14. 8. svátek má Alan

Pavel Callta: Letní party pod širým nebem jsou nejlepší. S Leošem to rozjedeme

29. července 2020   (05:26)
Pavel Callta: Letní party pod širým nebem jsou nejlepší. S Leošem to rozjedeme

Pavel Callta má s Leošem Marešem jednu společnou píseň.


Zpěvák Pavel Callta vystoupí jako host na Summer party s Leošem Marešem, která se koná 21. srpna 2020 v příbramském letním kině. Pavel Callta, který má se slavným Leošem Marešem i duet, nám poskytl exkluzivní rozhovor. 
 

Pavle, jak si užíváte možnost vystupovat po karanténě před publikem?
Musím se upřímně přiznat, že mi koncertování v rámci karantény velmi chybělo, takže si to skutečně užívám a doufám, že to tak už zůstane. Je skvělé být zpátky. 
Budete vystupovat na příbramské Summer party. Jak máte rád letní koncerty?
Mám je nejraději ze všech. Je to pod širým nebem a to je prostě úplně jiná atmosféra než v hale. Podle mě je tam i lepší zvuk, než v některých starších halách, kde se to často odráží od stěn a celkově ta letní atmosféra je skvělá. Já miluju letní akce.
 Už jste v Příbrami někdy vystupoval?
Myslím si, že jsem v Příbrami vystupoval, ale stoprocentně jistý si nejsem. Každopádně se ale do Příbrami těším. 

Máte s Leošem Marešem společnou píseň. Zazní i v Příbrami?
Určitě zazní. Těším se na ni moc. Je to velký hit, píseň se prosadila, lidé ji mají moc rádi a žádají si ji. Je to vlastně taková dojemná skladba a mě se zpívá hrozně dobře. 
Jak vznikl nápad udělat společný song "Píšem si svůj sen"?
Vzniklo to vlastně strašně spontánně, když se tak zamyslím. Měl jsem napsaný song a s Leošem jsme se vídali na různých akcích, kde jsem já zpíval a on tam moderoval. Nabídl jsem mu udělat společnou píseň, pak jsem mu ji poslal a on hned souhlasil. 
Je to Vaše nejhranější píseň?
Jak už jsem řekl, je to velký hit, který si publikum žádá. Určitě se dá říct, že patří společně s písněmi "Terapeut" a "Písnička" k těm nejhranějším z mého repertoáru. 
Co byste vzkázal příbramskému publiku?
Moc se na vás těším, užijte si koncert a užijte si celé léto. Uvidíme se 21. srpna v příbramském letním kině.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: Pavel Callta

autor: Jakub Pečenka

Další články

Věřící oslaví o víkendu nanebevzetí Panny Marie na Svaté Hoře Věřící oslaví o víkendu nanebevzetí Panny Marie na Svaté Hoře V mrazáku prošlé pečivo a párky, znečištěné a zaprášené podlahy. Hygienici zasahovali v kempu na Podskalí V mrazáku prošlé pečivo a párky, znečištěné a zaprášené podlahy. Hygienici zasahovali v kempu na Podskalí V občerstvení byl okamžitě pozastaven výkon činnosti. 13. srpna 2020   (15:46) Řecko nebude požadovat testy na covid od českých občanů, oznámil Babiš Řecko nebude požadovat testy na covid od českých občanů, oznámil Babiš Odběrová místa, která byla kvůli očekávanému náporu turistů zmobilizována, podle Babiše mají zůstat v novém režimu, aby byla připravena na případný nárůst počtu nakažených. 13. srpna 2020   (15:35) Sloupky v Pražské ulici nereagovaly na sirénu záchranky Sloupky v Pražské ulici nereagovaly na sirénu záchranky Ve středu 12. srpna v odpoledních hodinách došlo k situaci, kdy nově instalované sloupky nereagovaly na sirénu vozidel záchranné služby. 13. srpna 2020   (14:03) V příštím týdnu má do Řecka letět asi 4800 Čechů, děti do deseti let na testy nemusí V příštím týdnu má do Řecka letět asi 4800 Čechů, děti do deseti let na testy nemusí Nepřehlédněte V pátek dorazí silné bouřky s přívalovým deštěm a kroupami, varují meteorologové V pátek dorazí silné bouřky s přívalovým deštěm a kroupami, varují meteorologové Každá třetí domácnost přišla o část příjmu, uvedl průzkum Každá třetí domácnost přišla o část příjmu, uvedl průzkum Pandemie koronaviru a s ní spojená vládní omezení zasáhla celou tuzemskou ekonomiku. 13. srpna 2020   (11:11) Zavedené hračkářství v Příbrami hledá nového provozovatele. Z časových důvodů nemohu pokračovat, říká majitelka obchodu Zavedené hračkářství v Příbrami hledá nového provozovatele. Z časových důvodů nemohu pokračovat, říká majitelka obchodu Před třemi lety bylo otevřelo v Příbrami (v Dlouhé ulici) neobyčejné hračkářství s kvalitními hračkami, které neobsahují plasty a zároveň rozvíjejí potenciál vašich dětí. Majitelka obchodu však z časových důvodů nemůže obchod dále provozovat. 13. srpna 2020   (09:01) Má malé děti a vlastní podnikání. Přesto věnuje svůj čas onkologicky nemocným pacientům Má malé děti a vlastní podnikání. Přesto věnuje svůj čas onkologicky nemocným pacientům
Přehledně: Počty nakažených covidem v jednotlivých obcích na Příbramsku Přehledně: Počty nakažených covidem v jednotlivých obcích na Příbramsku
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz