21. 6. svátek má Alois

Vyhrajte s pribram.cz a prodejnou ETD Elektro Trhové Dušníky espresso kávovar BEKO

KOMERČNÍ SDĚLENÍ
2. prosince 2023   (09:30)
Vyhrajte s pribram.cz a prodejnou ETD Elektro Trhové Dušníky espresso kávovar BEKO
foto: PR

Soutěž trvá od dnešního dne do 20. 12. 2023. Losování proběhne 21. 12. 2023.


S příchodem blížících se Vánoc jsme připravili zbrusu nové soutěže, ve kterých můžete vyhrát hodnotné ceny. Čeká na vás například soutěž o celé prase, zapůjčení vozidla s plnou nádrží nebo třeba soudek lahodného piva. Vzhledem ke kladným komentářům na sociálních sítích, na kterých jsme před čtyřmi lety představili nový projekt, jsme se rozhodli, že v soutěžích budeme pravidelně pokračovat.
V další soutěži jsme, ve spolupráci s prodejnou ETD Elektro Trhové Dušníky, připravili hodnotnou cenu, a to espresso kávovar BEKO CEG 7302 B. Výherce si ho bude moci odvézt přímo z prodejny na sklonku tohoto roku. Losování proběhne v živém přenosu na facebookové stránce pribram.cz.
Jedinou podmínkou zařazení do soutěže bude nákup právě v této prodejně či na e-shopu. Jelikož nechceme, aby čtenáři museli pro vstup do soutěže utrácet horentní sumy, postačí nakoupit jakýkoliv sortiment v hodnotě 500 korun. Účtenku stačí vyfotit a zaslat na e-mail soutez@pribram.cz, kde připojíte své jméno, telefonické spojení a do předmětu zprávy napíšete "Soutěž o espresso kávovar BEKO". Po odeslání dostanete odpověď potvrzující zařazení do soutěže.
Soutěž trvá od dnešního dne do 20. 12. 2023. Losování proběhne 21. 12. 2023. Výherce si bude moci po předchozí domluvě odvézt kávovar nejpozději do 7. 1. 2024.
Své šance na výhru můžete znásobit více nákupy. Pokud zašlete v průběhu trvání soutěže více účtenek, vaše šance se zvýší. Další soutěže o hodnotné ceny budeme představovat postupně.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PR
autor: PR







Související


Další články

Drama v Příbrami: Hasiči na člunu zachránili dva lidi, bouřky zaměstnaly stovky jednotek Drama v Příbrami: Hasiči na člunu zachránili dva lidi, bouřky zaměstnaly stovky jednotek Hasiči v souvislosti se sobotními bouřkami zaznamenali 705 výjezdů. Nejvíce ve … VIDEO Stačí vyfotit psa. iPhone umí odhalit klíště dřív, než se přisaje Stačí vyfotit psa. iPhone umí odhalit klíště dřív, než se přisaje Klíšťata jsou poslední dobou mimořádně aktivní a trápí nejen lidi, ale hlavně naše … ZVÍŘATA V neděli začne astronomické léto. Přijďte oslavit slunovrat na louku u Junior klubu V neděli začne astronomické léto. Přijďte oslavit slunovrat na louku u Junior klubu Čeká nás nejdelší den a nejkratší noc v roce. V neděli 21. června totiž nastane letní … AKTUÁLNĚ Lesní divadlo Skalka slaví 80 let ve velkém. Jubilejní léto přináší premiéru, muzikály i pohádky Lesní divadlo Skalka slaví 80 let ve velkém. Jubilejní léto přináší premiéru, muzikály i pohádky Ochotnický soubor Skalka si letos připomíná významné jubileum. Lesní divadlo Na Skalce … NEPŘEHLÉDNĚTE Na Česko se ženou silné bouřky. V sobotu mohou udeřit i přívalové deště, kroupy a silný vítr Na Česko se ženou silné bouřky. V sobotu mohou udeřit i přívalové deště, kroupy a silný vítr Po tropických teplotách se nad Českou republikou začne během soboty vytvářet výrazně … AKTUALIZOVÁNO Dáte si na kole jedno? Letní klasika, která může skončit úplně jinak, než čekáte Dáte si na kole jedno? Letní klasika, která může skončit úplně jinak, než čekáte Cyklovýlet, slunce, vítr v zádech a zastávka na zahrádce. K létu to prostě patří. A … ANKETA Havíři, permoníci a důlní vláček. To vše čeká na děti v pohádkovém dobrodružství v hornickém muzeu Havíři, permoníci a důlní vláček. To vše čeká na děti v pohádkovém dobrodružství v hornickém muzeu Malí návštěvníci se o víkendu 20. a 21. června mohou vydat na nevšední cestu do světa … ZAJÍMAVOSTI Hadilka obecná, nenápadný poklad lesních luk Hadilka obecná, nenápadný poklad lesních luk Když se řekne kapradina, většina z nás si představí prostě kapradinu s bohatě … POZNÁVÁME BRDY /KOMPLETNÍ PROGRAM/ Slavnost královny Johanky oživí Rožmitál. Návštěvníky čeká průvod, jarmark i středověké ležení /KOMPLETNÍ PROGRAM/ Slavnost královny Johanky oživí Rožmitál. Návštěvníky čeká průvod, jarmark i středověké ležení Rožmitál pod Třemšínem se v sobotu 20. června opět vrátí do doby krále Jiřího z … KULTURA
Hasiči ocenili dětskou fantazii. V Příbrami převzali vítězové diplomy i ceny Hasiči ocenili dětskou fantazii. V Příbrami převzali vítězové diplomy i ceny Ve středu 17. června byl v Kulturním domě Příbram slavnostně vyhodnocen další ročník … FOTOGALERIE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz