23. 10. svátek má Teodor
V souvislosti s výskytem COVID-19 realizujeme plošné dezinfekce interiérů a budov

PR
22. září 2020   (09:27)
V souvislosti s výskytem COVID-19 realizujeme plošné dezinfekce interiérů a budov

Prostor není třeba vyklízet a za hodinu po aplikaci dezinfekce jej lze po vyvětrání opět neomezeně a bezpečně užívat


V dnešní nelehké době se může stát, že v zájmu bezpečného fungování společných prostor budete potřebovat nějaké místo rychle a účinně dezinfikovat, aby mohlo být dál bezpečné i pro další osoby.

Jedno z rychlých a účinných řešení nabízí společnost Sedláček s.r.o. - čisticí a hygienické systémy z Příbrami, která má s čištěním a hygienou letité zkušenosti.

Konkrétně je možné využít dezinfekci vnitřních prostor bez nutnosti vyklízení. Jde o technologii studeného mlžení fontan® ULV.

ULV (Ultra Low Volume) je definován jako nejnižší požadovaná dávka kapaliny 15-30 mikronů ( v souladu s pokyny WHO - Světová zdravotnická organizace) - mlhová kapalina je tak zpracována na jemné aerosolové kapičky, s nimiž je dosažena optimální distribuce i pokrytí. To poskytuje vysokou účinnost a hloubku průniku.

K aplikaci dezinfekce se využívá certifikovaných dezinfekčních přípravků, které jsou bez obsahu chloru a alkoholu. Ničí plísně, řasy, viry (včetně koronaviru COVID-19), bakterie a houby. Pohlcuje organické pachy, nebělí a nepoškozuje materiál, nedráždí kůži, oči ani sliznici. Nezanechává na povrchu stopy a není tedy nutné prostory vyklízet. Má spolehlivý dezinfekční účinek vhodný na všechny typy povrchů. Opakovanou aplikací vytváří kumulativní účinek proti bakteriím a svěže voní. Spektrální účinnost: A B T M V - baktericidní, fungicidní, virucidní, tuberkulocidní.

Pro více informací k plošné dezinfekci interiérů a budov se můžete obrátit na společnost Sedláček s.r.o. - čisticí a hygienické systémy Příbram V – 488 mobil: 602 221 306 email: info@sedlacek-karcher.cz www.sedlacek-karcher.cz 
V dnešní nelehké době se může stát, že v zájmu …


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: PR
autor: PR
Další články

Místostarosta o bydlení na Fantově louce: Bez dohody se nikam nepohneme Místostarosta o bydlení na Fantově louce: Bez dohody se nikam nepohneme Dle územního plánu je území zastavitelné bytovými a rodinnými domy. Je to klidná … Prodejci sledují zájem o kompletní sortiment na Halloween, v nabídce nechybí dýňové pivní speciály nebo zmrzlina s dýňovou příchutí Prodejci sledují zájem o kompletní sortiment na Halloween, v nabídce nechybí dýňové pivní speciály nebo zmrzlina s dýňovou příchutí Loni kvůli pandemii koronaviru a souvisejícím opatřením nebyla příliš vysoká poptávka … ČEZ Distribuce zrušila kalamitní stav v šesti středočeských okresech ČEZ Distribuce zrušila kalamitní stav v šesti středočeských okresech Bez elektřiny je v tuto chvíli přibližně 800 domácností a dalších odběrných … Kvalita vody v Novém rybníce byla letos dobrá, problémem byl parazit Kvalita vody v Novém rybníce byla letos dobrá, problémem byl parazit Koupání v přírodním koupališti Nový rybník se letos téměř celé léto nedoporučovalo, na … Město Příbram převzalo záštitu nad dárcovstvím krve, dárce začne odměňovat Město Příbram převzalo záštitu nad dárcovstvím krve, dárce začne odměňovat Příbram poskytne dárcům krve volné vstupenky na akce pořádané městem a jeho … Palubní kamera zachytila vjezd auta na dálnici do protisměru Palubní kamera zachytila vjezd auta na dálnici do protisměru Řidiče se nepodařilo nalézt. V příbramské nemocnici hospitalizovali další očkované pacienty proti covidu, jeden z nich má těžký průběh V příbramské nemocnici hospitalizovali další očkované pacienty proti covidu, jeden z nich má těžký průběh O otevření samostatného covidového oddělení a dalších opatřeních se rozhodne v … Bez elektřiny po silném větru bylo dnes ráno ve středních Čechách přes sedm tisíc odběratelů Bez elektřiny po silném větru bylo dnes ráno ve středních Čechách přes sedm tisíc odběratelů Společnost ČEZ ve čtvrtek večer kvůli poruchám způsobeným větrem vyhlásila kalamitní … Bohaté a krásné. V příbramské knihovně poznáte Norsko Bohaté a krásné. V příbramské knihovně poznáte Norsko O severské zemi v úterý 26. října povypráví fotograf a cestovatel Václav …
Příbram osadí po městě 300 stojanů na kola s jednotným designem Příbram osadí po městě 300 stojanů na kola s jednotným designem Náklady na pořízení a instalaci jsou 1,9 milionu korun. Do budoucna by stojanů v …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz