22. 9. svátek má Darina

V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace

9. října 2018   (06:06)
Dalších 15 fotografií v galeriiV Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace

Majitelé psů a ostatních domácích mazlíčků si konečně oddechli. Po dlouhé době nemusí za veterinářem cestovat.


V pondělí ve 14 hodin se poprvé otevřely dveře veterinární ordinace v Rožmitále pod Třemšínem. To, že tato služba zde opravdu chyběla, je zřejmé z toho, že prvních pár minut po zahájení ji hned navštívili první tři "zákazníci". Nejdříve si zde vyzvedla chovatelka z nedaleké obce tablety pro své psy a vzápětí se dostavil starší pán, který si přišel dojednat kastraci pro svou kočku.

Prvním čtyřnohým návštěvníkem moderně zařízené ordinace se stala tříměsíční kokršpanělka Gilda, kterou její pán přivedl na potřebné očkování. S potěšením konstatoval, že již nebude muset složitě řešit dopravu do Příbrami, protože to má do ordinace v Rožmitále několik minut pěšky. Fenka dostala svou dávku vakciny a pak už jen pozorně se svým pánem vyslechla pokyny a rady lékařky MVDr. Veroniky Hlinkové, která se zde bude ve zkušebním provozu střídat s kolegyní MVDr. Martinou Pejsarovou.

Ordinace sídlí v ulici Sladkovského 72 a má otevřeno každý všední den ve svých ordinačních hodinách. Je možné se předem i na návštěvě domluvit na telefonu 737 555 273, což doporučujeme zejména u ne zcela běžných zákroků.

Pondělí, úterý a středa je zde otevřeno od 14 do 19 hodin, ve čtvrtek a v pátek můžete služeb veterináře využít od 8 do 12 hodin. Mimo ordinační dobu nebo o víkendech je vám k dispozici non-stop ambulance v Příbrami, telefon 774 679 117.

V pondělí ve 14 hodin se poprvé otevřely dveře …

Fotogalerie

V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace () V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (1) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (2) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (3) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (4) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (5) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (6) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (7) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (8) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (9) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (10) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (11) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (12) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (13) V Rožmitále pod Třemšínem otevřela dlouho očekávaná veterinární ordinace (14)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: mip

autor: mipDalší články

Opravdu chceme být obéznější než v USA? Opravdu chceme být obéznější než v USA? Každé osmé dítě v České republice trpí obezitou. Stát vydává na léčbu ročně okolo 30 miliard korun 22. září 2019   (19:37) V Žežické se bubnovalo. Na školní zahradě V Žežické se bubnovalo. Na školní zahradě Bubnovaly děti, jejich rodiče i prarodiče. Mnozí z nich poprvé v životě 22. září 2019   (17:30) Koncert Sandry bude moderovat známá Příbramačka Koncert Sandry bude moderovat známá Příbramačka Koncert odmoderuje Lucie Křížková, která se v roce 2003 proslavila titulem Miss České republiky 22. září 2019   (14:36) Třetí pokus: Město stále hledá firmu, která dokončí Junior klub Třetí pokus: Město stále hledá firmu, která dokončí Junior klub Město nabízí za dokončení téměř 4,5 milionu korun. 22. září 2019   (11:33) Hornické derby vyšlo lépe pro Franze a jeho Karvinou Hornické derby vyšlo lépe pro Franze a jeho Karvinou 1.FK Příbram – MFK Karviná 0:2 (0:1). V sobotu 21. září přivítala v 10. kole FORTUNA:LIGY domácí Příbram na svém stadionu tým z Karviné 22. září 2019   (09:29) Dobříšským skautům hrozilo vystěhování. O své zázemí však nakonec nepřišli Dobříšským skautům hrozilo vystěhování. O své zázemí však nakonec nepřišli Za skauty se postavily stovky místních, a tak město od prodeje Papežanky, kde se skauti léta scházeli, nakonec ustoupilo 22. září 2019   (07:16) Už jste u nás viděli houbu z Nového Zélandu? V Brdech roste Už jste u nás viděli houbu z Nového Zélandu? V Brdech roste Květnatec Archerův připomíná spíše exotickou květinu 21. září 2019   (18:50) Hasiči zlikvidovali požár odstaveného vozidla Hasiči zlikvidovali požár odstaveného vozidla Operační důstojník vyslal tři jednotky hasičů 21. září 2019   (15:55) Požár stavebních buněk zaměstnal hasiče Požár stavebních buněk zaměstnal hasiče Na místo vyjelo několik hasičských vozidel 21. září 2019   (13:53) V Bohutíně se našel kříženec labradora V Bohutíně se našel kříženec labradora Pes sice má registrovaný čip, který měl kontaktovat majitele, ale bohužel bez úspěchu. Majitel se zatím nedostavil 21. září 2019   (13:30)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz