28. 2. svátek má Lumír

Vodníkův rybářský tábor na Berounce hostí děti z Příbrami, Sedlčan, Březnice a Rožmitálu pod Třemšínem

15. července 2018   (20:30)
Dalších 18 fotografií v galeriiVodníkův rybářský tábor na Berounce hostí děti z Příbrami, Sedlčan, Březnice a Rožmitálu pod Třemšínem
foto: a

Do penzionu Ludmila v Roztokách u Křivoklátu se sjelo 37 dětí z celého územního rybářského svazu


Rekordní zájem malých rybářů letos zaznamenal tradiční tábor spojený se středočeským vodníkem. Jeho kapacita byla naplněna díky zájmu malých rybářů již pouhých 24 hodin po zveřejnění. A kde jinde by se měl takový tábor konat, než v malebném údolí řeky Berounky.

Středočeský územní svaz Českého rybářského svazu, z.s. přivítal na letní prázdninové aktivitě děti z MO Beroun, Sedlčany, Čelákovice, Rakovník, Rožmitál pod Třemšínem, Plaňany, Březnice, Mnichovo Hradiště, Příbram, Bělá pod Bezdězem, ale také z Prahy a Poděbrad.

Děti budou mít na táboře do detailu připravený program a vše se bude samozřejmě točit okolo ryb a rybolovu. Dle plánu navštíví malé rybáře řada známých hostů, členové sekce položená Šárka Šafrová a Radek Loubek, feedrař Petr Kabát, plavačku představí dětem předseda SÚS Dušan Hýbner a další hosté, kteří táborníky zaučí a zasvětí do tajů rybolovu.
Rekordní zájem malých rybářů letos zaznamenal …
foto: a

Nudit se u Berounky děti určitě nebudou, mají naplánovaný výlet, na každý den nějakou návštěvu nebo rybolovnou techniku. Čeká je mimo jiné i noční bojová hra nebo noční lov úhořů. Tábořící rybáře mají na starosti vedoucí ze čtyř MO – Jiří Eichler (Čelákovice) Eva Hofmanová a Aleš Haluska (Rožmitál p. Tř.), Václav Růžička a Jakub Jonáš (Beroun) a Dušan Hýbner (Bělá Pod Bezdězem), zdravotnicí pak je Jaroslava Nassová (Rožmitál p. Tř.).

Podle zprávy, kterou jsme obdrželi od Aleše Halusky, vedoucího kroužku mladých rybářů z MO Rožmitál pod Třemšínem, se hned odpoledne děti daly do prvního rybolovu, kterému předcházelo osvěžující koupání v řece. Jak jsme se dozvěděli, dětem se dařilo hned napoprvé a tak můžeme v průběhu tábora očekávat jistě další pozitivní zprávy a možná i nějaký ten rekordní úlovek.
Nudit se u Berounky děti určitě nebudou, mají …
foto: a
foto: a

Fotogalerie

Vodníkův rybářský tábor na Berounce hostí děti z Příbrami, Sedlčan, Březnice a Rožmitálu pod Třemšínem (1) Vodníkův rybářský tábor na Berounce hostí děti z Příbrami, Sedlčan, Březnice a Rožmitálu pod Třemšínem (2) Vodníkův rybářský tábor na Berounce hostí děti z Příbrami, Sedlčan, Březnice a Rožmitálu pod Třemšínem (3) Vodníkův rybářský tábor na Berounce hostí děti z Příbrami, Sedlčan, Březnice a Rožmitálu pod Třemšínem (4) Vodníkův rybářský tábor na Berounce hostí děti z Příbrami, Sedlčan, Březnice a Rožmitálu pod Třemšínem (5) Vodníkův rybářský tábor na Berounce hostí děti z Příbrami, Sedlčan, Březnice a Rožmitálu pod Třemšínem (6) Vodníkův rybářský tábor na Berounce hostí děti z Příbrami, Sedlčan, Březnice a Rožmitálu pod Třemšínem (7) Vodníkův rybářský tábor na Berounce hostí děti z Příbrami, Sedlčan, Březnice a Rožmitálu pod Třemšínem (8) Vodníkův rybářský tábor na Berounce hostí děti z Příbrami, Sedlčan, Březnice a Rožmitálu pod Třemšínem (9) Vodníkův rybářský tábor na Berounce hostí děti z Příbrami, Sedlčan, Březnice a Rožmitálu pod Třemšínem (10) Vodníkův rybářský tábor na Berounce hostí děti z Příbrami, Sedlčan, Březnice a Rožmitálu pod Třemšínem (11) Vodníkův rybářský tábor na Berounce hostí děti z Příbrami, Sedlčan, Březnice a Rožmitálu pod Třemšínem (12) Vodníkův rybářský tábor na Berounce hostí děti z Příbrami, Sedlčan, Březnice a Rožmitálu pod Třemšínem (13) Vodníkův rybářský tábor na Berounce hostí děti z Příbrami, Sedlčan, Březnice a Rožmitálu pod Třemšínem (14) Vodníkův rybářský tábor na Berounce hostí děti z Příbrami, Sedlčan, Březnice a Rožmitálu pod Třemšínem (15) Vodníkův rybářský tábor na Berounce hostí děti z Příbrami, Sedlčan, Březnice a Rožmitálu pod Třemšínem (16) Vodníkův rybářský tábor na Berounce hostí děti z Příbrami, Sedlčan, Březnice a Rožmitálu pod Třemšínem (17) Vodníkův rybářský tábor na Berounce hostí děti z Příbrami, Sedlčan, Březnice a Rožmitálu pod Třemšínem (18)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Info a
autor: mip








Další články

Za kouzlem a tajemstvím nevšedního světa lišejníků II. Za kouzlem a tajemstvím nevšedního světa lišejníků II. Brdy nejsou určitě tak bohaté na lišejníky jako například Šumava nebo Jeseníky, ale … POZNÁVÁME BRDY Pudilová končí v OKTAGONu? Příbramská rodačka má nabídky na titulové zápasy! Pudilová končí v OKTAGONu? Příbramská rodačka má nabídky na titulové zápasy! Příbramská rodačka a jedna z nejznámějších českých MMA bojovnic Lucie Pudilová má za … SPORT Maturita, nebo řemeslo? Možnosti studia v Příbrami a okolí Maturita, nebo řemeslo? Možnosti studia v Příbrami a okolí Vybrat si správnou střední školu není jednoduché. Příbramsko však nabízí překvapivě … ŠKOLSTVÍ Masopustní veselí i plesová noc: Rožmitálsko čeká den plný tradic a tance Masopustní veselí i plesová noc: Rožmitálsko čeká den plný tradic a tance Poslední únorová sobota nabídne na Rožmitálsku pestrý program pro malé i velké. … MASOPUST Historie pití kávy od orientální rarity k českému „turkovi“ Historie pití kávy od orientální rarity k českému „turkovi“ V přízemí Kopáčkova domu je volně přístupná výstava Muzea města Dobříše, která … ANKETA V Rožmitále hořel nakladač V Rožmitále hořel nakladač Hasiči zasahovali v Rožmitále u nahlášeného požáru nakladače. AKTUÁLNĚ Klučenice se třesou dál. Po nočních otřesech přišel další během dne Klučenice se třesou dál. Po nočních otřesech přišel další během dne Obyvatele Klučenic a okolních obcí probudil ve čtvrtek pozdě večer nečekaný otřes. … AKTUÁLNĚ Tankování v Příbrami: Nejdražší Natural 95 i naftu má MOL i OMV Tankování v Příbrami: Nejdražší Natural 95 i naftu má MOL i OMV Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 31,90 Kč do 34,90 … AKTUÁLNĚ U Višňové narazilo auto do stromu, hasiči vyproštovali řidiče U Višňové narazilo auto do stromu, hasiči vyproštovali řidiče Vážná dopravní nehoda se stala před 11. hodinou dopoledne v pátek 27. února u obce … AKTUALIZOVÁNO
U Milína skončilo auto na střeše U Milína skončilo auto na střeše V pátek 27. února ráno havarovalo osobní auto u Milína. Vůz skončil na střeše. DOPRAVA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz