Po nárazu do stromu zemřela u Milevska seniorka
14. června 2021 (09:41)
foto: ilustr/Policie ČR
Seniorka byla nárazem katapultována z vozidla a selhaly u ní základní životní funkce.
Při dopravní nehodě u Sepekova na Písecku zemřela dnes ráno starší žena. Jako řidička vozu Škoda vyjela ze silnice a narazila do stromu. Nehoda se stala na silnici I/19, která spojuje Písek a Tábor. Novináře o tom informovala jihočeská policejní mluvčí Lenka Krausová.
Tragická událost se stala po 6:00. "Okolnostmi nehody a jejími příčinami se zabývají písečtí policisté," uvedla Krausová. "Seniorka byla nárazem katapultována z vozidla a selhaly u ní základní životní funkce. Záchranáři navázali na laickou resuscitaci. Několik desítek minut trvající snaha lékařů a záchranářů obnovit její krevní oběh však byla marná. Pacientka utrpěla mnohočetná poranění, kterým na místě podlehla," uvedla mluvčí jihočeské záchranné služby Petra Kafková.
Jde o druhou tragickou havárii v kraji za posledních 48 hodin. V sobotu odpoledne zahynul na Prachaticku motocyklista. Nehody na jihočeských silnicích si od začátku roku vyžádaly 16 obětí.
Jde o druhou tragickou havárii v kraji za posledních 48 hodin. V sobotu odpoledne zahynul na Prachaticku motocyklista. Nehody na jihočeských silnicích si od začátku roku vyžádaly 16 obětí.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka
Další články
Děti v restauracích: klid pro hosty, nebo diskriminace?
Některé restaurace v Česku i zahraničí zakazují vstup dětem. Zastánci vítají klidnou …
ANKETA
Rozpočtové provizorium se dotkne i financování sociálních služeb. Kraj už obdržel stovky žádostí o dotace
Středočeský kraj obdržel pro letošní rok bezmála šest set žádostí o dotace na …
Městská policie vybavila všechna vozidla defibrilátory. Strážníci mohou zasáhnout ještě před příjezdem záchranářů
Strážníci Městské policie Příbram mají nově ve všech služebních vozidlech k dispozici …
Pod ostružinovou strání se začal psát příběh brdského lesa
Po dusivých vedrech konečně přišla úleva a příroda si mohla zhluboka oddechnout. Věděl …
Příroda
Děti na sociálních sítích: Co skutečně říká zákon a jakou roli hrají rodiče
Máte doma dítě mladší 15 let? A věděli jste, že téměř 80 % dětí v tomto věku už …
Osobák skončil pod traktorem
V pátek 16. ledna přibližně v půl desáté dopoledne zasahovaly složky integrovaného …
Ples města Březnice: slavnostní večer plný hudby, tance a elegance
Kulturní dům v Březnici ožije v sobotu 17. ledna slavnostní atmosférou tradičního …
Jak bezpečně jezdit, když se na silnici střídá voda, led a sníh
Zimní silnice umí překvapit hlavně tam, kde se během pár metrů střídá voda, led a …
Ceny benzinu a nafty v Příbrami zůstávají stejné jako před týdnem
Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 30,90 Kč do 33,50 …
AKTUÁLNĚ
Tipy na víkend: Myslivecké plesy a pestrý hudební program
O víkendu si budete moci zavzpomínat na Hanu Hegerovou, poslechnout si blues-rockové …




