vývoj COVID-19
27. 11. 2020
Bezděkov 1
Bohostice 5
Bohutín 9
Borotice 2
Bratkovice 2
Březnice 16
Bukovany 2
Čenkov 4
Cetyně 1
Chotilsko 3
Chrást 1
Chraštice 1
Čím 1
Daleké Dušníky 2
Dobříš 63
Dolní Hbity 4
Drahlín 2
Drásov 4
Drevníky 1
Drhovy 2
Dubenec 2
Dublovice 8
Dubno 2
Háje 2
Hluboš 4
Hlubyně 1
Hudčice 1
Hvožďany 4
Jesenice 2
Jince 8
Kamýk n. V. 6
Klučenice 5
Kňovice 1
Korkyně 1
Kosova H. 8
Kozárovice 1
Krásná H. 4
Křepenice 1
Láz 2
Lazsko 2
Lešetice 1
Lhota u Pb 6
M. Hraštice 11
Milín 21
Mokrovraty 2
Nalžovice 7
Narysov 1
Nechvalice 3
Nečín 7
Nedrahovice 4
Nepomuk 1
Nová Ves p. P. 25
Nové Dvory 1
Nový Knín 9
Občov 1
Obecnice 10
Obořiště 6
Ohrazenice 1
Pečice 3
Petrovice 2
Pičín 1
Počepice 11
Podlesí 5
Příbram 210
Příčovy 9
Prosen. L. 3
Rosovice 1
Rožmitál p. T. 68
Rybníky 6
Sádek 2
Sedlčany 79
Sedlec-Prč. 24
Sedlice 1
Smolotely 1
Solenice 2
Stará Huť 11
Starosedlský H. 1
Svaté Pole 2
Svatý Jan 8
Tochovice 6
Tušovice 3
Velká Lečice 4
Věšín 6
Višňová 3
Voznice 3
Vrančice 5
Vranovice 2
Vševily 2
Vys. Chlumec 9
Vysoká u Příbramě 2
Zduchovice 1
Po čtyřech letech Junior otevře 4. září. Program je do konce roku nabitý

10. srpna 2020   (06:02)
Po čtyřech letech Junior otevře 4. září. Program je do konce roku nabitý

Legendární příbramský hudební klub byl zavřený čtyři roky. Rekonstruovanou scénu pokřtí v září příbramské kapely Origami, Roofers a GymBand Příbram. Těšit se můžeme také na koncerty E!E, The Atavists, přednášku o cestě Kanadou nebo comedy show. Vrací se i tradiční oldies a Dj Ludjek.


Hudební klub Junior, který procházel v posledních několika letech rekonstrukcí, se dočká otevření v pátek 4. září. „Nyní probíhají závěrečné práce a věříme, že na začátku září bude vše připravené a Junior klub bude opět bavit své návštěvníky,“ předeslal Vlastimil Ševr, vedoucí Městského kulturního centra (MKC), které bude zajišťovat dramaturgii klubu.
 

První pátek v září bude klub otevřen od 15.00 do 17.00 pro širokou veřejnost, která si prohlédne nové prostory. Od 19.00 navazuje hudební program. Úvodní večer zahájí příbramské skupiny Origami, Roofers a GymBand Příbram, což konvenuje s myšlenkou klubu promovat zejména lokální uměleckou scénu. Také afterparty po koncertech budou patřit tradičním oldies party v podání Dj Ludjeka.
 
V září se pak fanoušci mohou těšit na koncert kapely E!E (11. září) nebo přednášku handicapovaných jezdců, kteří cyklojízdu Kanadou zdokumentovali ve filmu Kripl trip (18. září). „O den déle vystoupí The Atavists, kteří vloni získali cenu Anděl. Pětadvacátého září nás čeká comedy show Zakázaný rádio, kde budou publikum bavit Nasty, Vojtaano a Arnošt Frauenberg,“ doplnil vedoucí MKC. V sobotu 26. září do nedalekého letního kina „přilétne“ Mig 21, následně se návštěvníci mohou přenést na oldies opět do Junior klubu.
 
Program do konce roku je již téměř plný. Říjen obohatí The.Switch s Pawnshop, Dj Ludjek s oldies, chystá se koncert kapel Nástroj snahy, Jazz Faces, Pakáš nebo Výčep a večer plný elektronické hudby s lokálními dýdžeji Sla_m a Tom P a dalšími hosty. Závěrem měsíce pak přijede zpěvák 7krát3.
 

V listopadu dorazí Kurtyzány z 25. Avenue, Berenika Kohoutová, koncert odehrají také Příbramský Blues Band a taneční projekt Midnight Scream, o závěrečnou třešničku se postarají WWW s lokálními Uninvited. V prosinci, konkrétně v sobotu 12., vystoupí Špejbl´s Helprs. „Předvánočními dárky pak budou koncerty Muchy, PSH a také příbramského démona Alberta Romanuttiho,“ dodal Vlastimil Ševr.
 
Hudební produkce by se měla odehrávat hlavně o víkendech, v týdnu bude klub k dispozici pro přednášky, diskuze, promítání a další akce. „Jsme otevřeni možnosti poskytnout po domluvě prostor zájemcům během týdne či o víkendu,“ uvedl Vlastimil Ševr. Ceny pronájmu se budou odlišovat podle druhu akce.
 
O hygienických opatřeních, která se budou odvíjet podle aktuální situace a vládních nařízení, dostanou návštěvníci včasné informace. Vzhledem ke kapacitě klubu MKC doporučuje zakoupit vstupenky na exponované akce v předprodeji.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: SZM Příbram

autor: Magdalena Rezková

Další články

Primář interního oddělení příbramské nemocnice: Extrémní přístup k opatřením z jedné i druhé strany není dobrý Primář interního oddělení příbramské nemocnice: Extrémní přístup k opatřením z jedné i druhé strany není dobrý Zakázka na zateplení příbramského Špalíčku má vítěze Zakázka na zateplení příbramského Špalíčku má vítěze Město Příbram vybralo dodavatele pro zateplení řadových bytových domů pod náměstím T. G. Masaryka. Hodnota realizace přesahuje 12 milionů korun. 27. listopadu 2020   (18:51) Pamětní deska Jana Drdy byla odhalena Pamětní deska Jana Drdy byla odhalena V letošním roce jsme si připomněli 105. výročí jeho narození a 28. listopadu uplyne 50 let od jeho úmrtí. 27. listopadu 2020   (15:36) Policie odhalí při kontrole elektronických známek i kradené vozy Policie odhalí při kontrole elektronických známek i kradené vozy Prodej nových elektronických dálničních známek začne v prosinci. Řidiči si je budou moci koupit na internetu, na pobočkách pošty a vybraných čerpacích stanicích. 27. listopadu 2020   (14:03) Čertovský Novák se vzhledem k současné situaci letos konat nebude Čertovský Novák se vzhledem k současné situaci letos konat nebude Příbramská věznice darovala senátorům betlém Příbramská věznice darovala senátorům betlém Betlém byl kompletně tvořen odsouzenými v rámci zájmových aktivit ve Věznici Příbram. 27. listopadu 2020   (10:22) V sobotu se fanoušci objeví na stadionu 1. FK Příbram V sobotu se fanoušci objeví na stadionu 1. FK Příbram Liga se vrátila, avšak stále bez přítomnosti diváků. Fandit a podpořit svůj tým však můžete i tak, a ještě budete hvězdou velké obrazovky. 27. listopadu 2020   (08:24) Kdo vyluští záhadu v Dobříši? Děti si během adventu zahrají na detektivy Kdo vyluští záhadu v Dobříši? Děti si během adventu zahrají na detektivy Hra Záhada rozbitého hřiště vytáhne děti ven za pátráním po viníkovi. Začíná se 1. prosince. 27. listopadu 2020   (06:29) Galerie Františka Drtikola v Příbrami plánuje obměnu expozice, záměr kritizuje bývalý starosta Vacek Galerie Františka Drtikola v Příbrami plánuje obměnu expozice, záměr kritizuje bývalý starosta Vacek Galerie by podle ředitele chtěla uspořádat krátkodobou výstavu, na níž by představila Drtikolovy originály zapůjčené hlavně od soukromých sběratelů. Nyní žádné cenné originály nevystavuje, jde o faksimile. 26. listopadu 2020   (19:20)
Epidemie nezpomaluje, rozvolnění opatření je padesát na padesát Epidemie nezpomaluje, rozvolnění opatření je padesát na padesát Pravděpodobnost zmírnění přijatých protiepidemických opatření kvůli covidu-19 od pondělí je padesát na padesát. 26. listopadu 2020   (18:37)
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz