15. 10. svátek má Tereza

Právě teď: Na Příbramsku vlak smetl osobní auto, řidič na místě zemřel

AKTUALIZOVÁNO
11. června 2018   (15:37)
Dalších 10 fotografií v galeriiPrávě teď: Na Příbramsku vlak smetl osobní auto, řidič na místě zemřel

K dopravní nehodě došlo na železničním přejezdu


Dopravní nehoda se stala před několika málo okamžiky na železničním přejezdu v Jincích na Příbramsku, který je zabezpečený světelnou signalizací bez závor.
Z dosud neznámých příčin řidič osobního vozu vjel do kolejiště v době, kdy projížděl osobní vlak. Na místo byl povolán vrtulník LZS, který odletěl prázdný. Řidič automobilu utrpěl zranění neslučitelná se životem, záchranáři už mu nedokázali pomoci

Komunikace směrem na Hostomice je momentálně obousměrně uzavřena.

AKTUALIZOVÁNO:

Dle informací od por. Ing. Ladislava Holomčíka - tiskového mluvčího HZS Středočeského kraje

V pondělí 11. června pár minut po půl třetí odpoledne byla na tísňovou linku HZS Středočeského kraje ohlášena vážná nehoda na železničním přejezdu v obci Jince na Příbramsku, kde se podle oznamovatele střetl motorový vlak s osobním autem. 

Operační důstojník k události vyslal profesionální jednotky ze stanic HZS Hořovice a HZS Příbram. Zároveň byli o události vyrozuměni drážní hasiči, kteří na místo vyslali jednotku Hasičské záchranné služby Správy železniční dopravní cesty z Plzně.
Nehoda se stala v prostoru železničního přejezdu P551, který je na křížení silnice II/115 s tratí číslo 200 mezi Berounem a Pískem. Po střetu bylo osobní vozidlo odhozeno mimo koleje, kde skončilo převrácené koly vzhůru. Ve vlaku, který zůstal stát na kolejích dvě stě metrů od přejezdu, cestovalo asi 25 osob. Cestující i strojvedoucí vyvázli z kolize bez zranění. Provoz na jednokolejné trati byl zastaven a dráhy zajistily náhradní autobusovou dopravu.

Řidič osobního vozidla zůstal zaklíněn v kabině, odkud ho hasiči vyprostili pomocí hydraulického nářadí. Utrpěl však vážná zranění, kterým podle lékařky zdravotnické záchranné služby na místě podlehl. Přivolaný vrtulník tak odletěl z místa prázdný. Událost si převzali drážní hasiči a obě jednotky HZS Středočeského kraje se vrátily na své základny.

Příčinami nehody se zabývá policie ve spolupráci s Drážní inspekcí. Po dobu zásahu zálohovala stanici HZS Hořovice jednotka SDH obce Komárov.

Dopravní nehoda se stala před několika málo …
Nechráněný železniční přejezd u obce Jince

Nechráněný železniční přejezd u obce Jince

Fotogalerie

Právě teď: Na Příbramsku vlak smetl osobní auto, řidič na místě zemřel () Právě teď: Na Příbramsku vlak smetl osobní auto, řidič na místě zemřel (1) Právě teď: Na Příbramsku vlak smetl osobní auto, řidič na místě zemřel (2) Právě teď: Na Příbramsku vlak smetl osobní auto, řidič na místě zemřel (3) Právě teď: Na Příbramsku vlak smetl osobní auto, řidič na místě zemřel (4) Právě teď: Na Příbramsku vlak smetl osobní auto, řidič na místě zemřel (5) Právě teď: Na Příbramsku vlak smetl osobní auto, řidič na místě zemřel (6) Právě teď: Na Příbramsku vlak smetl osobní auto, řidič na místě zemřel (7) Právě teď: Na Příbramsku vlak smetl osobní auto, řidič na místě zemřel (8) Právě teď: Na Příbramsku vlak smetl osobní auto, řidič na místě zemřel (9)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: tisková mluvčí PČR: por. Bc. Monika Schindlová
pribram.cz
Foto a info: por. Ing. Ladislav Holomčík tiskový mluvčí HZS Středočeského kraje

autor: top, Foto mip, japDalší články

Aktuálně: Rozsáhlý požár lesa v nepřístupném terénu likvidují hasiči na Příbramsku Aktuálně: Rozsáhlý požár lesa v nepřístupném terénu likvidují hasiči na Příbramsku Redaktoři pribram.cz jsou na místě. Sledujeme zásah on-line. Článek bude průběžně aktualizován 15. října 2018   (18:43) Město Příbram podpoří i letos veřejně-prospěšné projekty a činnost místních spolků a organizací Město Příbram podpoří i letos veřejně-prospěšné projekty a činnost místních spolků a organizací Příjem žádostí o dotace pro rok 2019 startuje 1. listopadu 15. října 2018   (16:50) AKTUÁLNĚ: Na Strakonické srazilo auto ženu, na místě přistává vrtulník záchranářů AKTUÁLNĚ: Na Strakonické srazilo auto ženu, na místě přistává vrtulník záchranářů U obce Milín došlo ke střetu osobního auta a chodce. 15. října 2018   (14:20) AKTUALIZOVÁNO Řidiči si na příbramských silnicích hráli na závodníky Řidiči si na příbramských silnicích hráli na závodníky Zvýšená kontrola policistů na silnicích v regionu zaznamenala téměř tolik "závodníků" jako startovní pole Rally Příbram. 15. října 2018   (12:55) Děti šplhaly se skauty v korunách stromů Děti šplhaly se skauty v korunách stromů Osmý ročník akce Lanový svět na Svaté Hoře se dokonale vydařil 15. října 2018   (10:33) Václav Pech se spolujezdcem Petrem Uhlem dovedli svého Forda Fiestu R5 k vítězství Václav Pech se spolujezdcem Petrem Uhlem dovedli svého Forda Fiestu R5 k vítězství Necelých 5 sekund od sebe dělilo první dvě posádky 15. října 2018   (08:31) Jindřich Vařeka:  Neklademe si žádné podmínky, nikomu nic neslibujeme a od nikoho žádné sliby nevyžadujeme Jindřich Vařeka: Neklademe si žádné podmínky, nikomu nic neslibujeme a od nikoho žádné sliby nevyžadujeme Co chceme a co nechceme.. 15. října 2018   (06:13) Aktuálně: Požár budovy v centru města zaměstnává devět jednotek hasičů Aktuálně: Požár budovy v centru města zaměstnává devět jednotek hasičů Obyvatele vyděsil hustý dým 14. října 2018   (20:15) AKTUALIZOVÁNO Cibulový jarmark zaplnil neprodyšně hořovické ulice Cibulový jarmark zaplnil neprodyšně hořovické ulice Cibule tentokrát jarmarku nevévodila, stánků s copy bylo pomálu. Sortiment zboží byl však obrovský. 14. října 2018   (18:46) Rožmitálští hasiči jsou ve finále ankety, podpořte je svým hlasem Rožmitálští hasiči jsou ve finále ankety, podpořte je svým hlasem Hasiči z Rožmitálu pod Třemšínem se probojovali do finále ankety Dobrovolní hasiči roku. Hlasovat pro jednotku můžete do 25. října. 14. října 2018   (16:30)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz