17. 2. svátek má Miloslava




V Příbrami bylo vykradeno zlatnictví, zloděj odcizil šperky v hodnotě čtvrt milionu korun

4. února 2019   (10:11)
V Příbrami bylo vykradeno zlatnictví, zloděj odcizil šperky v hodnotě čtvrt milionu korun
foto: Bc. Monika Schindlová, DiS.

Vykradené zlatnictví a rodinný dům v Příbrami řeší kriminalisté



Pořádně se napakoval zloděj, který se vloupal v neděli 3. ledna asi tři hodiny po půlnoci do prodejny zlatnictví v Příbrami. Odcizil zde stříbrné šperky v hodnotě přesahující čtvrt milionu korun.

V době od 29. ledna do 1. února navštívil nezvaný host rodinný dům na Sedlčansku. Oknem vnikl do vnitřních prostor, poté tu ukradl alkohol a pamětní mince. Následně si odemkl nalezenými klíči dveře do garáže, kde vzal dvě motorové pily. Majiteli objektu vznikla škoda ve výši 11 tisíc korun.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: por. Bc. Monika Schindlová
DiS.
autor: top








Další články

Dlouhá zimní idyla se změnila v lesnickou noční můru Dlouhá zimní idyla se změnila v lesnickou noční můru Sněhové přeháňky v noci na úterý znovu výrazně zatížily už tak oslabené lesní porosty … FOTOGALERIE Při nehodě u Milína se srazily dva osobáky Při nehodě u Milína se srazily dva osobáky V úterý 17. února v půl třetí odpoledne zasahovali hasiči, záchranáři a policie u … Doprava Počty nemocných chřipkou ubývají, ale stále se podle hygieniků pohybují ve vysokých číslech Počty nemocných chřipkou ubývají, ale stále se podle hygieniků pohybují ve vysokých číslech Počet lidí s akutním respiračním onemocněním včetně chřipky ve Středočeském kraji v … Další šance pro Brdy: Projekty na obnovu krajiny startují Další šance pro Brdy: Projekty na obnovu krajiny startují Abychom zachovali krajinu pro budoucí generace, je nutné o ni řádně pečovat. A to se … „Ahoj, půjčíš mi 53 500 Kč? Zítra vrátím!“ Pozor, takhle lákají podvodníci peníze z lidí v Příbrami „Ahoj, půjčíš mi 53 500 Kč? Zítra vrátím!“ Pozor, takhle lákají podvodníci peníze z lidí v Příbrami Příbramsko včetně zbytku republiky znovu zasáhla lavina podvodů, které ničí důvěru … Historicky první Školní derby v ledním hokeji přilákalo do Příbrami více než 1 500 diváků Historicky první Školní derby v ledním hokeji přilákalo do Příbrami více než 1 500 diváků V pátek 13. února se na zimním stadionu v Příbram uskutečnilo historicky první Školní … Kdo se odváží vyrazit? Masopust v Lázu slibuje tradici i legraci Kdo se odváží vyrazit? Masopust v Lázu slibuje tradici i legraci Únor v Lázu bude letos opět plný hudby, barevných masek a veselí. Tradiční Masopust se … Route 66 se vrací do Příbrami. XI. ročník přinese novinku v Pražské ulici Route 66 se vrací do Příbrami. XI. ročník přinese novinku v Pražské ulici Po loňském jubilejním X. ročníku, který už poprvé kompletně převzalo do organizace … FOTOGALERIE Soud v USA řeší Instagram a YouTube. Týká se to i dětí z Příbrami? Soud v USA řeší Instagram a YouTube. Týká se to i dětí z Příbrami? Americký soud se zabývá kauzou, která může mít dopad daleko za hranicemi Spojených … Zajímavosti
Valentýn v Milíně spojil zábavu s pomocí. Místní ukázali velké srdce Valentýn v Milíně spojil zábavu s pomocí. Místní ukázali velké srdce Sobotní valentýnský večer 14. února ukázal, že když se lidé spojí pro dobrou věc, …
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz