23. 4. svátek má Vojtěch

S přípravou na Příbramskou neckyádu je nejvyšší čas

23. července 2014   (17:45)
S přípravou na Příbramskou neckyádu je nejvyšší čas

Neckyáda se bude konat již 2. srpna na Novém rybníce.


Druhé srpnové odpoledne se odehraje sportovní klání netradičních posádek v rámci 3. Příbramské neckyády na Novém rybníce. Organizátoři věří, že i letos se jim podaří přilákat stovky návštěvníků, zejména rodin s dětmi. Přihlásit se muže každý, kdo má rád legraci, vodu a soutěživého ducha. Klání lodí, lodiček, necek nebo možná i ponorek se uskuteční v soboru 2. srpna odpoledne.

Soutěžit se bude v několika třech disciplínách a jednotlivé výkony bude posuzovat „ odborná“ porota. „Uvítáme veškerá plavidla od tradičních necek, přes nejrůznější plavidla vlastní výroby až po třeba nafukovací čluny nebo klasické kanoe. Hodnotit se bude totiž i estetický vzhled plavidla,“ uvedl jeden z organizátorů a prezident divadelní společnosti Půlnoc Ondřej Dufek. Akce je bez vstupného a ani posádky neplatí startovné. Hudební doprovod mezi jednotlivými disciplínami zajistí hudební skupina Dexempo a chybět nebude samozřejmě ani občerstvení.

Plavidlo musí unést dvě osoby

Pro úspěch v soutěži je tedy potřeba zkonstruovat vhodné plavidlo, které celou posádku, která musí být minimálně dvojčlenná, unese a úspěšně přepraví až do cíle. Na přípravu takového plavidla je nejvyšší čas, na což upozorňuje i video, které organizátoři natočili.

Jediné co je pro účast na Příbramské neckyádě udělat je zaregistrovat se buď na mailu pulnoc@pulnoc.eu , nebo na telefonních číslech 739 671 601 a 728 859 434 a to do 1. srpna.

Vítězné posádky obdrží samozřejmě zasloužené ceny, pro děti budou připravené hry a pro všechny bude k dispozici stan s posezením, kam se všichni budou moci ukrýt před slunečním žárem či před deštěm.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text i foto: red

autor: redDalší články

Na některých parkovištích je možné zaparkovat pouze na hodinu Na některých parkovištích je možné zaparkovat pouze na hodinu Parkoviště u obchodních domů pomalu začínají přistupovat na tuto novinku. 23. dubna 2019   (06:20) "Pokud se zastupitelé rozhodnou, že aquapark nebude, tak jej do dvou let zavřeme," říká Martin Buršík v pořadu Na slovíčko "Pokud se zastupitelé rozhodnou, že aquapark nebude, tak jej do dvou let zavřeme," říká Martin Buršík v pořadu Na slovíčko Zastavili jsme se na slovíčko u místostarosty Martina Buršíka. 22. dubna 2019   (20:33) Od zítřejšího rána nastanou ideální podmínky pro riziko požárů. K teplu se připojí i silný vítr Od zítřejšího rána nastanou ideální podmínky pro riziko požárů. K teplu se připojí i silný vítr Pro následující dny platí výstraha ohledně silného větru a sucha. 22. dubna 2019   (17:00) Město Dobříš letos oslaví Den Země zejména s dětmi Město Dobříš letos oslaví Den Země zejména s dětmi Mezinárodní den bude oslaven i na Dobříši. 22. dubna 2019   (14:56) Velikonoční neděle byla ve znamení sportu Velikonoční neděle byla ve znamení sportu Více jak tři stovky účastníků měl letos 64. ročník silničního běhu mezi Rožmitálem pod Třemšínem a Březnicí. 22. dubna 2019   (11:33) Do zastupitelstva míří návrh na přenositelnost parkovacích lístků Do zastupitelstva míří návrh na přenositelnost parkovacích lístků Parkování patří k největším tématům ve městě. 22. dubna 2019   (08:42) Zelenočerný tým předvedl na stadionu perfektní výkon Zelenočerný tým předvedl na stadionu perfektní výkon 1.FK Příbram – FC Viktoria Plzeň 1:1 (1:1) V neděli 21. dubna přivítala ve 29. kole FORTUNA:LIGY domácí Příbram na svém stadionu na Litavce tým z Plzně. 22. dubna 2019   (06:48) Muzeum přizpůsobí prohlídku Prokopské štoly dětem Muzeum přizpůsobí prohlídku Prokopské štoly dětem Dětská varianta bude k dispozici od května tohoto roku. 21. dubna 2019   (18:19) Dnes si připomínáme Zmrtvýchvstání Páně Dnes si připomínáme Zmrtvýchvstání Páně Dnešní den je tím nejdůležitějším v křesťanském kalendáři. 21. dubna 2019   (14:14) Příbramské náměstí ochromil nález podezřelého kufru. Na místě zasahoval pyrotechnik! Příbramské náměstí ochromil nález podezřelého kufru. Na místě zasahoval pyrotechnik! Náměstí 17. listopadu bylo uzavřeno 21. dubna 2019   (10:39) AKTUÁLNĚKodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz