2. 3. svátek má Anežka




Televize v televizi o sportu

FOTOGALERIE
8. dubna 2015   (13:25)
Další 2 fotografie v galeriiTelevize v televizi o sportu
foto: Gymnázium Příbram

Seminář se tentokrát zabýval sportem.



Redakce GymTV opět 31. března navštívila areál České televize na Kavčích horách, a to v rámci už čtvrtého semináře z cyklu Televize v televizi. Společně s dalšími jedenácti školními televizemi z celé České republiky je čekal celodenní program, tentokrát na téma sport.

Dopoledne se neslo v duchu přednášek. Nejprve měl hlavní slovo Petr Dvořák, generální ředitel ČT. Pak hosty ze školních televizí přivítal výkonný ředitel ČT sport Jiří Ponikelský, který přiblížil práci v televizi, stejně jako další host, editor Branek, bodů, vteřin Miroslav Langer. Ten měl také za úkol zhodnotit všechny reportáže, které měly školní televize zpracovat za domácí úkol, a vybrat tu nejlepší. Pro zpestření programu přišel jako další host Jan Smetana, moderátor Branek, bodů, vteřin a teď i nového vědomostního pořadu Míň je víc. Vedl debatu s celým sálem a vtipnými příhodami i pobavil.

Po obědě se redaktoři rozešli do workshopů. Na programu byla třeba kamera, grafika, moderátorská, komentátorská, redaktorská dílna a další. Účastníci se dozvěděli spoustu užitečných informaci, které se jim můžou hodit v budoucím povolání nebo práci ve školní televizi. Ze známých tváří vedli workshopy třeba moderátor Jakub Železný, sportovní komentátor Tomáš Jílek nebo sportovní redaktor Tomáš Budka.

Po ukončení akce byla možnost vyzkoušet si různé kostýmy, práci s profesionální kamerou, čtecí zařízení apod.

Čtvrtý seminář završil dvouletý cyklus projektu Televize v televize. Všechny školní televize se teď sejdou na podzim v Příbrami při dalším ročníku projektu Jak se dělá televize s Českou televizí.

Fotogalerie

Televize v televizi o sportu (1) Televize v televizi o sportu (2)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Gymnázium Příbram
autor: Veronika Míková, Gymnázium Příbram, Legionářů








Další články

Máme vítěze nejlepší pizzy v Příbrami! A vy můžete vyhrát pizzu od medailistů Máme vítěze nejlepší pizzy v Příbrami! A vy můžete vyhrát pizzu od medailistů Týden jste hlasovali, doporučovali a posílali tipy na to, kde v Příbrami a okolí … SOUTĚŽ Řidič se údajně vyhýbal protijedoucímu vozu, dostal smyk a auto se přetočilo přes střechu Řidič se údajně vyhýbal protijedoucímu vozu, dostal smyk a auto se přetočilo přes střechu Nedaleko Nové Vsi pod Pleší v oblasti Bažantnice se v neděli stala nehoda. Řidič … FOTO Smrtící dávky nikotinu v oběhu. Hygienici varují před nebezpečnými e-cigaretami s extrémním obsahem Smrtící dávky nikotinu v oběhu. Hygienici varují před nebezpečnými e-cigaretami s extrémním obsahem Hygienická stanice hlavního města Prahy vyhlásila hned několik výrobků za nebezpečné. … NEPŘEHLÉDNĚTE Deset let doučování, návštěv a solidarity: ADRA ukazuje, proč dobrovolnictví vrací víc, než dává Deset let doučování, návštěv a solidarity: ADRA ukazuje, proč dobrovolnictví vrací víc, než dává Před deseti lety začalo v Příbrami Dobrovolnické centrum ADRA propojovat lidi, kteří … ROZHOVOR Příbramáci si ještě zalyžují. Sjezdovky v okolí drží skvělé podmínky i na konci zimy Příbramáci si ještě zalyžují. Sjezdovky v okolí drží skvělé podmínky i na konci zimy Lyžařské areály na Příbramsku hlásí stále dostatek sněhu a plánují provoz minimálně do … SPORT Příbramské divadlo se představí na ČT art. Zapojí se do projektu Divadelní jaro 2026 Příbramské divadlo se představí na ČT art. Zapojí se do projektu Divadelní jaro 2026 Příbram se letos výrazně zapíše do mapy české kultury. Divadlo A. Dvořáka Příbram se … KULTURA Reklama kasina u aquaparku zmizela. Město zasáhlo po vlně kritiky rodičů Reklama kasina u aquaparku zmizela. Město zasáhlo po vlně kritiky rodičů Reklama na kasino umístěná v těsné blízkosti příbramského aquaparku vzbudila mezi … AKTUÁLNĚ Hasiči i záchranáři zasahovali u nehod v Obořišti a Hluboši Hasiči i záchranáři zasahovali u nehod v Obořišti a Hluboši Ani v sobotu neměli záchranáři a hasiči klidný den a zasahovali u nehody v Obořišti, … FOTOGALERIE Příbram zvýší podporu hasičům. Starosta přišel s vyšším návrhem přímo na zastupitelstvu Příbram zvýší podporu hasičům. Starosta přišel s vyšším návrhem přímo na zastupitelstvu Zastupitelstvo města Příbram na svém únorovém jednání schválilo poskytnutí finanční … POLITIKA
Všichni jsme unavení. Tohle je důvod, o kterém se nemluví Všichni jsme unavení. Tohle je důvod, o kterém se nemluví Ještě nedávno jsme si nastavovali budík na pět ráno, četli knihy o produktivitě a měli … LIFESTYLE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz