10. 8. svátek má Vavřinec
Nemocnice nespí ani v létě, letní režim je letos jiný

9. července 2020   (11:58)
Nemocnice nespí ani v létě, letní režim je letos jiný

V nemocnici stále platí povinnost mít zakrytá ústa a nos.


Zřejmě pro celou zemi byla první polovina tohoto roku zcela odlišná, než všechny předchozí. Za všemi změnami stála epidemie koronaviru, která ještě není ve světě zdaleka zažehnána. Preventivní a bezpečnostní opatření postihla ve velké míře i poskytovatele zdravotních služeb, včetně příbramské nemocnice.
 

 „Nemocnice fungovala několik týdnů převážně v režimu akutní péče. I když je nyní čas dovolených, které si zaměstnanci po náročném období zaslouží, snažíme se, aby nemocnice fungovala více, než o předchozích letních prázdninách. V omezené míře tak stále provádíme neakutní vyšetření i operace. Chceme tak nejen dohnat ekonomické ztráty, ale především vyjít vstříc pacientům, kterým se kvůli koronaviru prodloužila objednací doba na různá vyšetření,“ vysvětlil ředitel nemocnice MUDr. Stanislav Holobrada. Ten zároveň připomněl, že akutní péče je k dispozici nonstop každý den v roce.
 
Ve všech prostorách nemocnice zatím stále platí povinnost mít zakrytý nos a ústa. Jedná se o jednu z výjimek rozvolňovacích opatření, která platí od začátku července.
 
Informace o omezeních v chodu nemocnice najdete na profilu na sociální síti Facebook, nebo souhrnně na webu příbramské nemocnice v rubrice „POZOR čtěte – Důležité informace pro Vás“.

„Doufáme, že i přes letošní prázdniny dokážeme vyřešit vaše problémy a pomoci vám lépe žít,“ přeje si závěrem Stanislav Holobrada.
 


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text i foto: red

autor: Jakub Pečenka

Další články

Budete cestovat do Řecka? Přibalte negativní test na covid Budete cestovat do Řecka? Přibalte negativní test na covid Turisté z několika evropských zemí, včetně České republiky, budou smět do Řecka od 17. srpna jen s negativním testem na covid-19. 10. srpna 2020   (17:38) AKTUALIZOVÁNO Deset hasičských jednotek likviduje požár pole u Podluh. Vítr hnal oheň do lesa Deset hasičských jednotek likviduje požár pole u Podluh. Vítr hnal oheň do lesa Tuzemské cestovky ruší některé zářijové zájezdy do exotických destinací Tuzemské cestovky ruší některé zářijové zájezdy do exotických destinací Rušení cest se týká především Egypta a Turecka zhruba do poloviny září. 10. srpna 2020   (14:05) Meteorologové varují: Ženou se bouřky s přívalovými dešti Meteorologové varují: Ženou se bouřky s přívalovými dešti Meteorologové vydali výstrahu před silnými bouřkami a vydatnými dešti. Bouřky zasáhnou většinu území republiky od pondělního poledne do půlnoci, během úterý se bude situace opakovat. 10. srpna 2020   (12:42) Na účet pozůstalých po tragické nehodě ve Lhotě zaslali lidé téměř 150 tisíc Na účet pozůstalých po tragické nehodě ve Lhotě zaslali lidé téměř 150 tisíc Záhadná bílá paní hlídá na Valdeku poklad v podobě 12 zlatých židlí a zlatého stolu Záhadná bílá paní hlídá na Valdeku poklad v podobě 12 zlatých židlí a zlatého stolu Pojďme odhalit tajemství, pověsti, mystéria a záhadná místa. 10. srpna 2020   (09:13) Po čtyřech letech Junior otevře 4. září. Program je do konce roku nabitý Po čtyřech letech Junior otevře 4. září. Program je do konce roku nabitý Legendární příbramský hudební klub byl zavřený čtyři roky. Rekonstruovanou scénu pokřtí v září příbramské kapely Origami, Roofers a GymBand Příbram. Těšit se můžeme také na koncerty E!E, The Atavists, přednášku o cestě Kanadou nebo comedy show. Vrací se i tradiční oldies a Dj Ludjek. 10. srpna 2020   (06:02) Policie vyšetřuje rasistický článek o požáru v Bohumíně Policie vyšetřuje rasistický článek o požáru v Bohumíně Autor článku píše o zemřelých jako o "cikánech", "škodné" a "parazitech". 9. srpna 2020   (21:02) Nepřehlédněte Policisté stále pátrají po dvaačtyřicetiletém muži, který vyskočil u Radavy z člunu a nevyplaval Policisté stále pátrají po dvaačtyřicetiletém muži, který vyskočil u Radavy z člunu a nevyplaval
U zvířete v zaparkovaném autě může dojít k přehřátí s fatálními důsledky U zvířete v zaparkovaném autě může dojít k přehřátí s fatálními důsledky I přes stále opakovaná varování uhyne každé léto několik zvířat, nejčastěji psů, která nechají nezodpovědní majitelé uzavřené v odstavených automobilech. Majitelé často argumentují tím, že pes byl ve vozidle jen chvíli. 9. srpna 2020   (13:39)
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz