19. 6. svátek má Leoš

Na Venkovním bazénu koupání bez roušky, do sauny maximálně v šesti

25. května 2020   (15:06)
Na Venkovním bazénu koupání bez roušky, do sauny maximálně v šesti
foto: roslava Poláková Tisková mluvčí

Zpřísněná hygienická opatření, roušky při volném pohybu po areálu a maximální okamžitá kapacita 300 osob.


Zpřísněná hygienická opatření, roušky při volném pohybu po areálu a maximální okamžitá kapacita 300 osob. Takové bude zahájení provozu venkovního bazénu. Zpřísněná opatření jsou nastavena také v sauně, která zahajuje provoz 26. května.

V návaznosti na poslední vlnu rozvolňování mimořádných opatření vlády, která je platná od 25. 5. zahajuje v tomto týdnu svůj provoz sauna a venkovní areál Aquaparku Příbram. Při vstupu do zařízení je potřeba si nastudovat všechna opatření, která je nutno dodržovat, tak aby bylo co nejvíce eliminováno možné riziko nákazy koronavirem.
Každý návštěvník má povinnost dodržovat návštěvní řád zařízení, doplněný o mimořádná opatření. V případě jejich porušování si provozovatel vyhrazuje právo vykázat osobu z areálu.
 
Sauna bude otevřena od úterý 26. května, a to každé úterý pro muže, ve čtvrtek pro ženy a ve středu je sauna společná, vždy v čase od 16:00 do 21:00 hodin.
Podmínky vstupu do sauny
 • Pokud se necítíte zdravotně dobře, zůstaňte doma
 • Při vstupu do areálu si vždy vydezinfikujte ruce
 • Při volném pohybu v prostorách areálu je nutné nosit roušku, v prostoru sauny je možné roušku sundat
 • V prostoru potírny se může v jeden moment nacházet pouze 6 osob
 • Do společných prostor sauny bude vpuštěno vždy maximálně 10 osob
 • U vstupu a v prostoru šaten dodržujte rozestupy min. 2 metry
 • V potírně, sprchách a na WC je nutné dodržovat co největší možné rozestupy
 • Čas strávený v šatně a ve sprchách se snažte omezit na nutné minimum
 • V případě kolize návštěvníků u šatních skříněk, je později příchozí návštěvník povinen vyčkat nejprve odchodu prvního, tak aby byla dodržena vzdálenost min. 2 metry
 • Venkovní ochlazovací bazének je v provozu, s omezenou okamžitou kapacitou 1 osoba
 • V odpočinkové zóně dodržujte bezpečnou vzdálenost od ostatních min. 2 metry
 • Dbejte na zvýšenou osobní hygienu

 

Venkovní bazén zahajuje provoz už 29. května v 11:00 hodin. Otevřeno bude každý den, za předpokladu hezkého počasí, vždy od 11:00 do 19:00 hodin.
 
Podmínky vstupu na venkovní bazén
 • Pokud se necítíte zdravotně dobře, zůstaňte doma
 • Při vstupu do areálu si vždy vydezinfikujte ruce
 • U vstupu a při volném pohybu po areálu dodržujte rozestupy min. 2 metry
 • Čas strávený v šatně a ve sprchách se snažte omezit na nutné minimum
 • Při odpočinku (na ručníku, podložce…) dodržujte distanční vzdálenost od ostatních min. 2 metry.
 • Při volném pohybu v prostorách areálu je nutné nosit roušku, v bazénu a při cestě k vodě rouška nutná není (roušku nechávejte na ručníku, podložce…).
 • Při odpočinku na podložce není nutno mít nasazenou roušku
 • Maximální okamžitá kapacita venkovního bazénu je 300 osob
 • Maximální kapacita dětského bazénu je 6 osob
 • Dbejte na zvýšenou osobní hygienu
 • V prostorách sprch, šaten a WC dodržujte maximální možné rozestupy
 • U občerstvení dodržujte rozestupy min. 2 metry
 • Na dětském hřišti je nutné mít nasazenou rouškou
 • Beach volejbalová hřiště jsou v provozu
Vstupné do  areálu venkovního bazénu je možné na místě zaplatit pouze v hotovosti. Pro bezkontaktní platbu kartou nebo platbu permanentkou lze využít vnitřní pokladnu aquaparku a u vstupu venkovního bazénu se poté prokázat účtenkou. Ceny vstupného do sauny ani na venkovní bazén se nijak nemění.
Vnitřní plavecký bazén zůstává prozatím mimo provoz. „Vnitřní bazén a atrakce plánujeme uvést do provozu do poloviny měsíce června, a to v případě, že se budou opravné práce vyvíjet dle předpokladu. Konkrétní omezení pro vnitřní plavecký bazén budou zveřejněna s předstihem,“ říká ředitel Sportovního zařízení města Příbram Jan Slaba.
Vnitřní plavecký bazén zůstává prozatím mimo …
foto: roslava Poláková Tisková mluvčí


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Bc. Miroslava Poláková Tisková mluvčí
autor: Tomáš Pečenka

Další články

Paliva ve Středočeském kraji od minulého týdne opět zdražila Paliva ve Středočeském kraji od minulého týdne opět zdražila Benzin je o 5,51 koruny na litru dražší než před rokem, za naftu tehdy motoristé … V Mokrovratech se čelně srazila dvě auta, jeden z řidičů za jízdy usnul V Mokrovratech se čelně srazila dvě auta, jeden z řidičů za jízdy usnul Střet si vyžádal dvě lehce zraněné osoby. Divadla zahrají klasické i nové příběhy na venkovních jevištích Divadla zahrají klasické i nové příběhy na venkovních jevištích Divadelní představení pro děti jsou v příštím týdnu na programu v Příbrami, Březnici a … Aplikace pro uložení covidových certifikátů v mobilu bude spuštěna do konce června Aplikace pro uložení covidových certifikátů v mobilu bude spuštěna do konce června Certifikát lidé mohou využívat jako potvrzení o prokázání bezinfekčnosti kvůli … Nenechávejte děti ani zvířata v zavřeném autě. Každou minutu může jít o život Nenechávejte děti ani zvířata v zavřeném autě. Každou minutu může jít o život Lehkomyslnost lidí, kteří své dítě nebo domácího mazlíčka nechají čekat v rozpáleném … McDonald's plánuje otevření pobočky v Příbrami, společnost již hledá vhodné místo McDonald's plánuje otevření pobočky v Příbrami, společnost již hledá vhodné místo Závidíte Pražákům, že mají skoro na každém rohu „Mekáč“? Pokaždé když přijíždíte do … Od pátku platí zákaz rozdělávání ohňů i používání zábavní pyrotechniky Od pátku platí zákaz rozdělávání ohňů i používání zábavní pyrotechniky Na základě výstrahy před nebezpečím požáru, kterou vydal Český hydrometeorologický … Kvalita vody na příbramských koupalištích je velmi dobrá Kvalita vody na příbramských koupalištích je velmi dobrá Řasy a sinice se vyskytly pouze v koupací lokalitě Županovice. V pátek teploty vyšplhají až na 34 stupňů, o víkendu ještě vzrostou V pátek teploty vyšplhají až na 34 stupňů, o víkendu ještě vzrostou V neděli lze očekávat ojediněle až 36 stupňů.
V Česku skončila éra telefonních budek, dělníci odstranili poslední v Hlubyni V Česku skončila éra telefonních budek, dělníci odstranili poslední v Hlubyni Telefonní budky sloužily na českých ulicích a návsích 110 let.
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz