17. 10. svátek má Hedvika
Střelba na branku, miniházená nebo hod oštěpem. Házenkáři dají dětem od těla

20. srpna 2021   (08:47)
Střelba na branku, miniházená nebo hod oštěpem. Házenkáři dají dětem od těla
foto: oddíl házené TJ Spartak Příbram/se souhlasem

Do celorepublikové akce Léto s házenou se Příbram zapojí v úterý 24. srpna. Aktivity v areálu Nového rybníka jsou bezplatné a otevřené pro všechny.


Kdo měl chuť, mohl si během letošních prázdnin několikrát do týdne vyzkoušet házenkářské dovednosti na venkovních hřištích v Příbrami. Další akce, na které participuje oddíl házené TJ Spartak Příbram, se mohou děti zúčastnit v úterý 24. srpna. „Léto s házenou na Novém rybníce navazuje na celorepublikovou akci Českého svazu házené, která probíhá po celé prázdniny na koupalištích v Čechách a na Moravě. Stejně jako v jiných městech bude i v Příbrami přístupná všem bez rozdílu věku a bez finančních nároků,“ představuje projekt Vladimír Kostínek z oddílu házené TJ Spartak Příbram.

Od 13.00 do 17.00 se děti setkají s házenkářskými výzvami v podobě střelby na branku se zaměřením na rychlost a přesnost či s během na rychlost v tzv. T-testu. Dále si vyzkoušejí driblování, skákání a další aktivity. „Nebude chybět ani miniházená a oddychové disciplíny, jako je například hod oštěpem,“ doplňuje Vladimír Kostínek. Kromě trenérů z příbramského oddílu, které mohly děti poznat již na pravidelných letních trénincích, se na akci objeví také zástupci Středočeského krajského svazu házené – trenér Martin Dohnal a manažer Ladislav Pokorný.
„Během jednoho intenzivního odpoledne plného emocí a nadšení z pohybu děti poznají, jaké je to být házenkářem nebo házenkářkou,“ shrnuje Vladimír Kostínek. Všichni, kteří si vyzkoušejí připravené disciplíny, získají odměnu na památku.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková

Další články

Na náměstí v Příbrami přistál vrtulník. Přiletěl pro ženu, která se pokusila skokem z okna spáchat sebevraždu Na náměstí v Příbrami přistál vrtulník. Přiletěl pro ženu, která se pokusila skokem z okna spáchat sebevraždu Žena utrpěla mnohačetná poranění. Ve vážném stavu byla letecky přepravena do … Rybáři vylovili Nový rybník, v sítích byl i úhoř Rybáři vylovili Nový rybník, v sítích byl i úhoř Rybník vylovili členové místní organizace Českého rybářského svazu z Rožmitálu pod … Povolení stavby akvaparku napadli dva občané, výsledek bude znám až na začátku příštího roku Povolení stavby akvaparku napadli dva občané, výsledek bude znám až na začátku příštího roku Podle místostarosty Martina Buršíka se ze strany občanů jedná o obstrukční … V pátek přibylo 1 781 nakažených covidem, je to nejvíce od začátku května V pátek přibylo 1 781 nakažených covidem, je to nejvíce od začátku května Zrychlování epidemie ukazuje i reprodukční číslo uvádějící, kolik dalších lidí nakazí … Příbramská teplárna zvažuje zahájení dodávek elektřiny přes lokální distribuční soustavu Příbramská teplárna zvažuje zahájení dodávek elektřiny přes lokální distribuční soustavu Teplárna chce zaručit nižší ceny elektřiny bez přímé vazby na výkyvy globálních … Českem se šíří vlna e-mailů vydávajících se za zprávu od České pošty Českem se šíří vlna e-mailů vydávajících se za zprávu od České pošty Zprávy odkazují na podvodné stránky, které nemají s Českou poštou nic … Interiér chaty Granit se mění k nepoznání, první návštěvníky přivítá v prosinci Interiér chaty Granit se mění k nepoznání, první návštěvníky přivítá v prosinci Vnitřní prostory městské chaty Granit pořádně prokoukly. Budoucí návštěvníci se mohou … Rožmitálský zámek „probudí“ Neviditelní majitelé Rožmitálský zámek „probudí“ Neviditelní majitelé Vernisáž site-specific instalace Evy Heyd se uskuteční v sobotu 16. října od 16.00. Napadení v Sedlčanech připisují lidé neřešené šikaně. Ředitel školy obvinění odmítá Napadení v Sedlčanech připisují lidé neřešené šikaně. Ředitel školy obvinění odmítá Kriminalisté při vyšetřování spolupracují s pedagogy a vedením školy, naplánovány mají …
O víkendu si v Podlesí užijí posvícení, konalo se již před padesáti lety O víkendu si v Podlesí užijí posvícení, konalo se již před padesáti lety Součástí posvícení je Zahradní slavnost s programem v Pivovaru Podlesí.
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz