17. 6. svátek má Adolf

Organizace proFem pomáhá obětem násilí

8. června 2014   (16:28)
Organizace proFem pomáhá obětem násilí

Interdisciplinární tým se zpravidla setkává 3-4 ročně.


Nezisková organizace proFem o.p.s uspořádala již VIII. setkání interdisciplinárního týmu zaměřené na problematiku domácího násilí v Příbrami, které proběhlo v úterý 3. června 2014 v prostorách Policie ČR Příbram. Vedoucí Intervenčního centra Adriena Gabrielová představila novinky v činnosti Intervenčního centra, které v Příbrami působí již 4 roky. Díky akreditaci Ministerstva spravedlnosti mohla organizace proFem rozšířit svou činnost o pomoc obětem trestných činů (dle zákona č. 45/2013 Sb.), kterým poskytuje zdarma právní informace. Intervenční centrum také rozšiřuje své služby do okresů Beroun a Benešov, kde nově otevírá dvě pobočky. Možnost využít službu se tak otevřela i dalším klientům/-kám z těchto regionů.

Termín osobní konzultace si můžete domluvit na telefonu: 77 44 33 034 nebo e-mailem: ic.pribram@profem.cz u sociální pracovnice Sáry Balabánové.

Intervenční centrum pomáhá obětem domácího násilí, sexuálního násilí, nebezpečného pronásledování a obětem trestných činů. Klienti mohou využít veškerých nabízených služeb (krizová intervence, právní, sociální a psychologické poradenství, aktivní pomoc při sestavování podání, dokumentů, doprovod na jednání, k lékaři, soudu, zprostředkování kontaktů na služby návazné péče dle potřeby atd.) podle svých potřeb, a bez ohledu na své pohlaví, věk, příslušnost k etnické skupině, politické a jiné názory atd. Veškeré služby jsou klientům poskytovány bezplatně a nestranně.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text i foto: red

autor: redDalší články

Guláš dělá hezká těla Guláš dělá hezká těla V Březnici se v sobotu soupeřilo ve vaření guláše 17. června 2019   (12:54) Novák Fest - děti se hýbaly, tvořily a zkoušely Novák Fest - děti se hýbaly, tvořily a zkoušely V neděli 16. června děti rozhýbaly areál Nového rybníka 17. června 2019   (10:34) Bahna bez bahna? I tak to bude velkolepé Bahna bez bahna? I tak to bude velkolepé V sobotu 22. června se na Bahnech uskuteční jubilejní 30. ročník největší společné ukázky současné i historické vojenské techniky v Evropě 17. června 2019   (08:07) Pičín na Příbramsku plánuje průzkumné vrty a chce stavět vodovod Pičín na Příbramsku plánuje průzkumné vrty a chce stavět vodovod Pičín nyní žádný centrální zdroj pitné vody nemá. 17. června 2019   (05:45) Tatínkové mají dnes svůj den, nezapomněli jste popřát? Tatínkové mají dnes svůj den, nezapomněli jste popřát? Den matek se slaví ve velkém, na tatínky se často zapomíná 16. června 2019   (17:14) Novinky ve vlakovém jízdním řádu nepotěší obyvatele Bělčic a Myslína Novinky ve vlakovém jízdním řádu nepotěší obyvatele Bělčic a Myslína Pokud se neseženou finance, budou všechny osobní vlaky končit/začínat v Březnici 16. června 2019   (14:19) Divadlo A. Dvořáka bude hrát pod širým nebem Divadlo A. Dvořáka bude hrát pod širým nebem Skanzen Vysoký Chlumec je už téměř vyprodaný, na ostatní představení jsou ještě vstupenky k dispozici 16. června 2019   (11:05) Aktuálně: Na Strakonické přistává vrtulník, policisté komunikaci uzavřeli Aktuálně: Na Strakonické přistává vrtulník, policisté komunikaci uzavřeli Vážná dopravní nehoda omezuje provoz na silnici I/4 16. června 2019   (08:21) AKTUALIZOVÁNO Královna Johanka opět zavítala do Rožmitálu Královna Johanka opět zavítala do Rožmitálu Průvod, bitva o korunu i otevřené prostory zámku přilákaly diváky z širokého okolí. 16. června 2019   (07:28) Tulipány v ulicích odkvetly, začíná se zelenat „tráva“ Tulipány v ulicích odkvetly, začíná se zelenat „tráva“ Pravděpodobně s nápadem, jak oživit předzahrádku, přišli obyvatelé na sídlišti 15. června 2019   (20:17)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz