21. 6. svátek má Alois

Stodolu v Radošicích pohltily plameny, uvnitř shořela tři auta

8. května 2020   (18:56)
Stodolu v Radošicích pohltily plameny, uvnitř shořela tři auta
foto: pribram.cz

Požár likvidovalo sedm jednotek hasičů


Požár stodoly v Radošicích byl ohlášen na tísňovou linku v pátek po 17. hodině. Na místo vyjeli profesionální hasiči z Plzeňského kraje a místní dobrovolné jednotky. Vzhledem k rozsahu požáru byli v rámci mezikrajské pomoci přivoláni i hasiči z Březnice, Hvožďan a Rožmitálu pod Třemšínem. Po příjezdu bylo zjištěno, že stodola byla ohněm zasažena v plném rozsahu. „Celkem zasahuje sedm hasičských jednotek,“ sdělil pribram.cz velitel zásahu Jaroslav Hrdlička.
Požár stodoly v Radošicích byl ohlášen na …
foto: pribram.cz


Ve stodole v době zahoření parkovala tři auta, které plameny zcela pohltily. „Uvnitř stodoly se také nachází dvě tlakové lahve, které vzhledem k narušené konstrukci budovy nemůžeme momentálně vynést,“ řekl Hrdlička během hasebních prací.
Ve stodole v době zahoření parkovala tři …
foto: pribram.cz

Hasiči zřídili čerpací stanoviště v místní požární nádrži, odkud dováželi vodu k místu zahoření kyvadlově. Lokalizace požáru byla ohlášena po 18. hodině. Během celého zásahu nedošlo ke zranění osob. Rychlým zásahem se podařilo před plameny uchránit sousedící budovu. „Příčina zahoření a výše škody budou předmětem vyšetřování,“ dodal Hrdlička.
Hasiči zřídili čerpací stanoviště …
foto: pribram.cz

foto: pribram.cz


foto: pribram.cz

foto: pribram.cz


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka

Další články

Při motokrosových závodech v Podluhách vyjel řidič mimo trať a narazil do diváků Při motokrosových závodech v Podluhách vyjel řidič mimo trať a narazil do diváků Na pomoc spěchal i vrtulník. Očkování bez předchozí registrace by mělo být možné od poloviny července Očkování bez předchozí registrace by mělo být možné od poloviny července Od září by mohli dostávat lékaři do ordinací nejpoužívanější vakcínu - … Pivovaru Herold v Březnici loni kvůli koronaviru klesl výstav o 35 procent Pivovaru Herold v Březnici loni kvůli koronaviru klesl výstav o 35 procent Pivovar vyváží například do Ruska a Švédska, nejnovější odbytiště má v Maďarsku a … Tatínkové mají dnes svůj den, nezapomeňte jim popřát Tatínkové mají dnes svůj den, nezapomeňte jim popřát Zatímco maminkám přeje druhou květnovou neděli většina blízkých, na táty se stále … Novák se dnes promění ve velké sportoviště. Připravena je i olympijská vesnice Novák se dnes promění ve velké sportoviště. Připravena je i olympijská vesnice Dnešní Novák Fest má podtitul Příbram pod pěti kruhy. Jak název naznačuje, akce se … Na kole: Výstava fotografií v příbramské galerii se vrací do 50. a 60. let minulého století Na kole: Výstava fotografií v příbramské galerii se vrací do 50. a 60. let minulého století Galerie Františka Drtikola představí kolekci o cykloputování fotografa Ladislava … V neděli budou silné bouřky s krupobitím a přívalovým deštěm, varovali meteorologové V neděli budou silné bouřky s krupobitím a přívalovým deštěm, varovali meteorologové Přívalový déšť může ojediněle rozvodnit malé toky, zatopit podchody, podjezdy či … Burácení motorů, ve vzduchu vůně benzinu. Motorkáři vyjedou na společnou projížďku s policií Burácení motorů, ve vzduchu vůně benzinu. Motorkáři vyjedou na společnou projížďku s policií V rámci akce Začněme spolu aneb kolama dolů se sejdou motorkáři v 10 hodin ráno u … Opilý řidič v Příbrami zdemoloval auto o strom, nadýchal téměř dvě promile Opilý řidič v Příbrami zdemoloval auto o strom, nadýchal téměř dvě promile K nehodě došlo dnes před čtvrtou hodinou ranní v ulici Edvarda Beneše.
Lidé by měli ve vedrech věnovat pozornost i zvířatům Lidé by měli ve vedrech věnovat pozornost i zvířatům Pro venčení psů by měli lidé volit především ráno a večer, kdy jsou teploty …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz