16. 10. svátek má Havel
Podívejte se, kdo na Příbramsku kandiduje do Poslanecké sněmovny

27. září 2021   (13:16)
Podívejte se, kdo na Příbramsku kandiduje do Poslanecké sněmovny
foto: pribram.cz/Tomáš Pečenka

Volby do Poslanecké sněmovny se uskuteční v pátek 8. října a v sobotu 9. října.


Volby do Poslanecké sněmovny by na Příbramsku vyhrálo hnutí ANO se ziskem 24 procent. Koalice SPOLU (ODS, TOP 09 a KDU-ČSL) by dostala 19 procent hlasů a koalice Pirátů a STAN by byla na třetím místě s 16 procenty. Vyplývá to z ankety, kterou zveřejnil portál pribram.cz. Do Sněmovny by se podle ankety dostala ještě Přísaha Roberta Šlachty s devíti procenty a SPD se ziskem šesti procentních bodů. Vládní ČSSD by skončila pod pětiprocentní hranicí nutnou pro zisk poslaneckých mandátů. Podle ankety zatím nebyly rozhodnuty čtyři procenta voličů.

Portál pribram.cz v době vrcholící předvolební kampaně přináší svým čtenářům jmenný seznam kandidátů z Příbramska.
Za Stranu zelených najdeme na šestém místě v kandidátní listině Jaroslava Smutného (66 let - Příbram), na jedenáctém místě pak Alenu Šálovou (62 let - Příbram).  
Volný blok bude reprezentovat na páté pozici Hana Sentenská (52 let - Příbram) a na osmnáctém místě Pavel Šlapák (52 let - Bohutín).

Svoboda a přímá demokracie má na Příbramsku sedm kandidátů. Na šestém místě bude usilovat o hlasy voličů kandidát Jiří Novotný (45 let- Příbram) a na dvanácté pozici Jan Hošna (51 let - Příbram). Hana Kohnová (50 let - Příbram) je na šestnáctém místě a o pozici níže Filip Dufek (38 let – Kosova Hora). Na dvacátém druhém místě je Ilona Havelková (49 let - Příbram), v závěru listiny jsou Miloslav Moravec (54 let - Věšín) a Petra Novotná (36 let - Příbram).
Česká strana sociálně demokratická obsadila na kandidátní listině čtyři kandidáty z Příbramska. Na sedmé příčce je Luboš Doleček (49 let - Petrovice), Miroslav Polák (59 let - Věšín) je na místě jedenáctém. Dvacátá první pozice patří Stanislavu Valtrovi (55 let - Mokrovraty), třicátá první pozice Vandě Bělinové (35 let - Těchařovice).
Trikolora Svobodní Soukromníci má na sedmnáctém místě Karla Beneše (70 let - Příbram).
Aliance pro budoucnost navrhla na osmé pozici Jiřího Janů (67 let – Kosova Hora) a na třináctém místě kandidátní listiny je Jaroslav Burian (58 let - Dubenec).
Přísaha – občanské hnutí Roberta Šlachty na kandidátní listině představila čtyři ženy a jednoho muže. Na jedenáctém místě voliči naleznou Petru Petříkovou (49 let - Hluboš) a o pozici níže Nikolu Pšeničkovou (28 let - Nalžovice). V druhé polovině listiny jsou Rostislav Petřík (51 let - Hluboš) a Leona Švecová Kašpárková (47 let – Malá Hraštice).
SPOLU – ODS, KDU-ČSL, TOP 09 představuje na sedmnáctém místě Tomáše Moldříka (45 let – Nová Ves pod Pleší), o pozici níže Marka Školouda (33 let - Příbram). V závěru listiny naleznou voliči Václava Procházku (28 let – Kosova Hora).
Koruna Česká na jedenáctém místě kandidátní listiny navrhla Jiřího Krůtu (56 let – Rožmitál pod Třemšínem) a na dvacátém místě Ladislava Dvořáka (35 let -Sedlčany).
Na hlasovacím lístku Pirátů a Starostů naleznou voliči na šestnáctém místě Petra Haladu (59 let – Kamýk nad Vltavou), dvacáté druhé místo patří Markétě Balkové (47 let – Hvožďany) a v závěru listiny je Simona Lufová (48 let – Příbram).
Za Komunistickou stranu Čech a Moravy bude z páté pozice kandidovat Jindřich Havelka (47 let – Příbram), ze čtrnácté Lenka Labudová (55 let – Březnice). V druhé polovině hlasovacího lístku naleznou voliči Luboše Kováče (59 let – Rosovice) a Aleše Halusku (38 let – Rožmitál pod Třemšínem).
ANO 2011 umístilo na osmém místě kandidátní listiny Tomáše Helebranta (47 let – Dobříš).
Otevřeme Česko normálnímu životu navrhuje z Příbramska čtyři kandidáty. Na první pozici je Jiří Janeček (47 let – Jince) a na osmé pozici čeká na hlasy Hana Míková (30 let – Jince). Dále na hlasovacím lístku jsou Martin Maier (34 let – Čenkov) a Lucie Masslová (44 let – Čenkov).

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka

Další články

V pátek přibylo 1 781 nakažených covidem, je to nejvíce od začátku května V pátek přibylo 1 781 nakažených covidem, je to nejvíce od začátku května Zrychlování epidemie ukazuje i reprodukční číslo uvádějící, kolik dalších lidí nakazí … Příbramská teplárna zvažuje zahájení dodávek elektřiny přes lokální distribuční soustavu Příbramská teplárna zvažuje zahájení dodávek elektřiny přes lokální distribuční soustavu Teplárna chce zaručit nižší ceny elektřiny bez přímé vazby na výkyvy globálních … Českem se šíří vlna e-mailů vydávajících se za zprávu od České pošty Českem se šíří vlna e-mailů vydávajících se za zprávu od České pošty Zprávy odkazují na podvodné stránky, které nemají s Českou poštou nic … Interiér chaty Granit se mění k nepoznání, první návštěvníky přivítá v prosinci Interiér chaty Granit se mění k nepoznání, první návštěvníky přivítá v prosinci Vnitřní prostory městské chaty Granit pořádně prokoukly. Budoucí návštěvníci se mohou … Rožmitálský zámek „probudí“ Neviditelní majitelé Rožmitálský zámek „probudí“ Neviditelní majitelé Vernisáž site-specific instalace Evy Heyd se uskuteční v sobotu 16. října od 16.00. Napadení v Sedlčanech připisují lidé neřešené šikaně. Ředitel školy obvinění odmítá Napadení v Sedlčanech připisují lidé neřešené šikaně. Ředitel školy obvinění odmítá Kriminalisté při vyšetřování spolupracují s pedagogy a vedením školy, naplánovány mají … O víkendu si v Podlesí užijí posvícení, konalo se již před padesáti lety O víkendu si v Podlesí užijí posvícení, konalo se již před padesáti lety Součástí posvícení je Zahradní slavnost s programem v Pivovaru Podlesí. Březnický zámek rozšířil návštěvnické okruhy o expozici Renesance na dotek Březnický zámek rozšířil návštěvnické okruhy o expozici Renesance na dotek Vytvoření nové expozice vyšlo na 2,8 milionu korun, náklady byly rozděleny do čtyř … Silničáři ve středních Čechách osadí nové meteostanice. Umožní jim vyjíždět dříve, než napadne sníh Silničáři ve středních Čechách osadí nové meteostanice. Umožní jim vyjíždět dříve, než napadne sníh Data z meteostanic zahrnují vlhkost a teplotu vzduchu a vozovky nebo i to, zda je …
Čtrnáctiletý chlapec v Sedlčanech napadl nožem dva spolužáky Čtrnáctiletý chlapec v Sedlčanech napadl nožem dva spolužáky Policisté šetří incident, který se odehrál na základní škole v Sedlčanech.
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz