13. 8. svátek má Alena

Video: Policie prověřuje úmrtí tří lidí ve Lhotě u Příbramě. Byli nalezeni na hladině rybníka

Nepřehlédněte
21. července 2020   (06:33)

Došlo k úmrtí dvou dospělých a jedné nezletilé osoby. Okolnosti události zjišťuje příbramská kriminální policie. "Případ prošetřujeme jako usmrcení z nedbalosti," řekla redakci policejní mluvčí Monika Schindlová.


Policie prověřuje úmrtí tří lidí, kteří byli v pondělí večer nalezeni na hladině rybníka ve Lhotě u Příbramě. V případu byla nařízena soudní pitva, sdělila dnes ráno ČTK policejní mluvčí Lucie Nováková. Bližší podrobnosti k případu policie zatím neuvedla.
 
Oznámení o úmrtí tří lidí v rybníku v obci Lhota u Příbramě dostala policie v pondělí kolem 22:40. Přivolaný lékař mohl u tří utonulých pouze konstatovat smrt, uvedla dnes ráno na twitteru středočeská záchranná služba.

Bližší podrobnosti k tragedii zatím policie neuvolnila. Případ je nyní ve fázi prověřování. "Příčina i další okolnosti úmrtí osob jsou předmětem šetření příbramských policistů," uvedla Nováková. Dodala, že u zemřelých byla nařízena soudní pitva.

"Mohu pouze potvrdit, že jsme asistovali u vytažení těl z vodní hladiny, více se k události nebudeme vyjadřovat," řekl redakci mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda.

Došlo k úmrtí dvou dospělých a jedné nezletilé osoby
Podle našich informací by se mělo jednat o členy jedné domácnosti, a to otce, syna a vnuka. "Prý je zabila elektřina. Mělo tam být po příjezdu policie puštěné ponorné čerpadlo," řekla pribram.cz místní obyvatelka.

Podle starostky Lhoty Evy Drmlové jde o rodinnou tragédii. "Obec poskytne rodině veškeré zázemí, a pokud budou potřebovat nějakou pomoc, jsme k tomu připraveni," řekla.

Okolnosti události zjišťuje příbramská kriminální policie. "Případ prošetřujeme jako usmrcení z nedbalosti," doplnila po půl deváté informace policejní mluvčí Monika Schindlová.


 

Fotogalerie

Video: Policie prověřuje úmrtí tří lidí ve Lhotě u Příbramě. Byli nalezeni na hladině rybníka () Video: Policie prověřuje úmrtí tří lidí ve Lhotě u Příbramě. Byli nalezeni na hladině rybníka (1) Video: Policie prověřuje úmrtí tří lidí ve Lhotě u Příbramě. Byli nalezeni na hladině rybníka (2) Video: Policie prověřuje úmrtí tří lidí ve Lhotě u Příbramě. Byli nalezeni na hladině rybníka (3) Video: Policie prověřuje úmrtí tří lidí ve Lhotě u Příbramě. Byli nalezeni na hladině rybníka (4)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz_Jakub Pečenka
ČTK
foto a video: pribram.cz_Jakub Pečenka

autor: Jakub Pečenka

Další články

Věřící oslaví o víkendu nanebevzetí Panny Marie na Svaté Hoře Věřící oslaví o víkendu nanebevzetí Panny Marie na Svaté Hoře V mrazáku prošlé pečivo a párky, znečištěné a zaprášené podlahy. Hygienici zasahovali v kempu na Podskalí V mrazáku prošlé pečivo a párky, znečištěné a zaprášené podlahy. Hygienici zasahovali v kempu na Podskalí V občerstvení byl okamžitě pozastaven výkon činnosti. 13. srpna 2020   (15:46) Řecko nebude požadovat testy na covid od českých občanů, oznámil Babiš Řecko nebude požadovat testy na covid od českých občanů, oznámil Babiš Odběrová místa, která byla kvůli očekávanému náporu turistů zmobilizována, podle Babiše mají zůstat v novém režimu, aby byla připravena na případný nárůst počtu nakažených. 13. srpna 2020   (15:35) Sloupky v Pražské ulici nereagovaly na sirénu záchranky Sloupky v Pražské ulici nereagovaly na sirénu záchranky Ve středu 12. srpna v odpoledních hodinách došlo k situaci, kdy nově instalované sloupky nereagovaly na sirénu vozidel záchranné služby. 13. srpna 2020   (14:03) V příštím týdnu má do Řecka letět asi 4800 Čechů, děti do deseti let na testy nemusí V příštím týdnu má do Řecka letět asi 4800 Čechů, děti do deseti let na testy nemusí Nepřehlédněte V pátek dorazí silné bouřky s přívalovým deštěm a kroupami, varují meteorologové V pátek dorazí silné bouřky s přívalovým deštěm a kroupami, varují meteorologové Každá třetí domácnost přišla o část příjmu, uvedl průzkum Každá třetí domácnost přišla o část příjmu, uvedl průzkum Pandemie koronaviru a s ní spojená vládní omezení zasáhla celou tuzemskou ekonomiku. 13. srpna 2020   (11:11) Zavedené hračkářství v Příbrami hledá nového provozovatele. Z časových důvodů nemohu pokračovat, říká majitelka obchodu Zavedené hračkářství v Příbrami hledá nového provozovatele. Z časových důvodů nemohu pokračovat, říká majitelka obchodu Před třemi lety bylo otevřelo v Příbrami (v Dlouhé ulici) neobyčejné hračkářství s kvalitními hračkami, které neobsahují plasty a zároveň rozvíjejí potenciál vašich dětí. Majitelka obchodu však z časových důvodů nemůže obchod dále provozovat. 13. srpna 2020   (09:01) Má malé děti a vlastní podnikání. Přesto věnuje svůj čas onkologicky nemocným pacientům Má malé děti a vlastní podnikání. Přesto věnuje svůj čas onkologicky nemocným pacientům
Přehledně: Počty nakažených covidem v jednotlivých obcích na Příbramsku Přehledně: Počty nakažených covidem v jednotlivých obcích na Příbramsku
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz