16. 10. svátek má Havel
V neděli bude patřit divadlo dětem. Pořadatel žádá řidiče, aby v místě přeparkovali svá auta

28. srpna 2021   (18:08)
V neděli bude patřit divadlo dětem. Pořadatel žádá řidiče, aby v místě přeparkovali svá auta
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Zábavný program čeká na děti od 9.00 do 18.00.


Divadlo Antonína Dvořáka v Příbrami bude v neděli opět patřit dětem. Návštěvníci se mohou těšit na program plný her, soutěží, atrakcí, pohádek a hudebních vystoupení. Již od ranních hodin se všechny sály a foyer divadla i okolní venkovní prostor opět naplno otevřou dětským návštěvníkům. Akce Divadlo patří dětem, která se každoročně koná koncem května, si kvůli pandemii vyžádala neplánovanou přestávku.

Návštěvníci budou moci dovádět na pouťových atrakcích, slaňovat hasičkou lanovku, zajezdí si na koních, utkají se na rytířském kolbišti nebo si zastřílejí z luku. Pro holčičky a maminky bude připraveno něco pro zkrášlení, například lakování nehtů, líčení či vplétání copánků.
Vstoupit do areálu je možné od 9.00, cena za celodenní program se nemění. Za 90 korun jsou dostupné jak venkovní atrakce jako např. bobová dráha, kolotoče, nafukovací hrady a skluzavky, tak doprovodné akce a představení v kině a divadle. V kině se budou promítat animované snímky Divoký Spirit (od 9.30 a 14.00) a Frčíme (11.30, 16.00). V divadle jsou připraveny pohádky O princezně, Luciášovi a makových buchtách (na Malé scéně v 10.00 a 14.00) a O chytrém Honzovi a krásné Madlence (Velká scéna – 11.00, 15.00).
Venkovní aktivity zvou kromě pouťové zábavy na jízdy vláčkem, na koních nebo motorkách. Děti si vyzkoušejí také další adrenalinové kousky jako lezení na horolezecké stěně, spouštění se na laně z budovy divadla či aquazorbing. Obdivovatelé vojenské a hasičské techniky si ji prohlédnou opravdu zblízka, ukázky své činnosti předvedou rovněž policisté. Akce se vrací v rozsahu, na jaký jsou návštěvníci zvyklí. Končí tedy v 18.00 a zabraný prostor dosáhne až k aquaparku.

V souvislosti s akcí pořadatel žádá řidiče, aby si v místech zákazu parkování stačili v uvedeném termínu přeparkovat svá vozidla.
V souvislosti s akcí pořadatel žádá …
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka

Další články

V pátek přibylo 1 781 nakažených covidem, je to nejvíce od začátku května V pátek přibylo 1 781 nakažených covidem, je to nejvíce od začátku května Zrychlování epidemie ukazuje i reprodukční číslo uvádějící, kolik dalších lidí nakazí … Příbramská teplárna zvažuje zahájení dodávek elektřiny přes lokální distribuční soustavu Příbramská teplárna zvažuje zahájení dodávek elektřiny přes lokální distribuční soustavu Teplárna chce zaručit nižší ceny elektřiny bez přímé vazby na výkyvy globálních … Českem se šíří vlna e-mailů vydávajících se za zprávu od České pošty Českem se šíří vlna e-mailů vydávajících se za zprávu od České pošty Zprávy odkazují na podvodné stránky, které nemají s Českou poštou nic … Interiér chaty Granit se mění k nepoznání, první návštěvníky přivítá v prosinci Interiér chaty Granit se mění k nepoznání, první návštěvníky přivítá v prosinci Vnitřní prostory městské chaty Granit pořádně prokoukly. Budoucí návštěvníci se mohou … Rožmitálský zámek „probudí“ Neviditelní majitelé Rožmitálský zámek „probudí“ Neviditelní majitelé Vernisáž site-specific instalace Evy Heyd se uskuteční v sobotu 16. října od 16.00. Napadení v Sedlčanech připisují lidé neřešené šikaně. Ředitel školy obvinění odmítá Napadení v Sedlčanech připisují lidé neřešené šikaně. Ředitel školy obvinění odmítá Kriminalisté při vyšetřování spolupracují s pedagogy a vedením školy, naplánovány mají … O víkendu si v Podlesí užijí posvícení, konalo se již před padesáti lety O víkendu si v Podlesí užijí posvícení, konalo se již před padesáti lety Součástí posvícení je Zahradní slavnost s programem v Pivovaru Podlesí. Březnický zámek rozšířil návštěvnické okruhy o expozici Renesance na dotek Březnický zámek rozšířil návštěvnické okruhy o expozici Renesance na dotek Vytvoření nové expozice vyšlo na 2,8 milionu korun, náklady byly rozděleny do čtyř … Silničáři ve středních Čechách osadí nové meteostanice. Umožní jim vyjíždět dříve, než napadne sníh Silničáři ve středních Čechách osadí nové meteostanice. Umožní jim vyjíždět dříve, než napadne sníh Data z meteostanic zahrnují vlhkost a teplotu vzduchu a vozovky nebo i to, zda je …
Čtrnáctiletý chlapec v Sedlčanech napadl nožem dva spolužáky Čtrnáctiletý chlapec v Sedlčanech napadl nožem dva spolužáky Policisté šetří incident, který se odehrál na základní škole v Sedlčanech.
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz