29. 1. svátek má Zdislava




Řidiči u Svaté Hory vlétla do auta včela. Lekl se, strhl řízení a naboural do sloupku

13. srpna 2024   (18:03)
Řidiči u Svaté Hory vlétla do auta včela. Lekl se, strhl řízení a naboural do sloupku
foto: pribram.cz / Oldřich Kozák

Hmyz opět příčinou havárie. Nehoda si vyžádala lehčí zranění řidiče i spolucestujícího. Oba byli převezeni do nemocnice.


Policisté šetří okolnosti dopravní nehody, k níž došlo dnes odpoledne na silnici 118, nedaleko Svaté Hory v Příbrami. Podle tiskové mluvčí Vlasty Suchánkové zde řidiči osobního vozidla vletěla do auta včela, načež se lekl a narazil do sloupku.

K nehodě došlo okolo 15:45. „Řidič se na místě podrobil dechové zkoušce na alkohol, která byla negativní. On i spolujezdec mají lehčí poranění. Silnice je s opatrností průjezdná,“ doplnila mluvčí.
Na místě zasahovala i záchranka. „Po dopravní nehodě v Příbrami jsme měli v péči dva pacienty. Jednoho se zhmožděným hrudníkem, kterého jsme po ošetření vezli do nemocnice v Příbrami. Druhý měl pohmožděniny na hlavě, po ošetření byl převezen do nemocnice v Hořovicích, doplnila tisková mluvčí zdravotnické záchranné služby, Monika Nováková.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Oldřich Kozák








Související


Další články

Výroční členská schůze automotoklubu v Zalánech přilákala desítky příznivců motorismu Výroční členská schůze automotoklubu v Zalánech přilákala desítky příznivců motorismu Předposlední lednovou sobotu se v obci Zalány uskutečnila výroční členská schůze … Sportovec Příbramska 2025: Nové kategorie a jasní favorité Sportovec Příbramska 2025: Nové kategorie a jasní favorité Letošní ročník ankety Sportovec Příbramska přináší významné novinky. Organizační výbor … Příběhy z útulku v Lazci: Sam znovu věří lidem, Nela našla záchranu a Coudy čeká na svůj domov Příběhy z útulku v Lazci: Sam znovu věří lidem, Nela našla záchranu a Coudy čeká na svůj domov V útulku Technických služeb města Příbrami v Lazci žije dvanáct psů, kteří mají za … Zvířata Pololetní vysvědčení: radost i obavy pro děti i rodiče Pololetní vysvědčení: radost i obavy pro děti i rodiče Konec ledna je tady a s ním i pololetní vysvědčení, které se rozdává právě ve čtvrtek … Kruhový objezd u Dolejší Obory byl neprůjezdný Kruhový objezd u Dolejší Obory byl neprůjezdný Počasí ráno komplikuje dopravu v celém regionu, některé spoje Pražské integrované … AKTUALIZOVÁNO Potlesk, dražba i podnět státnímu zastupitelství. Příbram zažila bouřlivé jednání zastupitelstva Potlesk, dražba i podnět státnímu zastupitelství. Příbram zažila bouřlivé jednání zastupitelstva Lednové jednání příbramského zastupitelstva trvalo více než čtyři a půl hodiny a … Politika Ministerstvo vrací první etapu obchvatu do řízení. Město potvrzuje postup příprav a nový harmonogram Ministerstvo vrací první etapu obchvatu do řízení. Město potvrzuje postup příprav a nový harmonogram Další zdržení, nový termín a návrat na začátek. Ministerstvo dopravy zrušilo územní … Nepřehlédněte Topení pevnými palivy: když zima prověří zásoby i trpělivost Topení pevnými palivy: když zima prověří zásoby i trpělivost Zimní období každoročně ukazuje, jak dobře jsou domácnosti připravené na skutečně … PR V Příbrami se ve Zdabořské ulici srazily dva osobní vozy V Příbrami se ve Zdabořské ulici srazily dva osobní vozy Ve středu krátce před šestou hodinou večerní přijali policisté na tísňové lince 158 … AKTUALIZOVÁNO
Sledujte dnes online jednání zastupitelstva. Zastupitelé rozhodnou i o dražbě domu za 20 milionů Sledujte dnes online jednání zastupitelstva. Zastupitelé rozhodnou i o dražbě domu za 20 milionů Zastupitelstvo města Příbram se dnes schází k prvnímu letošnímu jednání. V jednacím … ON-LINE PŘENOS
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz