejich diagnózou na zimním stadionu dobře,“ uvedla při akci Hana Kadlecová.
 
V průběhu odpoledne se sehrály tři zápasy. Utkání týmu žen proti VIP Příbram dopadlo nerozhodně 7:7. Jako druzí na ledovou plochu nastoupili naši mladí hokejisté, mezi kterými se bezpochyby rodí velké talenty. V posledním utkání se proti sobě postavili Veteráni ČR a domácí HC Příbram. Zde se projevily zkušenosti z nejvyšších soutěží a výsledek byl nakonec 8:4 v neprospěch domácích. Ovšem jak zdůraznil Jaroslav Krůta, nešlo o výsledky.
 
Především nejmenší hráči a diváci si užívali možnost setkání s Dominikem Haškem, který se společně s Renátou Veseckou ujal vhazování u prvního zápasu. „Jsem potěšen, že Dominik Hašek naše pozvání přijal a navíc přislíbil účast i na dalších akcích. Stejně tak si vážím podpory města Příbram, účasti pana starosty a místostarosty a pomoci všech zainteresovaných,“ řekl po úspěšné akci Jaroslav Krůta.
 
„Z pohledu návštěvníka mohu říci, že se jednalo o pěknou akci s mnoha zajímavými momenty, a navíc s úžasnou charitativní myšlenkou. Jediné, co mě mrzí, je poměrně malá návštěvnost. Věřím, že v příštím roce se na hokej nechá nalákat více diváků,“ zhodnotil akci místostarosta Jan Konvalinka.

Jméno Jaroslav Krůta je v příbramských …

Fotogalerie

Zakončení hokejové sezóny se mimo jiných zúčastnil i legendární brankář Dominik Hašek. () Zakončení hokejové sezóny se mimo jiných zúčastnil i legendární brankář Dominik Hašek. (1) Zakončení hokejové sezóny se mimo jiných zúčastnil i legendární brankář Dominik Hašek. (2) Zakončení hokejové sezóny se mimo jiných zúčastnil i legendární brankář Dominik Hašek. (3) Zakončení hokejové sezóny se mimo jiných zúčastnil i legendární brankář Dominik Hašek. (4)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Eva Švehlová
DiS. tisková mluvčí

autor: topDalší články

Mě nikam nevezmou, mám amputované prsty u nohy Mě nikam nevezmou, mám amputované prsty u nohy Bezdomovec Jan přišel o oba rodiče a zůstal sám. Spí venku a je přesvědčen, že kvůli svému handicapu je nezaměstnatelný 15. října 2019   (06:47) Afghánec jednoho muže pobodal a druhého zabil. Je na útěku Afghánec jednoho muže pobodal a druhého zabil. Je na útěku Cizí státní příslušník jednu osobu pobodal, druhou zavraždil. Může se pohybovat na celém území České republiky 14. října 2019   (19:46) Mastnota, špína a zbytky potravin. Hygienici si oběd raději nedali Mastnota, špína a zbytky potravin. Hygienici si oběd raději nedali Provozovatel místo spropitného dostal pokutu 14. října 2019   (19:03) Nevešel se s návěsem pod most, zablokoval silnici na hodiny Nevešel se s návěsem pod most, zablokoval silnici na hodiny Řidič pravděpodobně nerespektoval dopravní značení 14. října 2019   (18:37) Navštívil osm států, prošlapal jedny boty a přežil otravu jídlem Navštívil osm států, prošlapal jedny boty a přežil otravu jídlem „V Norsku jsem potkal kluka, který dojíždí do školy devět hodin. Říkal, že když cesta trvá méně než tři hodiny, tak si ani nerozepíná bundu,“ vypráví Matěj Kratochvíl, který se právě vrátil z pěší cesty na nejservernější cíp Evropy 14. října 2019   (16:02) Babí léto pokračuje. Ráno očekávejte mlhy, přes den bude kolem dvaceti stupňů Babí léto pokračuje. Ráno očekávejte mlhy, přes den bude kolem dvaceti stupňů Na Příbramsku panuje podzim a melancholické babí léto. 14. října 2019   (12:31) Svodka událostí: Zfetovaní řidiči, odcizené jízdí kolo a vykradený sklep Svodka událostí: Zfetovaní řidiči, odcizené jízdí kolo a vykradený sklep Přinášíme seznam případů, které řeší příbramští policisté 14. října 2019   (10:17) Macík: Po Maroku můžu říct, že s Karlem se dá letět mnohem rychleji než s Frantou Macík: Po Maroku můžu říct, že s Karlem se dá letět mnohem rychleji než s Frantou Martin Macík po velkém dobrodružství zdolal Rallye du Maroc, nejnáročnější test před Dakarem 2020 14. října 2019   (08:59) Nevidomý masér: Při vážné autonehodě přišel o zrak, chuť i čich. Chuť do života ale neztratil Nevidomý masér: Při vážné autonehodě přišel o zrak, chuť i čich. Chuť do života ale neztratil Zatímco spousta lidí by to psychicky nezvládla, Jiří Oktábec se s nepřízní osudu dokázal obdivuhodně vyrovnat a úsměv z tváře mu nikdy nezmizel. 14. října 2019   (06:16) Smetanka lékařská: Bylinka na rakovinu, která roste všude Smetanka lékařská: Bylinka na rakovinu, která roste všude Nyní je vhodná doba pro sběr pampeliškového kořene 13. října 2019   (19:01)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz