20. 1. svátek má Ilona

Středočeský kraj vypíše tendr na oblečení pro záchranáře. Hodnota zakázky bude přes padesát milionů

14. ledna 2020   (10:40)
Středočeský kraj vypíše tendr na oblečení pro záchranáře. Hodnota zakázky bude přes padesát milionů

Středočeský kraj vyhlásí nadlimitní veřejnou zakázku v otevřeném řízení.


Radní Středočeského kraje dnes schválili nákup osobních ochranných pracovních prostředků pro členy výjezdových skupin Zdravotnické záchranné služby Středočeského kraje. „Záchranáři jsou vystaveni často velmi náročným a nepříznivým podmínkám. Zaslouží si při své práci co největší komfort, právě oblečení a obuv může sehrát důležitou roli,“ míní hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO 2011).

Středočeský kraj nyní vyhlásí nadlimitní veřejnou zakázku v otevřeném řízení. Jejím předmětem budou dodávky osobních ochranných pracovních prostředků pro členy výjezdových skupin ZZS SČK na dobu 4 let nebo do vyčerpání prostředků vyčleněných na veřejnou zakázku. „Celkem by mělo jít o dodávku ve finanční hodnotě 53,47 milionu korun včetně DPH. Zakázka bude rozdělená na čtyři části  - na bundy, kalhoty a mikiny, dále pak na trika a polokošile, třetí část budou čepice a v části s označením D se bude vybírat obuv, přesněji kotníkové boty a polobotky,“ vysvětluje dále hejtmanka. „Podmínky výběrového řízení jsou stanoveny tak, že se bude přihlížet nejen k nabídkové ceně, ale například i k uživatelskému komfortu, provedení výrobku nebo i k jeho váze,“ dodala ještě.

Zadavatelem této veřejné zakázky je příspěvková organizace Zdravotnická záchranná služba Středočeského kraje a výběrové řízení by mělo být vyhlášeno nejpozději do konce dubna. Předpokládaná hodnota celé veřejné zakázky bude činit 53,47 milionu korun, přičemž předpokládaná hodnota části A (bundy, kalhoty a mikiny) veřejné zakázky činí 43,12 milionu korun včetně DPH, části B (trika a polokošile) 6 milionů korun včetně DPH, části C (čepice) 350 tisíc korun a části D (kotníková obuv a polobotky) 4 miliony korun včetně DPH.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: Tomáš PečenkaDalší články

Namol opilý muž putoval na záchytku, nadýchal čtyři promile Namol opilý muž putoval na záchytku, nadýchal čtyři promile Nechtěl uposlechnout výzvy policie 20. ledna 2020   (14:02) V týdnu bude přituhovat, teploty klesnou až na  -8 °C V týdnu bude přituhovat, teploty klesnou až na -8 °C V noci na úterý se vytvoří četné mrznoucí mlhy. Během úterního dne se mohou přechodně rozpustit a v noci na středu znovu vytvořit. 20. ledna 2020   (12:08) Bezdomovec: Chlastám, abych přežil mrazy, pomoc nepotřebuji Bezdomovec: Chlastám, abych přežil mrazy, pomoc nepotřebuji S klesajícími teplotami přibývá bezdomovců v místech, kde to ostatním lidem není příjemné. Navíc se do Příbrami vrátilo několik lidí bez domova, kteří byli mezi svátky propuštěni z psychiatrických léčeben. Teď jsou na ulici. 20. ledna 2020   (09:30) Parkourové hřiště bude, plážový volejbal je v jednání Parkourové hřiště bude, plážový volejbal je v jednání Vybudování parkourového hřiště nic nebrání. Volejbalové hřiště komplikuje ochranné pásmo Příbramského potoka 20. ledna 2020   (06:20) Stavební úřad vydal rozhodnutí o umístění části stavby Jihovýchodního obchvatu Stavební úřad vydal rozhodnutí o umístění části stavby Jihovýchodního obchvatu Po dlouhých 18 letech od schválení územního plánu města Příbrami, kde byla trasa obchvatu zanesena a schválena, byl udělán důležitý krok pro jeho realizaci. 19. ledna 2020   (19:47) Děti z milínské základní školy se učí i ve skleníku. Pěstují strelicie, ale i muškáty do oken Děti z milínské základní školy se učí i ve skleníku. Pěstují strelicie, ale i muškáty do oken Součástí skleníku je i moderní přírodovědná učebna s mikroskopy a binokulárními lupami 19. ledna 2020   (15:50) Příbramské divadlo přinese lepší požitek nedoslýchavým divákům Příbramské divadlo přinese lepší požitek nedoslýchavým divákům V rámci rekonstrukce hlediště dojde k instalaci speciální zvukové smyčky pro nedoslýchavé 19. ledna 2020   (12:26) Blíží se konec platnosti dálničních známek Blíží se konec platnosti dálničních známek Platnost loňských dálničních známek k poslednímu lednovému dni končí. Od roku 2021 budou už jen elektronické 19. ledna 2020   (09:23) Po čtyřech letech se otevře Junior klub, bude bezbariérový Po čtyřech letech se otevře Junior klub, bude bezbariérový Spravovat ho budou Sportovní zařízení města ve spolupráci s Městským kulturním centrem. 19. ledna 2020   (06:56) Letní sídlo T. G. Masaryka čeká rekonstrukce Letní sídlo T. G. Masaryka čeká rekonstrukce Renovace hlubošského zámku, který byl v roce 1958 prohlášen za kulturní památku, se prodraží o 50 milionů korun 18. ledna 2020   (19:31)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz