19. 3. svátek má Josef




Provoz na dálnici D4 omezila demolice mostu na Zbraslavi

NEPŘEHLÉDNĚTE
15. listopadu 2019   (18:04)
Provoz na dálnici D4 omezila demolice mostu na Zbraslavi
foto: pribram.cz

Demolice mostu a stavba nového způsobí řadu dopravních omezení.



V sobotu 30. listopadu dojde na dálnici D4 k dopravnímu omezení, které potrvá minimálně do druhé poloviny ledna 2020. Příčinou dopravních komplikací bude rekonstrukce mostu, který vede přes Strakonickou směrem k ulicím K Výtopně a Za Opusem. 30. listopadu budou od 12. hodiny v provozu pouze „rychlé pruhy", v současnosti již došlo k omezení rychlosti na 50 km/h, které potrvá do 24. listopadu.

Na poslední listopadovou noc je plánovaná demolice mostu, která uzavře dálnici i 1. prosince, a to do patnácté hodiny. Poté dojde k otevření i „pomalých pruhů“. Objízdná trasa bude vedena v jednom směru přes Lipence (směr Strakonice) a v druhém přes Zbraslav (směr na Prahu).

Od 1.12.2019 – 20.1.2020 budou prováděny dokončovací práce, vždy bude jeden jízdní pruh uzavřen.

V současné době probíhá výběrové řízení na zhotovitele stavby nového mostu. „Do konce letošního roku by měla Technická správa komunikací vybrat zhotovitele stavby nového mostu s tím, že předpoklad zahájení stavby je 15.3.2020. Dokončení stavby je jedním ze soutěžních kritérií veřejné zakázky a není tedy dnes znám přesný termín (předpoklad min. 6 měsíců),“ uvedl Štěpán Vacek, zaměstnanec Městské části Praha – Zbraslav.

Při rekonstrukci budou zdemolovány všechny původní části mostu, vyjma základů pilířů, a následně bude provedena výstavba nové trámové konstrukce o jednom poli. Na stávajícím mostě jsou v pravé římse vedeny optické kabely, které budou přeloženy do podvrtu pod Strakonickou ulicí.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: top








Další články

Farmářské trhy se vrací do Příbrami. Sezona startuje už tuto sobotu Farmářské trhy se vrací do Příbrami. Sezona startuje už tuto sobotu Oblíbené farmářské trhy jsou zpět. Sezona 2026 odstartuje už tuto sobotu 21. března na … NEPŘEHLÉDNĚTE Radek Galaš: „True crime je trend. Ale nesmí z nás dělat fanoušky vrahů.“ Radek Galaš: „True crime je trend. Ale nesmí z nás dělat fanoušky vrahů.“ Mgr. Radek Galaš, ředitel Muzea Policie České republiky, působí jako člověk, který se … ROZHOVOR Pro psy smrtelný virus se šíří mezi divokými prasaty. První případy už jsou blízko Příbramska Pro psy smrtelný virus se šíří mezi divokými prasaty. První případy už jsou blízko Příbramska Státní veterinární správa (SVS) spolu s Českomoravskou mysliveckou jednotou varují … AKTUÁLNĚ Čtvrtfinále play off? Město může připravit HC Baník o domácí výhodu Čtvrtfinále play off? Město může připravit HC Baník o domácí výhodu HC Baník Příbram stojí před vrcholem sezony – prvním zápasem čtvrtfinále play off, … SPORT Čapek by se zaradoval. Kiwanis klub pořádal ples a vybíral na charitu   Čapek by se zaradoval. Kiwanis klub pořádal ples a vybíral na charitu   Kdo přišel, odcházel spokojený. Taneční večer příbramského Kiwanis klubu se v Podlesí … NEPŘEHLÉDNĚTE Dalibor Janda oslaví narozeniny velkolepým koncertem v Příbrami Dalibor Janda oslaví narozeniny velkolepým koncertem v Příbrami Trojnásobný Zlatý slavík Dalibor Janda se vrací do Příbrami – a rovnou s jedním ze … PR Příprava na opravu mostu na D4 u Dobříše začala, řidiče čekají omezení Příprava na opravu mostu na D4 u Dobříše začala, řidiče čekají omezení Stavbaři opraví most na dálnici D4 u Dobříše, který vede nad silnicí z Dobříše na … DOPRAVA Terasa u Belvederu se dočkala. Místo s dlouhou tradicí čeká konečně obnova Terasa u Belvederu se dočkala. Místo s dlouhou tradicí čeká konečně obnova Terasa u Belvederu patří k ikonickým místům příbramského kulturního domu. Po letech, … FOTOGALERIE Opilý řidič havaroval u Milína. Auto samo zavolalo o pomoc Opilý řidič havaroval u Milína. Auto samo zavolalo o pomoc V úterý 17. března krátce před půl sedmou večer přijali záchranáři oznámení o nehodě … AKTUÁLNĚ
Pozor na zvěř na silnicích. V těchto měsících hrozí střety častěji Pozor na zvěř na silnicích. V těchto měsících hrozí střety častěji Řidiči by měli být v jarních měsících na silnicích obzvlášť opatrní. Právě nyní totiž … DOPRAVA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz