V Brodské ulici srazil řidič Toyoty ženu na přechodu, skončila v bezvědomí
13. prosince 2023 (08:17)
Další 4 fotografie v galerii
foto: pribram.cz / Jakub Pečenka
Podle policejní mluvčí Vlasty Suchánkové zde jeden z řidičů před přechodem zastavil, načež druhý, osmašedesátiletý řidič osobního vozidla značky Toyota, pokračoval v jízdě a ženu srazil.
Zraněním pětaosmdesátileté ženy skončila dnes ráno dopravní nehoda v Brodské ulici v Příbrami. Řidič osobního vozidla značky Toyota pravděpodobně přehlédl chodkyni na přechodu a narazil do ní. Policisté jeden jízdní pruh uzavřeli, záchranná služba převezla zraněnou ženu do nemocnice.
Událost byla nahlášena na tísňovou linku záchranné služby v půl osmé. Podle policejní mluvčí Vlasty Suchánkové zde jeden z řidičů před přechodem zastavil, načež druhý, osmašedesátiletý řidič osobního vozidla značky Toyota, pokračoval v jízdě a ženu srazil,“ řekla pribram.cz Suchánková s tím, že chodkyně skončila v bezvědomí. „Zasahujícímu lékaři se podařilo ženu vzkřísit. Jak u řidiče, tak i u chodkyně, bylo vyloučeno požití alkoholu,“ dodala mluvčí s tím, že apeluje na chodce, aby v tomto zimním období používali reflexní prvky.
Záchranná služba podle jejich mluvčí Moniky Novákové převezla ženu do příbramské nemocnice. „Potřebujeme pacientku dovyšetřit,“ dodala.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka
Související
•NKÚ: Výstavba D4 formou PPP možná pro stát nebude tak výhodná
•Analýza ČSÚ: Přibývá řidičů a řidiček nad 80 let
•MHD Příbram se propojí s PID, mění se názvy zastávek a číslování linek
Další články
Příbramské divadlo má prázdniny. Herci ale v srpnu zahrají pod širým nebem
Než se v září znovu otevře opona na domovské scéně Divadla A. Dvořáka Příbram, čeká …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Supercela se zformovala nad Příbramskem. Po nedávných ničivých bouřkách měli lidé znovu důvod ke znepokojení
V úterý přes náš region přešlo několik bouřek. Ta první, nejvýraznější přinesla …
POČASÍ
Řidič při policejní akci nadýchal půl promile. Policie rozdávala nealko piva
Policisté společně s pracovníkem BESIP uspořádali v úterý 14. července v Bohutíně …
DOPRAVA
Na náměstí 17. listopadu je nové mlžítko. Město reagovalo na přání občanů, část veřejnosti má ale obavy
Na náměstí 17. listopadu je nově zprovozněné mlžítko, které má v horkých dnech pomáhat …
AKTUÁLNĚ
Traktor se 17 tunami obilí zablokoval silnici, hasiči museli náklad přečerpat
Dopravní nehoda zemědělské soupravy komplikovala v úterý odpoledne provoz na místní …
AKTUALIZOVÁNO
Středočeští hygienici provedli zatím na táborech 43 kontrol, zjistili dvě závady
Středočeští hygienici od začátku letních prázdnin provedli na dětských táborech 43 …
AKTUÁLNĚ
Hrající fontána na náměstí Arnošta z Pardubic už roky mlčí. Technologie je pod soudem a ten provoz nechce
Hrající fontána na náměstí Arnošta z Pardubic měla v létě každou celou hodinu spouštět …
AKTUÁLNĚ
Kombajny nezastavují: Žně ve středních Čechách výrazně předbíhají loňské tempo
Zemědělci ve středních Čechách dosud sklidili zhruba 81 procent ploch s ozimým …
Do Česka míří velmi silné bouřky. Hrozí přívalové deště, kroupy i silný vítr
Meteorologové varují před velmi silnými bouřkami, které v úterý 14. července zasáhnou …
AKTUALIZOVÁNO
Orlická přehrada: hladina klesá, lodní výtah stojí
Orlická přehrada se dostala výrazně pod dlouhodobý normál. Hladina je aktuálně osm …
FOTOGALERIE








