16. 9. svátek má Ludmila

Za poslední týden byli v Příbrami nalezeni tři psi

4. září 2019   (08:23)
Za poslední týden byli v Příbrami nalezeni tři psi

Roční fenku Anitu někdo uvázal v Boční ulici a nechal ji tam


Ferda, Anita a Bert. To je parta třech psích kamarádů, kteří právě v těchto dnech prožívají velkou životní zkoušku. Bez svého pelíšku, na který byli zvyklí, bez svých páníčků, kteří je každé ráno podrbali za uchem.

Zatímco jorkšír Ferda a kříženec bobtaila Bert se zřejmě jen svým majitelům zaběhli, roční fenku křížence Anitu někdo uvázal v Boční ulici a nechal ji tam. Proč, to už se zřejmě nedozvíme. Naštěstí byla ve čtvrtek 29. srpna nalezena, odvázána a odvezena Městskou policií do svého nového náhradního domova.  Je mírné povahy a velmi ráda se mazlí. Nějakou chvilku se teď bude mazlit s tetami v psím útulku v Lazci a pak si pro ni jistě přijde někdo, kdo ji bude mít za vlastní.

A jak to tedy bylo s ostatními pejsky?

Ferda je zhruba 6 až 7 let starý jorkšír. Je velice hodný, poslušný a čistotný. Byl odchycen MP v pondělí 2. září Pod Čertovým pahorkem v Příbrami. Na krku má reflexní obojek.

Ferda, Anita a Bert. To je parta třech psích …
Berta, zhruba dvouletého křížence bobtaila, našli v noci 27. srpna na Baníku v Příbrami. Je to hodný a společenský pejsek.

Berta, zhruba dvouletého křížence bobtaila, …
Všichni tři pejskové nyní budou 21 dní v karanténní době a pokud si ho majitelé v této lhůtě nevyzvednou, budou nabídnuty k adopci.

Kontaktujte psí útulek na telefonu 318 629 531 nebo 777 705 616.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
utulekpribram.cz

autor: mir foto utulekpribram.czDalší články

Příbram zateplí některé budovy, náklady pokryje z úspor energií Příbram zateplí některé budovy, náklady pokryje z úspor energií Zateplena má být například střecha auly v Základní škole Březové Hory nebo budova na náměstí T. G. Masaryka, v níž sídlí odbor sociálních věcí. 16. září 2019   (08:54) Na Vrškamýcké pivoslávě byl k mání i orosený Hulvát Na Vrškamýcké pivoslávě byl k mání i orosený Hulvát V sobotu 14. září se v areálu zříceniny gotického hradu Vrškamýk konal pátý ročník pivoslávy 16. září 2019   (06:27) Svatohorská Šalmaj: Den plný hudby, tanců, loutek a šermu Svatohorská Šalmaj: Den plný hudby, tanců, loutek a šermu Celodenní veselí přilákalo spoustu pocestných 15. září 2019   (17:19) Březohorští hasiči udržují spolupráci s kolegy z Nizozemska Březohorští hasiči udržují spolupráci s kolegy z Nizozemska Ve čtvrtek 29. srpna v brzkých ranních hodinách vyrazila osmičlenná skupina členů SDH Březové Hory na čtyřdenní cestu do zahraničí. Cílem bylo partnerské město Hoorn v Severním Holandsku. 15. září 2019   (14:55) Požár rodinného domu ve Voznici způsobil dvoumilionovou škodu Požár rodinného domu ve Voznici způsobil dvoumilionovou škodu V nedýchatelném prostředí hořícího domu zahynuli dva psi. 15. září 2019   (12:14) Mladoboleslavští zařadili klukům na cestu zpátky k Litavce šestku Mladoboleslavští zařadili klukům na cestu zpátky k Litavce šestku FK Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 6:0 (3:0). V sobotu 14. září zavítala v 9. kole FORTUNA:LIGY Příbram do města automobilového průmyslu 15. září 2019   (11:57) Rozpadá se až 45 procent manželství.  Jak jsou na tom rodiny v Příbrami? Rozpadá se až 45 procent manželství. Jak jsou na tom rodiny v Příbrami? Rozpadá se velké procento rodin. Přesto podle Českého statistického úřadu v posledních letech rozvodovost klesá 15. září 2019   (09:45) Příbram je již 60 let městem se stálou divadelní scénou Příbram je již 60 let městem se stálou divadelní scénou Divadlo, které několikrát měnilo název (Městské divadlo, Divadlo Příbram, Krajské divadlo až po současný Divadlo Antonína Dvořáka podle slavného hudebního skladatele, ne prvního ředitele), je v současnosti významnou regionální divadelní scénou. 15. září 2019   (07:42) Na autobusovém nádraží v Příbrami vyhasl lidský život, okolnosti úmrtí šetří kriminální policie Na autobusovém nádraží v Příbrami vyhasl lidský život, okolnosti úmrtí šetří kriminální policie Policisté se snažili muže zachránit. 14. září 2019   (21:50) Rodinný dům zachvátily plameny, desítky hasičů bojovaly s ohněm Rodinný dům zachvátily plameny, desítky hasičů bojovaly s ohněm Uvnitř budovy byla propanbutanová lahev, hasiči zasahovali v dýchacích přístrojích. 14. září 2019   (21:17)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz