24. 7. svátek má Kristýna

Senátor Řihák se vyjádřil k nedávným aktivitám vandalů u příbramské kašny

1. srpna 2014   (14:35)
Další fotografie v galeriiSenátor Řihák se vyjádřil k nedávným aktivitám vandalů u příbramské kašny

Bývalý starosta Příbrami, hejtman Středočeského kraje a nynější senátor MVDr. Josef Řihák diskutoval s médii ohledně nedávných aktivit některých mladíků u příbramské kašny a poté i na facebooku.


Ti se na sociální síti chlubili tím, že vykonávali potřebu do nové příbramské kašny na náměstí TGM. Bývalý starosta tuto nevhodnou aktivitu mladíků rázně odsoudil a upozornil na to, že těmito činy poškozují především zájmy spoluobčanů, např. maminek s dětmi, kteří tuto kašnu v letních obdobích hojně využívají. Řihák doufá, že se již další podobné aktivity opakovat nebudou.

Senátor Řihák zaslal příbramskému starostovi dopis

Tuto nepříjemnou situaci se snaží bývalý starosta a nynější senátor řešit mj. s nynějším příbramským starostou Ing. Pavlem Pikrtem, kterému zaslal dopis. Ten exkluzivně získal webový portál pribram.cz k dispozici a najdete ho v galerii.

Sociální síť - vhodné místo ke komunikaci se spoluobčany

Řihák se dále v rozhovoru vyjádřil k sociálním sítím, konkrétně k facebooku, kde též má svůj vlastní sociální profil. I přes mnohdy nepříjemné či nevhodné příspěvky vyjádřil podporu této síti a vyzdvihl možnost přímé komunikace se spoluobčany, i možnost rychlé výměny názorů a informací.

Středočeský kraj - jeden z nejúspěšnějších v čerpání evropských dotací

Závěr rozhovoru byl věnován přípravě na nadcházející volby, byly sděleny i informace o čerpání evropských dotací pro Středočeský kraj. V čerpání dotací patřil největší kraj ČR k nejúspěšnějším a podařilo se mu získat od začátku programovacího období již okolo 17 mld. korun.

Fotogalerie

Senátor Řihák se vyjádřil k nedávným aktivitám vandalů u příbramské kašny ()
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: red

autor: mmDalší články

Spadla klec: Fantom příbramských prodejen byl dopaden Spadla klec: Fantom příbramských prodejen byl dopaden Začátkem července policisté varovali před podvodníkem, který obcházel obchody na Příbramsku se zajímavou fintou a snažil se z důvěřivých lidí vylákat peníze. 24. července 2019   (08:32) Graffiti v Příbrami: Zatímco městský majetek sprejery moc neláká, jinde řádí dostatečně Graffiti v Příbrami: Zatímco městský majetek sprejery moc neláká, jinde řádí dostatečně "Co se týče sprejerství, za loňský a letošní rok nejsou hlášeny žádné velké škody na městském majetku," uvádí Eva Švehlová, tisková mluvčí Městského úřadu Příbram 24. července 2019   (06:52) Čtyři jednotky hasičů likvidovaly požár ubytovny Čtyři jednotky hasičů likvidovaly požár ubytovny Nikdo nebyl zraněn 23. července 2019   (20:45) Drobná nehoda u Kaufladnu vyústila v bitku, jeden z řidičů skončil v poutech Drobná nehoda u Kaufladnu vyústila v bitku, jeden z řidičů skončil v poutech Agrese s přibývajícím vedrem u řidičů stoupá 23. července 2019   (20:21) Po Příbrami nyní jezdí zhruba 260 forenzně označených dopravních prostředků Po Příbrami nyní jezdí zhruba 260 forenzně označených dopravních prostředků Projekt spustila rada města Příbrami v říjnu loňského roku, dobříšští radní forenzní značení pro tento rok neschválili 23. července 2019   (17:22) Meteorologové vydali výstrahu před tropickými teplotami Meteorologové vydali výstrahu před tropickými teplotami Výstraha platí od dnešních 12 hodin 23. července 2019   (14:02) Kvůli přemnoženým hlodavcům proběhla letos v červnu plošná deratizace města Kvůli přemnoženým hlodavcům proběhla letos v červnu plošná deratizace města Jarní průtrž mračen vyplavila u Hořejší Obory větší množství potkanů. Město ve spolupráci s rybáři rychle zasáhlo. Kvůli potkanům se přistoupilo k plošné deratizaci 23. července 2019   (11:32) Pátrání: Řidič naboural sanitku a ujel, ta převážela pacienta do nemocnice! Pátrání: Řidič naboural sanitku a ujel, ta převážela pacienta do nemocnice! Neviděli jste tento incident? Policisté by rádi s řidičem mluvili 23. července 2019   (08:09) Autobusová zastávka plná bezdomovců. Jistě víte, o které je řeč Autobusová zastávka plná bezdomovců. Jistě víte, o které je řeč „V nízkoprahovém centru je moc lidí, a to mi nevyhovuje. Proto jsem raději venku,“ říká jeden z mužů bez domova, kteří se včera v dopoledních hodinách pohybovali v blízkosti problémové autobusové zastávky 23. července 2019   (06:37) Dobříšský kruhový objezd se bude opravovat za provozu Dobříšský kruhový objezd se bude opravovat za provozu Oprava kruhového objezdu by měla být hotova do 31. července 2019, celková cena úprav byla podle projektové dokumentace vyčíslena na zhruba 130 tis. Kč 22. července 2019   (21:18)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz