25. 8. svátek má Radim




Právě teď: Vlak na přejezdu zdemoloval osobní auto

AKTUÁLNĚ
25. června 2018   (15:35)
Dalších 12 fotografií v galeriiPrávě teď: Vlak na přejezdu zdemoloval osobní auto
foto: tiskový mluvčí HZS Středočeského kraje Petr Svoboda

U dopravní nehody vlaku a osobního vozidla v těchto chvílích zasahují hasiči a Policie ČR


Na silnici 174 u obce Hudčice došlo před malou chvílí na železničním přejezdu ke kolizi osobního auta a vlaku. Na místě zasahují hasiči HZS Středočeského kraje ÚO Příbram. Provoz na železniční trati je dočasně uzavřen a pro cestující z vlaku přijela náhradní autobusová doprava.

V místě události je doprava řízena kyvadlovým způsobem, probíhá vyšetřování příčin střetu, které by mělo určit, zda bylo výstražné zařízení v provozu a nebo zda jej řidič nerespektoval a vjel na koleje v době, kdy svítilo a blížil se k přejezdu osobní vlak. Podle informací při nehodě nedošlo k žádnému zranění osob. Pokud po této komunikaci projíždíte, dbejte zvýšené opatrnosti a pokynů v místě.

O jedné z posledních nehod vlaku a auta jsme psali v článku: Právě teď: Na Příbramsku vlak smetl osobní auto, řidič na místě zemřel
Na silnici 174 u obce Hudčice došlo před malou …
foto: tiskový mluvčí HZS Středočeského kraje Petr Svoboda

foto: tiskový mluvčí HZS Středočeského kraje Petr Svoboda
foto: tiskový mluvčí HZS Středočeského kraje Petr Svoboda
foto: tiskový mluvčí HZS Středočeského kraje Petr Svoboda

Fotogalerie

Právě teď: Vlak na přejezdu zdemoloval osobní auto (1) Právě teď: Vlak na přejezdu zdemoloval osobní auto (2) Právě teď: Vlak na přejezdu zdemoloval osobní auto (3) Právě teď: Vlak na přejezdu zdemoloval osobní auto (4) Právě teď: Vlak na přejezdu zdemoloval osobní auto (5) Právě teď: Vlak na přejezdu zdemoloval osobní auto (6) Právě teď: Vlak na přejezdu zdemoloval osobní auto (7) Právě teď: Vlak na přejezdu zdemoloval osobní auto (8) Právě teď: Vlak na přejezdu zdemoloval osobní auto (9) Právě teď: Vlak na přejezdu zdemoloval osobní auto (10) Právě teď: Vlak na přejezdu zdemoloval osobní auto (11) Právě teď: Vlak na přejezdu zdemoloval osobní auto (12)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Info: tiskový mluvčí HZS Středočeského kraje Petr Svoboda
autor: mip








Další články

V pátek ráno se zatmění Měsíce dotkne i Česka. Nejlepší podívaná přijde za svítání V pátek ráno se zatmění Měsíce dotkne i Česka. Nejlepší podívaná přijde za svítání Noční obloha nabídne v pátek 28. srpna zajímavou podívanou. Měsíc se dostane do stínu … ZAJÍMAVOSTI První krok k zastavení stárnutí? Enzym omladil lidské tkáně o desítky let První krok k zastavení stárnutí? Enzym omladil lidské tkáně o desítky let Stárnutí lidských tkání se dlouho považovalo za jednosměrný proces. Co se jednou … ZAJÍMAVOSTI Týden nízkoprahových klubů: Bedna a Sejf otevřou téma radikalizace, odolnosti i toho, co pro mladé znamená Evropa Týden nízkoprahových klubů: Bedna a Sejf otevřou téma radikalizace, odolnosti i toho, co pro mladé znamená Evropa Nízkoprahové kluby po celé republice se v září otevřou veřejnosti. Letos se zaměří na … SOCIÁLNÍ ZABEZPEČENÍ Policie obvinila tři lidi z výroby pervitinu v jižních Čechách a v malé obci na Příbramsku Policie obvinila tři lidi z výroby pervitinu v jižních Čechách a v malé obci na Příbramsku Jindřichohradečtí kriminalisté rozkryli skupinu, která vyráběla a prodávala drogy, … AKTUÁLNĚ Co bude ‚chytrá změna‘ před důchodem? Juchelka naznačuje zásadní úpravy Co bude ‚chytrá změna‘ před důchodem? Juchelka naznačuje zásadní úpravy Ministerstvo práce mluví o tom, že odchod do důchodu už nemá být jen o věku. Podle … AKTUÁLNĚ Jak vychází prázdniny 2026/27: víkendy potěší, Vánoce zkrátí Jak vychází prázdniny 2026/27: víkendy potěší, Vánoce zkrátí Ještě než se děti vrátí do lavic, stojí za to vědět, kdy je čeká volno. Školní rok … ŠKOLSTVÍ Nový rybník má horší hodnocení vody. SZM vysvětluje, co to znamená pro koupající Nový rybník má horší hodnocení vody. SZM vysvětluje, co to znamená pro koupající Kvalita vody v příbramském Novém rybníku se podle posledního hodnocení zhoršila. … AKTUALIZOVÁNO Pozor na plyn! Policisté tento týden zaměří radary na Příbramsko Pozor na plyn! Policisté tento týden zaměří radary na Příbramsko Řidiči na Příbramsku by měli v tomto týdnu více hlídat rychlost. Od pondělí 24. do … DOPRAVA V srpnu jsou vosy nejagresivnější a bodnutí přibývá V srpnu jsou vosy nejagresivnější a bodnutí přibývá Léto je obdobím, kdy lidé tráví více času venku. S tím ale přibývá i nepříjemných … AKTUÁLNĚ
Hudba, guláš, nové menu a Lucie na jaře. Belveder a Peklo jedou naplno Hudba, guláš, nové menu a Lucie na jaře. Belveder a Peklo jedou naplno Po prázdninové pauze se v Příbrami znovu rozjíždí hudba, gastronomie i velké akce. … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz