24. 8. svátek má Bartoloměj

V Příbrami proběhla celorepubliková akce HAD (Hazard, Alkohol a Děti)

7. srpna 2019   (13:24)
V Příbrami proběhla celorepubliková akce HAD (Hazard, Alkohol a Děti)

Během akce HAD 2019 bylo v Příbrami zkontrolováno sedm mladistvých. Ani jeden z nich nebyl pod vlivem alkoholu nebo jiných psychoaktivních látek


Akce HAD 2019 navazuje na celostátní sérii kontrol konzumace alkoholu. Pořádá se po celé České republice, a to již od roku 2015. V Příbrami proběhla poslední den školního roku, tedy 28. června 2019. Policisté se v předem vytipovaných podnicích zaměřili na dodržování zákazu prodeje a podávání alkoholu, tabákových výrobků a drog. Kontrolovalo se i dodržování zákazu hazardního hraní osob mladších 18 let. Jedním z vytipovaných zařízení byl i podnik v areálu bývalé příbramské Mototechny.

„Kromě zhruba dvou desítek policistů se na opatření HAD v Příbrami podílely i další subjekty, které prováděly kontroly dle vlastních zaměření, a to Hasičský záchranný sbor, Celní úřad, Živnostenský úřad, Česká obchodní inspekce, Krajská hygienická stanice - pobočka Příbram a Městská policie Příbram,“ uvedla pro pribram.cz mjr. Mgr. Bc. Vlasta Suchánková, vedoucí Oddělení tisku a prevence, Krajské ředitelství Policie Středočeského kraje.

„Všechny tyto subjekty zkontrolovaly během posledního školního dne celkem sedm podniků či provozoven, u kterých byl předpoklad, že je navštěvují i mladistvé osoby. Těch policisté v průběhu celé akce zkontrolovali sedm (mladiství) a u žádného z nich nezjistili, že by byli pod vlivem alkoholu nebo jiných psychoaktivních látek,“ dodala Vlasta Suchánková.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: mir foto pixabayDalší články

Možnost uzavřít registrované partnerství využilo i několik příbramských párů Možnost uzavřít registrované partnerství využilo i několik příbramských párů V Příbrami dodnes uzavřelo registrované partnerství celkem šest párů. Jeden mužský a pět ženských 24. srpna 2019   (07:16) Příbramský soud poslal do vazby agresora, který vyhrožoval zabitím Příbramský soud poslal do vazby agresora, který vyhrožoval zabitím Obviněnému hrozí až tři roky ve vězení 23. srpna 2019   (18:33) Policisté se u Nového rybníka zaměřili na cyklisty Policisté se u Nového rybníka zaměřili na cyklisty Při preventivní akci “Na kole jen s přilbou“ policisté kontrolovali mimo jiné i povinné vybavení kola 23. srpna 2019   (15:33) Co s blížícím se víkendem? Rádi vám poradíme Co s blížícím se víkendem? Rádi vám poradíme Pokud si nevyberete žádnou z akcí, můžete si alespoň užít příjemně letního počasí 23. srpna 2019   (13:38) Na pondělí 26. srpna je v plánu překop Balbínovy ulice Na pondělí 26. srpna je v plánu překop Balbínovy ulice Práce budou probíhat za provozu, omezena bude pouze autobusová doprava 23. srpna 2019   (11:12) Obviněnému z vraždy hrozí dvacet let ve vězení nebo i výjimečný trest Obviněnému z vraždy hrozí dvacet let ve vězení nebo i výjimečný trest Krajské státní zastupitelství tento týden podalo k soudu obžalobu 23. srpna 2019   (08:30) Novák je plný ryb. To čistotě vody nepřidá Novák je plný ryb. To čistotě vody nepřidá Pravidelné výlovy, vysazení čisticích rostlin a zvýšení průtoku vody. To vše by mělo zkvalitnit vodu v Novém rybníce 23. srpna 2019   (06:08) Kvalita vody ve středočeských koupalištích zůstává dobrá Kvalita vody ve středočeských koupalištích zůstává dobrá Nejhorší kvalita vody je v Pilském rybníku na Příbramsku 22. srpna 2019   (18:35) Na Evropské byl sražen motorkář, doprava v místě kolabuje Na Evropské byl sražen motorkář, doprava v místě kolabuje Počítejte se zdržením 22. srpna 2019   (16:00) Na jih bez objížďky. Most na Strakonické je již průjezdný Na jih bez objížďky. Most na Strakonické je již průjezdný Uzavírka měla původně trvat zhruba o měsíc déle. 22. srpna 2019   (14:45)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz