26. 4. svátek má Oto

V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace

9. října 2018   (06:06)
Dalších 15 fotografií v galeriiV Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace

Majitelé psů a ostatních domácích mazlíčků si konečně oddechli. Po dlouhé době nemusí za veterinářem cestovat.


V pondělí ve 14 hodin se poprvé otevřely dveře veterinární ordinace v Rožmitále pod Třemšínem. To, že tato služba zde opravdu chyběla, je zřejmé z toho, že prvních pár minut po zahájení ji hned navštívili první tři "zákazníci". Nejdříve si zde vyzvedla chovatelka z nedaleké obce tablety pro své psy a vzápětí se dostavil starší pán, který si přišel dojednat kastraci pro svou kočku.

Prvním čtyřnohým návštěvníkem moderně zařízené ordinace se stala tříměsíční kokršpanělka Gilda, kterou její pán přivedl na potřebné očkování. S potěšením konstatoval, že již nebude muset složitě řešit dopravu do Příbrami, protože to má do ordinace v Rožmitále několik minut pěšky. Fenka dostala svou dávku vakciny a pak už jen pozorně se svým pánem vyslechla pokyny a rady lékařky MVDr. Veroniky Hlinkové, která se zde bude ve zkušebním provozu střídat s kolegyní MVDr. Martinou Pejsarovou.

Ordinace sídlí v ulici Sladkovského 72 a má otevřeno každý všední den ve svých ordinačních hodinách. Je možné se předem i na návštěvě domluvit na telefonu 737 555 273, což doporučujeme zejména u ne zcela běžných zákroků.

Pondělí, úterý a středa je zde otevřeno od 14 do 19 hodin, ve čtvrtek a v pátek můžete služeb veterináře využít od 8 do 12 hodin. Mimo ordinační dobu nebo o víkendech je vám k dispozici non-stop ambulance v Příbrami, telefon 774 679 117.

V pondělí ve 14 hodin se poprvé otevřely dveře …

Fotogalerie

V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace () V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (1) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (2) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (3) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (4) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (5) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (6) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (7) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (8) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (9) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (10) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (11) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (12) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (13) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (14)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: mip

autor: mipDalší články

Technické služby začnou sekat trávu již toto pondělí, čeká na ně 85 hektarů Technické služby začnou sekat trávu již toto pondělí, čeká na ně 85 hektarů V minulém roce stihly technické služby posekat městskou zeleň nejméně třikrát. 26. dubna 2019   (11:30) Policisté pátrají po šestnáctiletém chlapci Policisté pátrají po šestnáctiletém chlapci Mladík se může skrývat u svých kamarádů 26. dubna 2019   (09:30) Děti se budou moct vyřádit v divadle už 26. května Děti se budou moct vyřádit v divadle už 26. května Jednotné vstupné je 90 Kč. Platí po celý den a na všechny atrakce. 26. dubna 2019   (08:23) Rekonstrukce mostu u Řitky může vyjít až na 43,5 milionů Rekonstrukce mostu u Řitky může vyjít až na 43,5 milionů Na opravu mostu se již hledá zhotovitel. 26. dubna 2019   (06:27) Čarodějnice na Nováku si užily především děti Čarodějnice na Nováku si užily především děti Na Nováku byla zahájena letošní sezóna čarodějnicemi. 25. dubna 2019   (20:09) Turisté se 18. května vydají na 54. ročník pochodu Praha-Prčice Turisté se 18. května vydají na 54. ročník pochodu Praha-Prčice Pěší dostanou na výběr 16 tras 25. dubna 2019   (16:12) Na Nováku nově také koloběžky Na Nováku nově také koloběžky Největším sportovištěm v Příbrami je areál Nového rybníka, který v posledních letech se začínající sezonou nabízí vždy novou aktivitu pro sportovce. 25. dubna 2019   (13:29) Na dnešní odpoledne je již Novák připraven Na dnešní odpoledne je již Novák připraven Dnes proběhnou na Nováku čarodějnice. 25. dubna 2019   (11:43) V Husově ulici se zasekl autobus. Silnice je neprůjezdná! V Husově ulici se zasekl autobus. Silnice je neprůjezdná! Momentálně probíhají vyprošťovací práce. 25. dubna 2019   (09:48) AKTUÁLNĚ Most přes dálnici D4 u Řitky byl včera uzavřen, je v havarijním stavu Most přes dálnici D4 u Řitky byl včera uzavřen, je v havarijním stavu V brzké době se dá čekat oprava mostu a s tím spojená omezení. 25. dubna 2019   (08:19)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz