4. 5. svátek má Květoslav




Na turnaji padalo hodně branek, ale každé utkání rozhodovaly až penalty

26. června 2019   (08:45)
Na turnaji padalo hodně branek, ale  každé utkání rozhodovaly až penalty

FK Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 3:3 (2:1) na penalty 5:4. V sobotu 22. června odcestovala Příbram na turnaj do Benátek nad Jizerou, kde se utkala s Mladou Boleslaví a Teplicemi


První zápas se hrál v dopoledních hodinách a to proti „Škodovkám“ z Boleslavi. Hned v 5. minutě se ujala Příbram vedení. Kopřiva vybídl svoji přihrávkou Honzu Rezka ke střele a ten z dobrých pětatřiceti metrů překonal brankáře Stejskala, který se natahoval po balonu zcela marně – 0:1. Boleslav však do konce prvního poločasu stihla otočit nepříznivý stav ve svůj prospěch. Nejprve Ewerton šikovným způsobem roztáhl hru na volného Mareše, jehož prudkou nabídku dokázal na malém vápně usměrnit za brankáře Milana Švengera Muris Mešanovič 1:1. Ve 44. minutě Wágner předložil míč před prázdnou branku na Murise Mešanoviče, který se opět nemýlil – 2:1. V začátku druhého dějství přišlo vyrovnání, kdy do pokutového území přiletěl velice přesný centr, na který si naskočil Jakub Kopřiva a vyrovnal na 2:2. Mezi 86. a 89. minutou padly ještě dvě branky. Dominik Mašek dorážel na 3:2. A Marek Kodr vyhlavičkoval nakonec remízu 3:3. Penaltový rozstřel zvládl soupeř v poměru
5:4, ze všech střelců se mýlil jen Jan Rezek.

Branky: 28. Mešanović, 44. Mešanović, 86. Mašek – 5. Rezek, 49. Kopřiva, 89. Kodr

Rozhodčí: Pechanec – Myška, Melichar

FK Mladá Boleslav: Stejskal – Pudil, Tvaroh, Ewerton, Pech, Takács, Mareš, Wágner, Hubínek Mešanović, Mašek

1.FK Příbram: Švenger – Kopřiva, Rezek, Tregler, Kodr, Květ, Škoda, Soldát, Fantiš, Polidar, Jablonský

1.FK Příbram – FK Teplice 4:4 (3:1) na penalty 4:5

Druhý zápas se hrál proti Teplickým, kteří se ujali vedení hned ve 3. minutě. Žitný si počkal na hraně šestnáctky na odražený balón a dokázal jej umístit k levé tyči - 0:1. Příbram vyrovnala z penalty. Její exekuce se ujal Radek Voltr, který prokázal své zkušenosti. Poslal brankáře Diviše na opačnou stranu a balon se zastavil až v levém horním růžku brány - 1:1. O pár minut později doskákal vzdušnou čarou balon na kopačky Martina Helda a ten se z první nemýlil – 2:1. Ve 27. minutě tečoval po rohovém kopu Radek Voltr zblízka míč a překonal brankáře Diviše podruhé - 3:1. Začátek druhého poločasu vyšel lépe teplickým hráčům, kteří snížili hned na 3:2, trefil se Trubač. V 52. minutě vsítil čtvrtou branku po centru Janušky Pavel Vandas - 4:2. Teplice se ale nevzdaly a ještě stihly vyrovnat. Na 4:3 snižoval Nazarov a deset minut před koncem upravil na hokejový výsledek 4:4 Moulis. Penalty opět zvládl soupeř i se stejným výsledkem 4:5. Tým 23. června odcestuje na soustředění směrem do rakouského Kaprunu. Kde na něj čekají čtyři zvuční soupeři, jako například polská Legia Warszawa.

Branky: 19. Voltr (pen.), 23. Held, 27. Voltr, 56. Vandas – 3. Žitný, 47. Trubač, 69. Nazarov, 81. Moulis

1.FK Příbram: Boháč – Cmiljanovič, Šimek, Vandas, Mezera, Jandera, Kilián, Průcha, Januška, Held, Voltr
Náhradníci: Kočí – Vávra, Janota, Polák, Šíma, Belej

FK Teplice: Diviš – Kodeš, Žitný, Moulis, Nazarov, Čmovš, Vondrášek (81. Šimeček), Jindráček, Trubač, Mitrano, Náhlovský (46. Hasil)
Náhradníci: Grigar – Hasil, Šimeček

Rozhodčí: Petr Dorušák – Petr Klupák, Pavel Krupka

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: daš, video: fkpribram.cz








Další články

PANIKA U HRANIC! Smrtící nákaza se blíží k Česku: africký mor prasat už jen desítky kilometrů od hranic PANIKA U HRANIC! Smrtící nákaza se blíží k Česku: africký mor prasat už jen desítky kilometrů od hranic Situace kolem afrického moru prasat (AMP) se v příhraničí dramaticky zhoršuje. … AKTUÁLNĚ Krevní challenge přinesla přes 200 odběrů, studenti darovali téměř 100 litrů krve Krevní challenge přinesla přes 200 odběrů, studenti darovali téměř 100 litrů krve Do Krevní challenge se zapojily střední školy z Příbramska. Během několika měsíců se … Změna počasí je za dveřmi. Přinese studená fronta tolik očekávané srážky? Změna počasí je za dveřmi. Přinese studená fronta tolik očekávané srážky? Tenhle týden začal příjemnými letními teplotami, ale blíží se změna počasí. Podle … AKTUÁLNĚ Vypadali jako elita trhu. Teď se řeší, kdo všechno přišel o miliony. Vypadali jako elita trhu. Teď se řeší, kdo všechno přišel o miliony. Už několik dní se na sociálních sítích objevovaly varovné příběhy lidí, kteří … AKTUÁLNĚ Má váš pes čip? Bez registrace je to jen „mrtvý“ kus plastu pod kůží Má váš pes čip? Bez registrace je to jen „mrtvý“ kus plastu pod kůží Povinné čipování psů v Česku platí už několik let, přesto tisíce majitelů dělají … NEPŘEHLÉDNĚTE Megaknedlík budí pozornost. A Příbram už si tiše klade otázku: A kdy přijde k nám? Megaknedlík budí pozornost. A Příbram už si tiše klade otázku: A kdy přijde k nám? V české gastronomii se občas objeví jídlo, které nerozdělí jen přílohu od masa, ale i … ZAJÍMAVOSTI Kraj dá potravinové bance peníze na provoz, jenom v Příbrami je sedmnáct sběrných míst Kraj dá potravinové bance peníze na provoz, jenom v Příbrami je sedmnáct sběrných míst Středočeský kraj dá letos na provoz Potravinové banky pro Prahu a střední Čechy 2,5 … Nejsušší jaro od roku 1961: úroda v ohrožení, vysoké riziko požárů Nejsušší jaro od roku 1961: úroda v ohrožení, vysoké riziko požárů Česká republika zažívá mimořádně suché období. Součet srážek za měsíce březen a duben … NEPŘEHLÉDNĚTE Chcete vidět, jak se řídí moderní dálnice? Na D4 otevřou zákulisí D4 i operační centrum Via Salis Chcete vidět, jak se řídí moderní dálnice? Na D4 otevřou zákulisí D4 i operační centrum Via Salis Co se děje na dálnici, když jen projíždíte autem? Jak vypadá místo, odkud se hlídá … AKTUÁLNĚ
Prodej budovy Střední školy pedagogiky, cestovního ruchu a gastronomie získal podporu zastupitelů. O podmínkách se rozhodne v červnu Prodej budovy Střední školy pedagogiky, cestovního ruchu a gastronomie získal podporu zastupitelů. O podmínkách se rozhodne v červnu Středočeský kraj chce od města Příbrami koupit školní budovu v ulici Gen. R. Tesaříka … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz