vývoj epidemie COVID-19
aktualizováno:   30. 9. 2020
Bohutín 5
Bratkovice 3
Březnice 6
Buková u Příbramě 1
Daleké Dušníky 1
Dobříš 18
Drásov 1
Dublovice 2
Háje 4
Hluboš 4
Jesenice 1
Jince 3
Kamýk nad Vlt. 4
Kňovice 1
Kosova Hora 3
Krásná Hora nad Vltavou 2
Láz 1
Lazsko 4
Lešetice 1
Malá Hraštice 3
Milín 11
Nalžovice 2
Nečín 7
Nedrahovice 1
Nová Ves pod Pleší 2
Nový Knín 3
Občov 1
Obecnice 1
Ohrazenice 1
Petrovice 1
Pičín 1
Příbram 112
Příčovy 9
Prosenická Lhota 1
Rosovice 1
Rožmitál p. Tř. 3
Rybníky 1
Sedlčany 20
Sedlec-Prčice 4
Smolotely 1
Solenice 1
Stará Huť 9
Tochovice 3
Třebsko 1
Vranovice 1

Nehoda dvou vozidel zastavila provoz na Strakonické, jeden z řidičů ujel

26. dubna 2020   (12:37)
Nehoda dvou vozidel zastavila provoz na Strakonické, jeden z řidičů ujel

Hasiči pomohli s ošetřením dvou zraněných osob před příjezdem záchranné služby.


Na silnici I/4 u obce Těchařovice došlo v neděli před dvanáctou hodinou ke střetu dvou osobních vozidel. Na místo vyjely záchranné složky. Policisté po dobu šetření komunikaci obousměrně uzavřeli.

Hasiči po příjezdu začali ošetřovat dvě zraněné osoby, následně přijela záchranná služba, která si převzala pacienty do své péče. „Nemuseli jsme posádku vyprošťovat, zabezpečili jsme vozidlo protipožárním opatřením a zajistili únik provozních kapalin,“ sdělil pribram.cz mluvčí hasičů Jaroslav Gabriel.
Hasiči po příjezdu začali ošetřovat dvě …
Operační důstojník tísňové linky přijal oznámení o dvou havarovaných vozech, ale v místě se nacházelo pouze jedno. „Řidič dodávky po nehodě ujel, policisté po něm momentálně pátrají,“ sdělil redakci policejní mluvčí Pavel Truxa s tím, že okolnosti nehody budou v šetření. Obě osoby byly převezeny do příbramské nemocnice. "Nejednalo se o závažná poranění," doplnila Petra Effenbergerová, tisková mluvčí záchranky. Muž utrpěl poranění dolní končetiny. "Po nárazu se šel podívat na způsobenou škodu, přičemž nezajistil vozidlo a to mu přejelo přes nohu," objasnil Truxa.
Operační důstojník tísňové linky přijal …
V sobotu před 17. hodinou došlo na silnici I/19 u Rožmitálu pod Třemšínem k nehodě dvou osobních vozidel. V jednom z havarovaných aut cestovaly dvě děti a sedmadvacetiletá řidička. Řidič osobního vozidla značky Škoda Octavia po nehodě z místa utekl. Policisté začali po muži pátrat. „Nasadili jsme policejní dron, přivolali psovoda se psem. Do této chvíle se nám nepodařilo řidiče vypátrat,“ sdělila pribram.cz v sobotu večer policejní mluvčí Lucie Steinerová.

Policisté znají totožnost řidiče. Majitel vozidla, které v místě havarovalo neměl řídit, ale měl klíče zapůjčit jiné osobě. „Stále po řidiči intenzivně pátráme,“ doplnil dnes Truxa. Více v článku Policisté dohledali majitele vozidla, které havarovalo u Rožmitálu a řidič utekl. Já neřídil, klíče jsem zapůjčil, řekl

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: pribram.cz_Jakub Pečenka

autor: Tomáš Pečenka

Další články

Představujeme: Jiří Novotný kandiduje do Senátu Představujeme: Jiří Novotný kandiduje do Senátu Vláda vyhlásila nouzový stav Vláda vyhlásila nouzový stav Tak trochu jiný KIOSEK na Zdaboři znovu otevírá Tak trochu jiný KIOSEK na Zdaboři znovu otevírá Ve čtvrtek 1. října se otevřou dveře kiosku s občerstvením, kde se o chod postarají osoby s handicapem. Společnost Alka o.p.s. jim tak dává možnost začlenění se do společnosti. 30. září 2020   (15:09) Prymula chce vyhlásit nouzový stav na měsíc Prymula chce vyhlásit nouzový stav na měsíc "To, co tady děláme, můžeme vyhrát jenom za přispění všech. Lidé tomu musí věřit," uvedl Prymula. 30. září 2020   (13:04) Podbrdské muzeum vystaví Hlavy Podbrdské muzeum vystaví Hlavy Výstava obrazů a grafik se věnuje tématu hlav v nejrůznějším pojetí. Vernisáž se uskuteční v pátek 2. října v Rožmitále pod Třemšínem. 30. září 2020   (11:58) Představujeme: Václav Švenda kandiduje do Senátu Představujeme: Václav Švenda kandiduje do Senátu Bývalý místostarosta Příbrami, zástupce ředitele střední školy a místní podnikatel Václav Švenda míří do voleb. 30. září 2020   (09:07) Kamenný most v Dobříši byl prohlášen památkou Kamenný most v Dobříši byl prohlášen památkou Je definitivně odvrácena jeho demolice. 30. září 2020   (08:00) Lidé v karanténě kvůli covidu mohou dnes hlasovat z auta Lidé v karanténě kvůli covidu mohou dnes hlasovat z auta Volební místo drive-in je na parkovišti u areálu nemocnice v Podbrdské ulici. 30. září 2020   (05:58) Představujeme: Stanislav Holobrada kandiduje do Senátu Představujeme: Stanislav Holobrada kandiduje do Senátu Ředitel příbramské nemocnice se rozhodl kandidovat do senátních voleb za ČSSD. 29. září 2020   (19:06)
V Dobříši začala rekonstrukce průtahu městem V Dobříši začala rekonstrukce průtahu městem Hlavní objízdná trasa vede ve směru od Prahy z křižovatky na Prachandě ulicí Za Pivovarem a dále přes hráz rybníka Papež směrem na kruhový objezd a do centra. 29. září 2020   (17:36)
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz