Nově otevřená restaurace v Příbrami nabídla pizzu zdarma. Po dvou hodinách kvůli náporu zákazníků musela zavřít
NEPŘEHLÉDNĚTE
15. února 2023 (08:05)
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka
Během první hodiny po otevření zákazníci objednali takové množství pizz, které restaurace běžně prodala za týden.
V Jiráskových sadech byla před několika dny otevřena nová pizzerie Pablo. Ve své nabídce nabízí 17 druhů pizz, twister, grilovanou zeleninu nebo například šašlík. Podle majitele Jiřího Pukmana bude podnik dál rozšiřovat nabídku jídel podle přání zákazníků.
V úterý pizzerie uspořádala prodejní akci, při které nabídla každou druhou pizzu zdarma. „Chtěli jsme se uvést na trhu v dobrém světle, což jsme přecenili,“ řekl dnes pribram.cz Pukman.
Podle restauratéra nastala doslova smršť, kterou podnik nečekal. „Již po otevření jsme měli během hodiny přes sto objednávek. Ačkoliv jsme se snažili zákazníky uspokojit, fyzicky to bylo nemožné. Před podnikem stálo asi dvacet lidí, telefon zvonil po celý den v kuse. Například jeden zákazník objednal 50 pizz, což v naší pořádané akci znamenalo připravit sto těchto pokrmů,“ uvedl majitel.
Již po dvou hodinách byli nuceni restauraci uzavřít. „Je nám to strašně líto. Čekali jsme sice zvýšený počet objednávek, ale takový masakr nikdo z našeho týmu nepředpokládal,“ řekl Pukman.
Podnik za celý den vyrobil tolik pizz, jenž prodával jindy celý měsíc. „Kuchaři byli na pokraji zhroucení. I já jsem si musel vzít léky na zklidnění. Zákazníkům se tímto velice omlouváme,“ dodal restauratér.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka
Související
•Příbramská restaurace nabídla smažák za 50 korun. Za víkend jich prodala přes 600
•V Příbrami otevřela nová pizzerie. Pořádá den otevřených dveří a vyhlašuje soutěž o pizzu na 14 dnů zdarma
•Jitrnice, jelita, tlačenka i prdelačka. SZM připravují vepřové hody
Další články
Baník zná soupeře pro čtvrtfinále: Čeká ho derby a start série v pátek
Sezona jde do svého vrcholu a HC Baník Příbram má za sebou úspěšné osmifinále, ve …
SPORT
Farmářské trhy se vrací do Příbrami. Sezona startuje už tuto sobotu
Oblíbené farmářské trhy jsou zpět. Sezona 2026 odstartuje už tuto sobotu 21. března na …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Radek Galaš: „True crime je trend. Ale nesmí z nás dělat fanoušky vrahů.“
Mgr. Radek Galaš, ředitel Muzea Policie České republiky, působí jako člověk, který se …
ROZHOVOR
Pro psy smrtelný virus se šíří mezi divokými prasaty. První případy už jsou blízko Příbramska
Státní veterinární správa (SVS) spolu s Českomoravskou mysliveckou jednotou varují …
AKTUÁLNĚ
Čtvrtfinále play off? Město může připravit HC Baník o domácí výhodu
HC Baník Příbram stojí před vrcholem sezony – prvním zápasem čtvrtfinále play off, …
SPORT
Čapek by se zaradoval. Kiwanis klub pořádal ples a vybíral na charitu
Kdo přišel, odcházel spokojený. Taneční večer příbramského Kiwanis klubu se v Podlesí …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Dalibor Janda oslaví narozeniny velkolepým koncertem v Příbrami
Trojnásobný Zlatý slavík Dalibor Janda se vrací do Příbrami – a rovnou s jedním ze …
PR
Příprava na opravu mostu na D4 u Dobříše začala, řidiče čekají omezení
Stavbaři opraví most na dálnici D4 u Dobříše, který vede nad silnicí z Dobříše na …
DOPRAVA
Terasa u Belvederu se dočkala. Místo s dlouhou tradicí čeká konečně obnova
Terasa u Belvederu patří k ikonickým místům příbramského kulturního domu. Po letech, …
FOTOGALERIE
Opilý řidič havaroval u Milína. Auto samo zavolalo o pomoc
V úterý 17. března krátce před půl sedmou večer přijali záchranáři oznámení o nehodě …
AKTUÁLNĚ




