27. 4. svátek má Jaroslav




Řidičům začínají krušné časy. Frekventovaná dopravní tepna v Příbrami se uzavírá

NEPŘEHLÉDNĚTE
4. dubna 2022   (06:05)
Řidičům začínají krušné časy. Frekventovaná dopravní tepna v Příbrami se uzavírá
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

V souvislosti s uzavřením silnice budou lidé žijící v Milínské ulici využívat parkoviště na Flusárně.


Příbram pokračuje s pracemi na výměně vodohospodářských sítí v Milínské ulici. Od dnešního dne tak bude tato komunikace uzavřena. Rozsáhlá výměna sítí začala loni v říjnu a je rozdělena do tří etap. První, která se týkala spodní části Dlouhé ulice, je dokončena a stavba postoupila do druhé etapy přímo v Milínské ulici. Prvních pár metrů rozvodů v ulici je vyměněno a dělníci postupují dál. S ohledem na to, že potrubí vede středem silnice, bylo nutné ulici uzavřít a dopravu vést objízdnými trasami.

Po dobu uvedené uzavírky nebudou obsluhovány zastávky Milínská – Mixova, Milínská, Milínská - T. G. Masaryka, rozc. Pod Kaňkou, Sázky, Barandov s tím, že jako náhradní budou zastávky Hořejší Obora, Čs. armády a nám. T. G. Masaryka. Změna se týká také spojů školního autobusu, u kterého kromě změny zastávek dochází také k posunu času – spoje jsou vypravovány o pět minut dříve.
Autobusové linky 1A, 3A, B, C, 4A, 10A, B, 19A a školního autobusu vedoucí touto ulici budou jezdit po objízdné trase ulicemi Plzeňská, Čs. armády, Březnická.
Výměna vodohospodářských sítí v Milínské ulici si podle dřívějších informací vyžádá 21 milionů korun bez DPH. Sítě jsou v majetku města, povrch má následně opravit ŘSD. Uzavření Milínské ulice zkomplikuje život řidičům i obyvatelům této oblasti. Motoristé budou muset úsek objíždět souběžnými ulicemi, například Jungmannovou nebo Smetanovou ulicí. Problémy budou také s parkováním, část parkoviště v Milínské ulici totiž bude sloužit dočasně pro ukládání stavebního materiálu. Náhradní parkoviště má být na Flusárně. V čase od 16:00 do 9:00 bude také možné bezplatně parkovat na místech s parkovacími automaty na náměstí T. G. Masaryka a v Zahradnické ulici.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Jakub Pečenka








Související


Další články

Železná žena z malého sboru šokovala kraj: Hasička z Voltuše zamíří na mistrovství republiky na Žižkovskou věž Železná žena z malého sboru šokovala kraj: Hasička z Voltuše zamíří na mistrovství republiky na Žižkovskou věž Adrenalin, pot a výkony na hraně lidských sil. V Kolíně se o uplynulém víkendu … SPORT Na Svaté Hoře končí farář Miloš Szabo. Po jeho nástupu po odchodu redemptoristů přichází další změna Na Svaté Hoře končí farář Miloš Szabo. Po jeho nástupu po odchodu redemptoristů přichází další změna Svatou Horu čeká další významná personální změna. Farář P. Miloš Szabo, který přišel v … AKTUÁLNĚ První máj na hřišti? Adventure Golf Milín startuje sezónu už tento pátek První máj na hřišti? Adventure Golf Milín startuje sezónu už tento pátek První máj nemusí být jen o polibku pod třešní. Co takhle si ho užít na hřišti? … SOUTĚŽ Sportovní miliony v ohni debat: ostré výroky, kritika fotbalu a otázka, co s hokejem Sportovní miliony v ohni debat: ostré výroky, kritika fotbalu a otázka, co s hokejem Zastupitelstvo města Příbrami projednalo návrh na rozdělení programových dotací pro … POLITIKA Příbram zažila ekologický ‚festival práce‘. 498 dětí, 40 Bobcatů a sad, který roste před očima Příbram zažila ekologický ‚festival práce‘. 498 dětí, 40 Bobcatů a sad, který roste před očima Svatohorský sad se v pátek proměnil v jedno z nejživějších míst v Příbrami. Konal se … Rakovina, která zabíjí rychle. Teď má první účinný lék Rakovina, která zabíjí rychle. Teď má první účinný lék Rakovina slinivky patří k nejnebezpečnějším nádorům současnosti. Většina pacientů se o … NEPŘEHLÉDNĚTE Vernisáž nového dílu projektu Nekonečné plátno v Galerii OPE Vernisáž nového dílu projektu Nekonečné plátno v Galerii OPE Ve čtvrtek 30. dubna v 16:00 hodin bude v Galerii OPE v Památníku Vojna slavnostně … KULTURA Brdská lesní bitva: Když se síla koní potká s tradicí Brdská lesní bitva: Když se síla koní potká s tradicí Stovky návštěvníků, zaplněná parkoviště a dechberoucí výkony chladnokrevníků v srdci … FOTOGALERIE Dobříšští ochránci přírody můžou s pomocí nového dronu zachraňovat nejen srnčata, ale i hnízda vzácných opeřenců Dobříšští ochránci přírody můžou s pomocí nového dronu zachraňovat nejen srnčata, ale i hnízda vzácných opeřenců Přírodovědný spolek Dobříš vstupuje do nadcházející sezóny s významnou novinkou, která … AKTUÁLNĚ
Z Příbrami do ekvádorské džungle: Karolína Urbanová našla nový domov, syna i životní směr Z Příbrami do ekvádorské džungle: Karolína Urbanová našla nový domov, syna i životní směr Karolína Urbanová pochází z Příbrami a její jméno před lety rezonovalo internetem pod … LIFESTYLE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz