vývoj epidemie COVID-19
aktualizováno: 18. 9. 2020
Bohutín 2
Březnice 6
Chotilsko 1
Dobříš 16
Dolní Hbity 2
Drásov 1
Drevníky 1
Háje 5
Hluboš 1
Jablonná 1
Jince 1
Kamýk nad Vlt. 6
Klučenice 1
Lazsko 1
Lešetice 1
Malá Hraštice 2
Mokrovraty 1
Narysov 2
Nechvalice 6
Nedrahovice 1
Nová Ves pod Pleší 1
Nový Knín 1
Obecnice 5
Ohrazenice 3
Pečice 2
Podlesí 2
Příbram 91
Příčovy 2
Rosovice 2
Rožmitál p. Tř. 7
Rybníky 2
Sedlčany 6
Sedlec-Prčice 3
Smolotely 2
Stará Huť 2
Suchodol 1
Svaté Pole 2
Trhové Dušníky 2
Višňová 1
Zbenice 1
Zduchovice 1
Po čtyřech letech Junior otevře 4. září. Program je do konce roku nabitý

10. srpna 2020   (06:02)
Po čtyřech letech Junior otevře 4. září. Program je do konce roku nabitý

Legendární příbramský hudební klub byl zavřený čtyři roky. Rekonstruovanou scénu pokřtí v září příbramské kapely Origami, Roofers a GymBand Příbram. Těšit se můžeme také na koncerty E!E, The Atavists, přednášku o cestě Kanadou nebo comedy show. Vrací se i tradiční oldies a Dj Ludjek.


Hudební klub Junior, který procházel v posledních několika letech rekonstrukcí, se dočká otevření v pátek 4. září. „Nyní probíhají závěrečné práce a věříme, že na začátku září bude vše připravené a Junior klub bude opět bavit své návštěvníky,“ předeslal Vlastimil Ševr, vedoucí Městského kulturního centra (MKC), které bude zajišťovat dramaturgii klubu.
 

První pátek v září bude klub otevřen od 15.00 do 17.00 pro širokou veřejnost, která si prohlédne nové prostory. Od 19.00 navazuje hudební program. Úvodní večer zahájí příbramské skupiny Origami, Roofers a GymBand Příbram, což konvenuje s myšlenkou klubu promovat zejména lokální uměleckou scénu. Také afterparty po koncertech budou patřit tradičním oldies party v podání Dj Ludjeka.
 
V září se pak fanoušci mohou těšit na koncert kapely E!E (11. září) nebo přednášku handicapovaných jezdců, kteří cyklojízdu Kanadou zdokumentovali ve filmu Kripl trip (18. září). „O den déle vystoupí The Atavists, kteří vloni získali cenu Anděl. Pětadvacátého září nás čeká comedy show Zakázaný rádio, kde budou publikum bavit Nasty, Vojtaano a Arnošt Frauenberg,“ doplnil vedoucí MKC. V sobotu 26. září do nedalekého letního kina „přilétne“ Mig 21, následně se návštěvníci mohou přenést na oldies opět do Junior klubu.
 
Program do konce roku je již téměř plný. Říjen obohatí The.Switch s Pawnshop, Dj Ludjek s oldies, chystá se koncert kapel Nástroj snahy, Jazz Faces, Pakáš nebo Výčep a večer plný elektronické hudby s lokálními dýdžeji Sla_m a Tom P a dalšími hosty. Závěrem měsíce pak přijede zpěvák 7krát3.
 

V listopadu dorazí Kurtyzány z 25. Avenue, Berenika Kohoutová, koncert odehrají také Příbramský Blues Band a taneční projekt Midnight Scream, o závěrečnou třešničku se postarají WWW s lokálními Uninvited. V prosinci, konkrétně v sobotu 12., vystoupí Špejbl´s Helprs. „Předvánočními dárky pak budou koncerty Muchy, PSH a také příbramského démona Alberta Romanuttiho,“ dodal Vlastimil Ševr.
 
Hudební produkce by se měla odehrávat hlavně o víkendech, v týdnu bude klub k dispozici pro přednášky, diskuze, promítání a další akce. „Jsme otevřeni možnosti poskytnout po domluvě prostor zájemcům během týdne či o víkendu,“ uvedl Vlastimil Ševr. Ceny pronájmu se budou odlišovat podle druhu akce.
 
O hygienických opatřeních, která se budou odvíjet podle aktuální situace a vládních nařízení, dostanou návštěvníci včasné informace. Vzhledem ke kapacitě klubu MKC doporučuje zakoupit vstupenky na exponované akce v předprodeji.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: SZM Příbram

autor: Magdalena Rezková

Další články

Příbramské školy mají problém se sháněním kvalitních notebooků Příbramské školy mají problém se sháněním kvalitních notebooků Hamáček: Nastal čas maximálně omezit sociální kontakty a zrušit hromadné akce Hamáček: Nastal čas maximálně omezit sociální kontakty a zrušit hromadné akce Za fatální chybu považuje, že se odkládalo znovuzavedení roušek 19. září 2020   (09:23) Nepřehlédněte Od vysvěcení kostela na Březových Horách uběhne 130 let Od vysvěcení kostela na Březových Horách uběhne 130 let V neděli 20. září oslaví kostel sv. Vojtěcha narozeniny, účastníci se mohou těšit na hudební vystoupení i komentovanou prohlídku. 19. září 2020   (08:42) Pokračování 4. dílu Svatohorského Downtownu již dnes v Příbrami Pokračování 4. dílu Svatohorského Downtownu již dnes v Příbrami Hasiči likvidují požár v CHKO Brdy u Bratkovic. Byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu Hasiči likvidují požár v CHKO Brdy u Bratkovic. Byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu Sobotní farmářské trhy namíchají gastronomické i kulturní ingredience Sobotní farmářské trhy namíchají gastronomické i kulturní ingredience V Rožmitálu pod Třemšínem k pohádce zakousnete domácí dobroty nebo popijete burčák. Tradiční prodejní trhy proběhnou opět i v Příbrami. 18. září 2020   (19:30) V Praze i Středočeském kraji budou roušky povinné i venku V Praze i Středočeském kraji budou roušky povinné i venku Petr Štěpánek: Úspěšný starosta Petrovic a dobrovolný hasič Petr Štěpánek: Úspěšný starosta Petrovic a dobrovolný hasič PR Babiš nevyloučil zavedení nouzového stavu Babiš nevyloučil zavedení nouzového stavu Nouzový stav letos v Česku platil kvůli epidemii nemoci covid-19 od 12. března do 17. května. 18. září 2020   (15:05)
Příbram hledá cesty, jak navzdory covidu zachovat kulturní akce Příbram hledá cesty, jak navzdory covidu zachovat kulturní akce "Nehledáme kličky, jak to obejít, ale hledáme cesty, jak kulturu úplně neumrtvit, jako jsme byli nuceni v jarních měsících," uvedl starosta. 18. září 2020   (13:38)
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz