Policisté pátrají po svědcích sobotní nehody na dálnici D4
17. května 2021 (10:05)
foto, video: pribram.cz/Jakub Pečenka
Řidič po nehodě skončil se synem v nemocnici.
Příbramští dopravní policisté šetří nehodu, která se stala v sobotu 15. května v 15:15 hodin na 34,36. km dálnice D4 v katastru obce Obořiště, a to ve směru na Prahu. Motorista jedoucí ve voze značky Audi Q7 dostal na mokré vozovce smyk a následně narazil do svodidel na pravé straně komunikace. Část utržených svodidel zůstala ve vozidle v místě řidiče. Automobil poté vjel do svahu, kde po nárazu do náletových dřevin sjel zpět na silnici a přetočil se na střechu, pak začal hořet.
Šofér byl s těžkým zraněním letecky transportován do pražské nemocnice, jeho syn byl převezen do nemocnice k ošetření. Hmotná škoda byla vyčíslena na 300 tisíc korun.
Šofér byl s těžkým zraněním letecky transportován do pražské nemocnice, jeho syn byl převezen do nemocnice k ošetření. Hmotná škoda byla vyčíslena na 300 tisíc korun.
Policisté žádají svědky, kteří v danou dobu místem projížděli a dopravní nehodu viděli, aby se ozvali na telefonní číslo 974 879 259 (251) nebo na linku 158.
O nehodě jsme informovali v článku Na dálnici D4 skončilo auto na střeše a začalo hořet. Dva zranění, v místě přistál záchranářský vrtulník.
O nehodě jsme informovali v článku Na dálnici D4 skončilo auto na střeše a začalo hořet. Dva zranění, v místě přistál záchranářský vrtulník.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz/Policie ČR
autor: Tomáš Pečenka
Další články
Úterní požár ve výrobní hale Bobcat v Dobříši způsobil škodu 6,5 milionu korun
Úterní požár ve výrobní hale strojírenské společnosti Bobcat v Dobříši způsobil škodu …
FOTO
Co se skrývá v oblíbené pěně na vlasy? Varování hlavní hygieničky
Ministerstvo zdravotnictví ČR vydalo varování pro spotřebitele týkající se oblíbené …
Nepřehlédněte
Bolavé místo v centru Příbrami. Město zahájí jednání o prázdném pozemku
Oplocený pozemek v horní části Václavského náměstí zůstává už několik let symbolem …
Nepřehlédněte
Valentýnský večer v Milíně spojí zábavu a pomoc pro Báru
Obec Milín se na Valentýna promění v místo, kde se propojí hudba, solidarita a dobrá …
Srna uvízlá v plotě v Mixově ulici zaměstnala příbramské strážníky
Neobvyklý zásah mají za sebou v úterý 10. února strážníci Městské policie Příbram. V …
Epidemie chřipky stále trvá, v kraji zemřelo 21 lidí
Lidí s respiračními chorobami ve Středočeském kraji minulý týden opět ubylo. Na …
Sůl mizí rekordním tempem! ŘSD hlásí téměř dvojnásobnou spotřebu, podobné extrémy řeší i Příbram
Zima letos silničáře drtí. ŘSD se letos potýká s jednou z nejnáročnějších zim …
AKTUÁLNĚ
/FOTO, VIDEO/ V Dobříši hořelo v areálu výrobní haly Bobcatu
Na místě zasahovalo 11 jednotek profesionálních i dobrovolných hasičů. K události se …
AKTUALIZOVÁNO
V Dobříši vypukl požár v areálu Bobcatu
Hasiči právě teď zasahují v Dobříši.
V Příbrami se chystá demonstrace na podporu prezidenta Pavla. Akce proběhne v neděli po celé republice
V neděli 15. února v odpoledních hodinách se v desítkách měst po celé České republice …
AKTUÁLNĚ




