28. 3. svátek má Soňa

Radnice dá zřejmě podnět k opravě dlažby v Hailově ulici

10. dubna 2017   (19:10)
Radnice dá zřejmě podnět k opravě dlažby v Hailově ulici
foto: pribram.cz

Na „vlnu“ v kostkách si řidiči stěžovali hned po dokončení oprav v roce 2012.



Oprava Hailovy ulice byla součástí celkové rekonstrukce náměstí TGM. Ovšem jen několik týdnů po jejím znovuotevření se v místech křižovatky u budovy radnice vytvořila v dlažbě velká „vlna“a od té doby je povrch této komunikace nerovný. Přestože na tento fakt upozorňovala tehdejší vedení města celá řada obyvatel, reklamace prací se nekonala. Nutno ovšem podotknout, že Hailova ulice nepatří městu nýbrž Středočeskému kraji.

„Můžeme dát podnět Středočeskému kraji, prostřednictvím našeho odboru silnic, aby na své komunikaci provedl opravu,“ uvedl příbramský starosta Jindřich Vařeka. Naopak město v letošním roce nepočítá s opravou Obecnické ulice, o které se mluvilo před několika měsíci. „S největší pravděpodobností se nebude opravovat ani v roce 2018,“ dodal příbramský starosta.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: RC








Další články

Oblíbené regionální trhy v Dobříši: přijďte ochutnat, nakoupit a pobavit se Oblíbené regionální trhy v Dobříši: přijďte ochutnat, nakoupit a pobavit se Náměstí Komenského v Dobříši se i v tomto roce promění v místo, kde to žije. Tradiční … DOBŘÍŠ Máte svého favorita v příbramském divadle? Hlasujte v naší anketě! Máte svého favorita v příbramském divadle? Hlasujte v naší anketě! Divadlo Antonína Dvořáka Příbram patří mezi kulturní srdce města a dlouhodobě si drží … ANKETA Starosta Příbrami Jan Konvalinka oznámil, že už nebude kandidovat. Po osmi letech v čele města končí Starosta Příbrami Jan Konvalinka oznámil, že už nebude kandidovat. Po osmi letech v čele města končí Starosta Příbrami Jan Konvalinka dnes oznámil, že v letošních komunálních volbách už … BLESKOVÁ ZPRÁVA Další šumavský rys navštívil Brdy Další šumavský rys navštívil Brdy V Brdech se toulal další rys ze Šumavy. Ten byl ještě v červnu 2025 zaznamenán v … AKTUÁLNĚ Tipy na víkend: Kouzelná Noc s Andersenem, velikonoční dílničky i jízda velikonočním vlakem! Tipy na víkend: Kouzelná Noc s Andersenem, velikonoční dílničky i jízda velikonočním vlakem! O víkendu se bude konat již 26. ročník akce Noc s andersenem. V Příbrami mohou děti … V Bohutíně hořela autodílna, hasiči s dýchací technikou kontrolovali místo termovizí V Bohutíně hořela autodílna, hasiči s dýchací technikou kontrolovali místo termovizí Hasiči v pátek 27. března od přibližně deváté hodiny ranní zasahovali u požáru v obci … AKTUALIZOVÁNO Středočeští rybáři obnovují úhoří populaci, do řek letos vypustí tisíce ryb Středočeští rybáři obnovují úhoří populaci, do řek letos vypustí tisíce ryb Středočeští rybáři letos vypustí do svých revírů tisíce úhořů říčních. Cílem je obnova … PŘÍRODA Falešný web láká na levné dálniční známky Falešný web láká na levné dálniční známky Policisté varují obyvatele před podvodnými nabídkami při nákupu dálničních známek přes … KRIMI Podnikatelé, pozor. Teď se rozhoduje o vašich penězích Podnikatelé, pozor. Teď se rozhoduje o vašich penězích Květen a červen jsou pro osoby samostatně výdělečně činné každoročně nejdůležitějším … ZAJÍMAVOSTI
Příjezd k věznici bude od Dubence od dubna uzavřen Příjezd k věznici bude od Dubence od dubna uzavřen Na základě informace Ředitelství silnic a dálnic ČR bude pravděpodobně od konce dubna … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz