20. 5. svátek má Zbyšek

Pád stromu přes silnici si vyžádal noční výjezd hasičů

10. března 2019   (06:44)
Dalších 14 fotografií v galeriiPád stromu přes silnici si vyžádal noční výjezd hasičů

Silný vítr zaměstnával hasiče v celém Středočeském kraji. Na jeden z desítek podobných zásahů vyjela po půlnoci i jednotka dobrovolných hasičů z Rožmitálu pod Třemšínem.


Před půlnocí evidovali hasiči přes devadesát událostí v souvislosti se silným větrem. Nejčastěji se jednalo o popadané stromy. Nejvíce zasaženou částí kraje bylo Nymbursko, Kolínsko a Praha - východ.

Půl hodiny po půlnoci vyjížděla k padlému stromu, přes silnici č.191 nad obcí Voltuš, jednotka dobrovolných hasičů z Rožmitálu pod Třemšínem. Překážka na silnici byla odstraněna během několika málo minut a odříznutá špice stromu přestala ohrožovat projíždějící řidiče, pro které mohla být, zejména ve vyšší rychlosti opravdu nemilým překvapením. Hasiči prohlédli pro jistotu celý lesní úsek této komunikace a okolo jedné hodiny se vraceli zpět na svou základnu.

Před půlnocí evidovali hasiči přes devadesát …

Fotogalerie

Pád stromu přes silnici si vyžádal noční výjezd hasičů () Pád stromu přes silnici si vyžádal noční výjezd hasičů (1) Pád stromu přes silnici si vyžádal noční výjezd hasičů (2) Pád stromu přes silnici si vyžádal noční výjezd hasičů (3) Pád stromu přes silnici si vyžádal noční výjezd hasičů (4) Pád stromu přes silnici si vyžádal noční výjezd hasičů (5) Pád stromu přes silnici si vyžádal noční výjezd hasičů (6) Pád stromu přes silnici si vyžádal noční výjezd hasičů (7) Pád stromu přes silnici si vyžádal noční výjezd hasičů (8) Pád stromu přes silnici si vyžádal noční výjezd hasičů (9) Pád stromu přes silnici si vyžádal noční výjezd hasičů (10) Pád stromu přes silnici si vyžádal noční výjezd hasičů (11) Pád stromu přes silnici si vyžádal noční výjezd hasičů (12) Pád stromu přes silnici si vyžádal noční výjezd hasičů (13)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: mip

autor: mipDalší články

Řidič za Milínem vyjel ze silnice a zdemoloval svůj hyundai Řidič za Milínem vyjel ze silnice a zdemoloval svůj hyundai U nehody aktuálně zasahují složky IZS. 20. května 2019   (12:43) Návštěvníci Nového rybníka v létě ocení nové převlékací kabinky Návštěvníci Nového rybníka v létě ocení nové převlékací kabinky Ačkoli kabinky vypadají zvenku podobně jako například nové toalety, mají zcela jiný účel 20. května 2019   (11:10) Aktuálně: Provoz na dálnici opět omezuje dopravní nehoda Aktuálně: Provoz na dálnici opět omezuje dopravní nehoda Levý jízdní pruh je uzavřen 20. května 2019   (09:11) Dětský den pro nedočkavce Dětský den pro nedočkavce Na Drkolnově bude šrumec. Přijedou hasiči a koníci ze žežické stáje 20. května 2019   (08:25) Pouliční umělci jsou v každém městě, “poschoďoví” jen v Příbrami Pouliční umělci jsou v každém městě, “poschoďoví” jen v Příbrami Lidé se usmívali a neřešili. Nebyl to happening, ale HAPPYning. 20. května 2019   (06:06) Příbramské divadlo se chystá na venkovní scény, tentokrát se dvěmi inscenacemi Příbramské divadlo se chystá na venkovní scény, tentokrát se dvěmi inscenacemi O venkovní reprízy je velký zájem, představení tak bývají rychle vyprodaná. 19. května 2019   (18:35) Aktuálně: Po střetu motorkáře s autem přistává na dálnici záchranářský vrtulník, dálnice je uzavřena! Aktuálně: Po střetu motorkáře s autem přistává na dálnici záchranářský vrtulník, dálnice je uzavřena! U vážné dopravní nehody zasahují složky IZS 19. května 2019   (15:17) AKTUALIZOVÁNO V Dobříši propuklo nefalšované pouťové veselí V Dobříši propuklo nefalšované pouťové veselí Děti i dospělí si dosyta užili pouťových atrakcí i velký výběr lahůdek na tradičních dobříšských Májovkách. 19. května 2019   (12:36) Na pochod Praha - Prčice se vydalo přes 26.000 turistů Na pochod Praha - Prčice se vydalo přes 26.000 turistů Je to historicky osmá nejvyšší účast. Dle pořadatelů k tomu přispělo pěkné počasí a zřejmě i stoupající chuť lidí chodit ven. 19. května 2019   (08:55) „V nominaci na post starosty mě rodina podporuje,“ říká v pořadu Na slovíčko Jan Konvalinka „V nominaci na post starosty mě rodina podporuje,“ říká v pořadu Na slovíčko Jan Konvalinka Dalším hostem pořadu Na slovíčko je místostarosta města Jan Konvalinka. 19. května 2019   (06:47)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz