Pavel kvůli viróze zrušil dnešní program v Příbrami
24. ledna 2023 (10:44)
Kandidát na prezidenta Petr Pavel kvůli pokračující nemoci zrušil dnešní setkání s voliči v Příbrami. Středeční program včetně akce na pražském Staroměstském náměstí i nadále platí. Pavel se s nemocí potýká od neděle. Uvedl, že před večerní debatou s protikandidátem Andrejem Babišem (ANO) v České televizi měl horečku.
Pavel se v neděli zúčastnil bohoslužby za vlast v katedrále sv. Víta a večerní diskuse v ČT. V ní byla na jeho hlase znát zdravotní indispozice. Na twitteru posléze napsal, že měl horečku a musel si vzít před debatou léky. Nešel proto na večerní koncert podporovatelů v pražském Lucerna Music Baru. Následně zrušil celý pondělní program, kdy měl jet za voliči do Kolína nebo se střetnout s Babišem na serveru Novinky.cz. Aktivní zůstal na sociálních sítích.
foto: Petr Pavel/PR
Na dnešní den odřekl plánované rozhovory na Frekvenci 1 a pro Seznam Zprávy, odpoledního setkání s voliči v příbramském kulturním domě i podvečerního setkání s podporovateli se původně plánoval zúčastnit. V programu mu i nadále zůstalo dnešní vystoupení v televizi Nova. Večer odvysílá Česká televize v neděli předtočený rozhovor s Pavlem.
Ve středu večer Pavla čeká diskuse s Babišem v televizi CNN Prima News a dopoledne na serveru Novinky.cz. Od 17:00 se na pražském Staroměstském náměstí koná závěrečná akce na podporu jeho kandidatury.
Babiš se dnes chce vydat večer za voliči do Hradce Králové. Na odpoledne si také svolal tiskovou konferenci.
Babiš se dnes chce vydat večer za voliči do Hradce Králové. Na odpoledne si také svolal tiskovou konferenci.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka
Související
•Kandidáti na prezidenta Pavel a Babiš dnes vyjedou za voliči do regionů
•Příbram začíná stavět parkovací dům na nádraží
•Pavel kvůli viróze zrušil část programu. Do Příbrami ale přijede
Další články
Středočeští hygienici provedli v roce 2025 téměř 1 800 kontrol stravovacích zařízení včetně těch na Příbramsku
Ani v roce 2025 středočeští hygienici nepolevovali v kontrolách stravovacích …
Nepřehlédněte
Fantova louka: Velká slova, nulová odvaha. Fuksa v hlavní roli
Rada města Příbrami odmítla vyhlásit stavební uzávěru na Fantově louce. Jednoduchý …
LiStOVáNí přiváží humor bez hranic: Dobříš zažije all inclusive večer
Dobříš čeká další kulturní večer plný inteligentního humoru a nadhledu. Ve čtvrtek 12. …
Kultura
Konec bláta a chaosu v Orlově. Příbram vybuduje nové parkoviště pro Brdy
Příbram má v plánu vybudovat v místní části Orlov nové parkoviště, které bude sloužit …
FOTOGALERIE
Úterní požár ve výrobní hale Bobcat v Dobříši způsobil škodu 6,5 milionu korun
Úterní požár ve výrobní hale strojírenské společnosti Bobcat v Dobříši způsobil škodu …
FOTO
Co se skrývá v oblíbené pěně na vlasy? Varování hlavní hygieničky
Ministerstvo zdravotnictví ČR vydalo varování pro spotřebitele týkající se oblíbené …
Nepřehlédněte
Bolavé místo v centru Příbrami. Město zahájí jednání o prázdném pozemku
Oplocený pozemek v horní části Václavského náměstí zůstává už několik let symbolem …
Nepřehlédněte
Valentýnský večer v Milíně spojí zábavu a pomoc pro Báru
Obec Milín se na Valentýna promění v místo, kde se propojí hudba, solidarita a dobrá …
Srna uvízlá v plotě v Mixově ulici zaměstnala příbramské strážníky
Neobvyklý zásah mají za sebou v úterý 10. února strážníci Městské policie Příbram. V …
Epidemie chřipky stále trvá, v kraji zemřelo 21 lidí
Lidí s respiračními chorobami ve Středočeském kraji minulý týden opět ubylo. Na …





