17. 6. svátek má Adolf

V tuto chvíli: Hasiči zasahují u nahlášeného požáru bytu v Příbrami

26. května 2018   (13:40)
Dalších 14 fotografií v galeriiV tuto chvíli: Hasiči zasahují u nahlášeného požáru bytu v Příbrami

Jednotky profesionálních i dobrovolných hasičů zasahují právě u požáru bytu v panelovém domě


V těchto chvílích zasahují hasiči HZS Středočeského kraje ÚO Příbram společně s dobrovolnými hasiči z Březových Hor. Byl nahlášen na tísňovou linku požáru bytu v 1. patře panelového domu v ulici Čechovská. Na místě je několik hasičských vozidel, včetně automobilového žebříku. ZZS na místě ošetřuje jednu osobu, která se nadýchala kouře. Pravděpodobně došlo k události při vaření, kdy dotyčný usnul a následně se nadýchal kouře. Jen díky včasnému zásahu hasičů nedošlo k větším materiálním škodám na majetku.

O předešlé vážné události dnešního dne jsme vás informovali v článku: Právě teď: Došlo k tragické dopravní nehodě se smrtelnými následky, silnice v obci Čenkov je zcela uzavřena
 

V těchto chvílích zasahují hasiči HZS …

Fotogalerie

V tuto chvíli: Hasiči zasahují u nahlášeného požáru bytu v Příbrami () V tuto chvíli: Hasiči zasahují u nahlášeného požáru bytu v Příbrami (1) V tuto chvíli: Hasiči zasahují u nahlášeného požáru bytu v Příbrami (2) V tuto chvíli: Hasiči zasahují u nahlášeného požáru bytu v Příbrami (3) V tuto chvíli: Hasiči zasahují u nahlášeného požáru bytu v Příbrami (4) V tuto chvíli: Hasiči zasahují u nahlášeného požáru bytu v Příbrami (5) V tuto chvíli: Hasiči zasahují u nahlášeného požáru bytu v Příbrami (6) V tuto chvíli: Hasiči zasahují u nahlášeného požáru bytu v Příbrami (7) V tuto chvíli: Hasiči zasahují u nahlášeného požáru bytu v Příbrami (8) V tuto chvíli: Hasiči zasahují u nahlášeného požáru bytu v Příbrami (9) V tuto chvíli: Hasiči zasahují u nahlášeného požáru bytu v Příbrami (10) V tuto chvíli: Hasiči zasahují u nahlášeného požáru bytu v Příbrami (11) V tuto chvíli: Hasiči zasahují u nahlášeného požáru bytu v Příbrami (12) V tuto chvíli: Hasiči zasahují u nahlášeného požáru bytu v Příbrami (13)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Info: kpt. Mgr. Vladimíra Kereková - tisková mluvčí HZS Středočeského kraje
foto: top

autor: mipDalší články

Guláš dělá hezká těla Guláš dělá hezká těla V Březnici se v sobotu soupeřilo ve vaření guláše 17. června 2019   (12:54) Novák Fest - děti se hýbaly, tvořily a zkoušely Novák Fest - děti se hýbaly, tvořily a zkoušely V neděli 16. června děti rozhýbaly areál Nového rybníka 17. června 2019   (10:34) Bahna bez bahna? I tak to bude velkolepé Bahna bez bahna? I tak to bude velkolepé V sobotu 22. června se na Bahnech uskuteční jubilejní 30. ročník největší společné ukázky současné i historické vojenské techniky v Evropě 17. června 2019   (08:07) Pičín na Příbramsku plánuje průzkumné vrty a chce stavět vodovod Pičín na Příbramsku plánuje průzkumné vrty a chce stavět vodovod Pičín nyní žádný centrální zdroj pitné vody nemá. 17. června 2019   (05:45) Tatínkové mají dnes svůj den, nezapomněli jste popřát? Tatínkové mají dnes svůj den, nezapomněli jste popřát? Den matek se slaví ve velkém, na tatínky se často zapomíná 16. června 2019   (17:14) Novinky ve vlakovém jízdním řádu nepotěší obyvatele Bělčic a Myslína Novinky ve vlakovém jízdním řádu nepotěší obyvatele Bělčic a Myslína Pokud se neseženou finance, budou všechny osobní vlaky končit/začínat v Březnici 16. června 2019   (14:19) Divadlo A. Dvořáka bude hrát pod širým nebem Divadlo A. Dvořáka bude hrát pod širým nebem Skanzen Vysoký Chlumec je už téměř vyprodaný, na ostatní představení jsou ještě vstupenky k dispozici 16. června 2019   (11:05) Aktuálně: Na Strakonické přistává vrtulník, policisté komunikaci uzavřeli Aktuálně: Na Strakonické přistává vrtulník, policisté komunikaci uzavřeli Vážná dopravní nehoda omezuje provoz na silnici I/4 16. června 2019   (08:21) AKTUALIZOVÁNO Královna Johanka opět zavítala do Rožmitálu Královna Johanka opět zavítala do Rožmitálu Průvod, bitva o korunu i otevřené prostory zámku přilákaly diváky z širokého okolí. 16. června 2019   (07:28) Tulipány v ulicích odkvetly, začíná se zelenat „tráva“ Tulipány v ulicích odkvetly, začíná se zelenat „tráva“ Pravděpodobně s nápadem, jak oživit předzahrádku, přišli obyvatelé na sídlišti 15. června 2019   (20:17)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz